Page 84 of 177 FirstFirst ... 3474828384858694134 ... LastLast
Results 831 to 840 of 1765
Like Tree3834Likes

Thread: Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?

  1. #831
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    Danas su nas Ultassuri nosili do pobjede! U osmini finala nakon pobjede od 3 0 u gostima u uzvratu je se ocekivala u uvjerljiva pobjeda,no pobjedili smo minimalno uz dosta promasaja,a navijaci nas nose do finala nadamo se!
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg
    A evo i nas ove sezone!
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg
    A ovo je bio natpis prije pocetka utakmice!
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-mosaico-real-madrid_tinima20140416_1050_5.jpg

  2. #832
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    zna itko na kojoj su str. na forumu oni pingvinomania da uzmem od Reala posto Zinaida nema
    Macva FC likes this.

  3. #833
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    A jeste zabrijali na te strelice

    Moja taktika je ta da uvijek crvene strelice dajem bocnim igracima sa kojima uvijek igram kao i napadacima, a u toku utakmice sibnem ama bas svima crvene strelice Uvijek dobijem na posjedu a plave nikada ne stavljam.

    Dakle Vedrane, ako igras uski, stavi na AML i AMR i na napadace, a mozes i na DL i DR i to je to.
    Sezona 27, Level 27


  4. #834
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Moja taktika je ta da uvijek crvene strelice dajem bocnim igracima sa kojima uvijek igram kao i napadacima
    Svatko ima svoj način igre i razmišljanja o njoj,
    mislim da nema potrebe igrati crvene na ST jer su oni napadači, oni svakako sudjeluju u napadu, može samo koristiti protivniku ako igra obranu sa offside zamkom (nema offsidea u statistici, ali se razlika primjeti na broju udaraca prema golu).
    Također mislim da je riskantno igrati crvene na DL i DR ako u veznom redu nema krila, a ako protivnik ima krila u vezi. Na taj način tvoja krila ostaju prilično izložena za kontranapad posebice ako protivnik koristi tvoju slabost. Tom logikom crvene na DL i DR su korisne protiv formacija bez krilnih veznjaka. Ne koristim inače puno strelica, na uobičajenim (čestim) formacijama uglavnom 2-3.
    Sve ovo može se nekome činiti nevažnim, uglavnom je, ali kad dođete do završnice LP ili kupa, e onda se gleda svaka sitnica u taktici kako bi se što više povećale šanse. Naravno da nema garancije dobrog rezultata, ali preduvjeti se mogu postaviti.
    Last edited by t11_fan; 12-30-2014 at 09:19 PM.
    Macva FC likes this.

  5. #835
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Svatko ima svoj način igre i razmišljanja o njoj,
    mislim da nema potrebe igrati crvene na ST jer su oni napadači, oni svakako sudjeluju u napadu, može samo koristiti protivniku ako igra obranu sa offside zamkom (nema offsidea u statistici, ali se razlika primjeti na broju udaraca prema golu).
    Također mislim da je riskantno igrati crvene na DL i DR ako u veznom redu nema krila, a ako protivnik ima krila u vezi. Na taj način tvoja krila ostaju prilično izložena za kontranapad posebice ako protivnik koristi tvoju slabost. Tom logikom crvene na DL i DR su korisne protiv formacija bez krilnih veznjaka. Ne koristim inače puno strelica, na uobičajenim (čestim) formacijama uglavnom 2-3.
    Sve ovo može se nekome činiti nevažnim, uglavnom je, ali kad dođete do završnice LP ili kupa, e onda se gleda svaka sitnica u taktici kako bi se što više povećale šanse. Naravno da nema garancije dobrog rezultata, ali preduvjeti se mogu postaviti.
    Prijatelju, koji ti level?

    Idemooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  6. #836
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    26 (24 + 2) menadžer, 14. liga (2. klub u karijeri). 16.1 će biti 2 godine kako igram T11
    Ne znam zašto je igra stala s brojanjem nivoa za menadžera (koji su na nižem nivou lige), do sad je to išlo paralelno, odjednom je stalo prije 2 sezone, ovo mi je 26. a piše 24. jer mi zadnje 2 nisu ubrojali
    Macva FC likes this.

  7. #837
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Ništa posebno, ali zadovoljan sam. Šteta što se poker face ne broji kao npr. broj transfera ili golova Undefeated sa 35T/sezoni - to je postignuće .

    Jezik mi je postavljen na engleski jer nekad objavljujem na njihovom forumu pa da ne pravim 2x screenshot...
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-archievements.jpg

  8. #838
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Svatko ima svoj način igre i razmišljanja o njoj,
    mislim da nema potrebe igrati crvene na ST jer su oni napadači, oni svakako sudjeluju u napadu, može samo koristiti protivniku ako igra obranu sa offside zamkom (nema offsidea u statistici, ali se razlika primjeti na broju udaraca prema golu).
    Također mislim da je riskantno igrati crvene na DL i DR ako u veznom redu nema krila, a ako protivnik ima krila u vezi. Na taj način tvoja krila ostaju prilično izložena za kontranapad posebice ako protivnik koristi tvoju slabost. Tom logikom crvene na DL i DR su korisne protiv formacija bez krilnih veznjaka. Ne koristim inače puno strelica, na uobičajenim (čestim) formacijama uglavnom 2-3.
    Sve ovo može se nekome činiti nevažnim, uglavnom je, ali kad dođete do završnice LP ili kupa, e onda se gleda svaka sitnica u taktici kako bi se što više povećale šanse. Naravno da nema garancije dobrog rezultata, ali preduvjeti se mogu postaviti.
    Crveni u napadu su meni kao Mandjukic... valjda znas sta hocu reci.

    Moje misljenje je ionako da su te strijelice samo sminka, da nemaju nekog utjecaja na igru, osim sto sam primijetio da imam nesto veci posjed, ali to mali znaci.

    Isto igram i u finalima i u polufinalima, sva prvenstva, lige prvaka i kup sam osvojio na isti nacin.
    t11_fan and Macva FC like this.
    Sezona 27, Level 27


  9. #839
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Ne znam koliko je značilo ili ne, prošle sezone moj oma tim je ostavljen na "balansiranom 433" sa nekoliko bitnih igrača na klupi. Dakle normalan mentalitet, duga dodavanja kroz sredinu, plave na lijevom i desnom ST-u te na srednjem MC-u, zonska obrana. U ligi je završio 5. (s tim da su oma članovi podržavali moje protivnike, predugo bi bilo da objašnjavam) a osvojio ligu prvaka. Osim toga već sam spomenuo da je jedan od mojih timova (Clermont) sa rezervnom postavom osvojio kup. Kako? Nikad mi neće biti jasno.
    S druge strane ove sezone sam uživo svjedočio utakmicama u kojima sve te sitnice apsolutno nisu važile (kao npr. jučer, 2x uništen 5-2) tako da iako mijenjam te postavke po nekoj svojoj logici, ni sam ne znam šta je tu više bitno. Nekako mi se forma igrača čini najbitnijim aspektom u ovoj igri.

    Meni plave na ST-u simuliraju ono kako npr. Olić pomaže obrani.
    Ako je netko igrao posljednje FIFA igre (12, 13, 14), tamo je to označeno kao work rate igrača (high def. u ovom slučaju) iako tamo postoji isto work rate po formaciji ali to je druga igra, druga priča...
    Last edited by t11_fan; 12-30-2014 at 10:06 PM.
    Macva FC likes this.

  10. #840
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    1
    hej,treba mi pomoc...
    zadnji put sam bio level 23 pa sam imao neki problema tako da nisam igrao 2 sezone i sad kad sam dosao nazad vratili su me na level 1. dali je moguce da dobijem svoj level 23 nazad i kako to da uradim????
    Macva FC likes this.