Page 48 of 177 FirstFirst ... 3846474849505898148 ... LastLast
Results 471 to 480 of 1765
Like Tree3834Likes

Thread: Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?

  1. #471
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Tako to izgleda kad se ide na sve ili nista

    FC Red Star 🏆🏆🏆
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-uploadfromtaptalk1419022667825.jpg   Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-uploadfromtaptalk1419022679495.jpg   Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-uploadfromtaptalk1419022688805.jpg  
    t11_fan, Volf and Shadow like this.

  2. #472
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    On je igrao sestougao u obe utakmice a slomila ga je formacija 4-2-1-3 u drugom poluvremenu totalna ofanziva

    FC Red Star 🏆🏆🏆
    Volf likes this.

  3. #473
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Dnevni report:
    TSG Hoffenheim iz oma lige igra iz krajnosti u krajnost: izgubim 5-1 u ligi, dobijem 4-0 u kupu hahaha. Tim već ima 5. ozljedu i to su sad gadni problemi. Osim toga neki bitni igrači su van forme.
    Celtic nema sreće, osim što sam doveo samo 1 igrača ove sezone, danas izgubim živce i potrošim skoro sve tokene, ostao mi jedan, izgubio aukciju. Zla kob se nastavlja rezultatima, u ligi je trenutno 9. sa 5 bodova. Mislim da je to neka kazna (karma) što sam izvršio kompletnu transformaciju kluba koji je nekad bio takođe TSGH (samo ne u oma ligi kao onaj postojeći). Tračak nade u donekle uspješnu sezonu je osigurana sljedeća runda kupa već ranije osigurana pobjedom 6-1 u prvom setu Ima još dosta vremena, samo fali resursa da se tim preporodi.
    Glavni tim je igrao 0-0 vjerojatno zato što sam propustio utakmicu. Tamo je stanje prilično dosadno pošto ostalih natjecanja nema. Nakon nekvalificiranja u LP i ispadanja u prvoj rundi kupa komentar menadžera je bio "Ja se riješio." Možda to i nije loše, tim može mirno pucati na vrh tablice s obirom da je prošle sezone potonuo na 6 mjesto.
    4. (bonus) tim, CFA (Clermont Foot Auvergne 63) je prošao dalje u kupu, u ligi i ligi prvaka je blizu vrha ali nije prvi. Dobri rezultati se nastavljaju, transferi su većinom odrađeni, treba još pojačati mu obranu. Pošto je taj tim prošle sezone bio 2. u ligi i osvojio kup, 1/4 finale LP, na njemu nema nikakvog pritiska ove sezone, želje su osvajanje Lige i bar 1/2 finale LP.
    Highlight of the day:
    Kupio danas DMC-a za TSGH tim, 2T. Stavim ga u prvi sastav u njegovom debiju, 2. minuta, ozljeda na 4 dana. Nijedan igrač mi nije igrao toliko malo do ozljede.
    Jaooo dugačkog posta, uuuhh... Izvinjavam se
    Last edited by t11_fan; 12-19-2014 at 08:15 PM.
    NTNK and Volf like this.

  4. #474
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Drma me adrenalin da li je cudo ili moja taktika ne znam ali idemo dalje posle neverovatne utakmice

    FC Red Star 🏆🏆🏆
    Eto
    PepG likes this.
    Sezona 27, Level 27


  5. #475
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Drma me adrenalin da li je cudo ili moja taktika ne znam ali idemo dalje posle neverovatne utakmice

    FC Red Star 🏆🏆🏆
    Ja više volim kad me drma rakija
    PepG and Ad Fines like this.

  6. #476
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-sosan.jpg

  7. #477
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    Dva razlicita izdanja u ligi i kupu,najbitnije je da nismo porazeni i da ipak idemo dalje u kupu




    U kupu posle poraza od 2:1 kuci ipak idemo dalje zbog pobede od 5:0,imali smo srece i zbog njegovog crvenog




    Samo da napomenem,napravio sam nov profil na ime Marko Ilic i nekako sam uspeo da upadnem na balkanski server i dodao sam neke od vas,mozda nekad stignem da navijam

  8. #478
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    Da se i ja javim sutra cu malo opseznije-moj acc glavni sve pobjede,onaj novi dovedeno dosta igraca,prodanih isto dosta sada imamo kompletan tim i rezultati su dobri 3 pobjede zaredom
    Shadow and t11_fan like this.

  9. #479
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-butd.png

    Klub su napustila dva igrača, irski MC Horgan i brazilski DC Campanholi...

    Horgan je odigrao 39 utakmica i dao 9 golova... Ovu sezonu je počeo ocenom 8, a nastavio 6, 5, 5, 5... Što je mnogo mnogo je...

    Campanholi je treći iz serije omladinaca... U klubu je proveo 7 sezona i na 158 utakmica dao 7 golova... Imao je samo jednu lošu sezonu, a sve ostale je odigrao vrlo dobro...

    Poslednje sezone:
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-horgan.png
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-campa.png
    Volf likes this.

  10. #480
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Jbt, Campanholi ode u 35. rundi, duplo više love sam dobio
    Shadow likes this.