Page 83 of 177 FirstFirst ... 3373818283848593133 ... LastLast
Results 821 to 830 of 1765
Like Tree3834Likes

Thread: Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?

  1. #821
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843

    Jako teška utakmica, ali je na kraju urodila plodom . Nastavlja se borba za 7 mjesto

    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg


  2. #822
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    To sa strelicama bi po meni bilo uz poziciju koju igrac igra da pokrije i tu drugu da li u napadu ili u odbrani a sto se tice napadaca ima logike ali ja sam bzvz instiktivno im stavio crvene

    FC Red Star ✮✮✮ AS Roma ✮

  3. #823
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    probat cu bez strelica,meni nikad nije bilo jasno sta tocno znace plave i crvene----plave da nejdu naprijed a crvene da pritiscu protivnika i opet se desi da mi DL i DR prodiru do protivnikovog peterca jbte,a ovi sa crvenima blokiraju u mom petercu suteve nelogicno
    Presing nema veze sa strelicama... Crvene strelice se stavljaju igračima koje želiš da šalješ napred kad imaš posed lopte, recimo spoljnim bekovima ili krilima u formaciji 4-4-2... Plave se stavljaju da obično ofanzivnim igračima da bi se vraćali nazad...

    To bi otprilike izgledalo ovako... Ako u 4-4-2 formaciji staviš crvene strelice na LM i RM, a plavu strelicu na jednog ST, tvoji igrači će, kad imaju posed lopte napadati u 4-2-2-2 Hex formaciji (što je, u stvari, 4-2-4 formacija), a kad se brane onda će biti u formaciji 4-4-1-1 ili čak 4-5-1...
    PepG likes this.

  4. #824
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-butd4a.png
    Neviđen trol u revanšu u LŠ... Lik me je tukao 1-3 u prvoj utakmici na mom terenu... U 83. minutu, pri rezultatu 3-1, slobodnjak za mene... Golman (koji je ocenjen peticom, btw) vrhovima prstiju izbacuje loptu u korner, a moji, gle čuda, maše dupli korner... U 85. minutu ponovo slobodnjak i golman opet izbacuje vrhovima prstiju u korner (pritom Galindo ima FK specijalnost)... U 87. Schmitt pravi faul i slobodnjak je za njih (promašaj)... U 89. Schmitt opet pravi faul i povređuje protivnika (taman sam se ponadao, da će da promaše i ovaj, a u produžetku, ako nije namestio izmene da ga dobijemo sa igračem više na terenu), a onda desni **beni bek bez FK specijalnosti uvaljuje gol mom skaut glupom golmanu, **bo mu pas mater...

    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-1.jpg
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-2.jpg
    vedran boca juniors and Crni like this.

  5. #825
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Presing nema veze sa strelicama... Crvene strelice se stavljaju igračima koje želiš da šalješ napred kad imaš posed lopte, recimo spoljnim bekovima ili krilima u formaciji 4-4-2... Plave se stavljaju da obično ofanzivnim igračima da bi se vraćali nazad...

    To bi otprilike izgledalo ovako... Ako u 4-4-2 formaciji staviš crvene strelice na LM i RM, a plavu strelicu na jednog ST, tvoji igrači će, kad imaju posed lopte napadati u 4-2-2-2 Hex formaciji (što je, u stvari, 4-2-4 formacija), a kad se brane onda će biti u formaciji 4-4-1-1 ili čak 4-5-1...
    e 4-4-2 me zanima i 3-1-3-3 ( DL-DC-DR-DMC-3MC-3ST) STRELICE I POSTAVKE AKO JE MOGUCE
    Crni likes this.

  6. #826
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Nazalost u ligi prvaka nismo uspjeli da se plasiramo dalje unatoc pobjedi. Nesretno primljeni gol gdje je lopta nasem golmanu proklizala kroz ruke, kostalo nas je prolaska dalje. Dali smo 2 gola ali za treci nismo imali snage.





    U ligi uvjerljiva pobjeda, ali golovi su pali tek u 2 poluvremenu, valjda pod dojmom ispadanja iz lige prvaka, nisu pokazali odma sta znaju, no u drugom dijelu je sve doslo na svoje mjesto.



    Zahvaljujuci kiksu drugoga, pobjegli smo na velikih 9 bodova prednosti a imamo i odlicnu gol razliku.



    Bila je ovo 9 po redu pobjeda u ligi, a sutra igramo jos jedan susret protiv "slabijeg" protivnika, slabijeg pod navodnicima jer sa timom koji ima, sasvim sigurno bi se borio za prve cetiri pozicije, a zasto je stavio ovakvu formaciju..samo on zna..



    U svakom slucaju jako vazna utakmica gdje ne smijemo izgubiti bodove, jer nakon nje nam slijedi 3 jako teska meca, od kojeg ce prvi biti sa nasim rivalom Borcem.
    Crni and Shadow like this.
    Sezona 27, Level 27


  7. #827
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    e 4-4-2 me zanima i 3-1-3-3 ( DL-DC-DR-DMC-3MC-3ST) STRELICE I POSTAVKE AKO JE MOGUCE
    Ni jedna ni druga nisu defanzivne taktike... 4-4-2 je klasična normalna formacija i najbolje je igrati je bez strelica, sve default... a ova druga, ne znam gde bi stavljao strelice, na bekove je rizično, a i zavisi od protivničke formacije... ako igra sa dva CM u sredini, onda možeš da staviš crvenu na srednjeg CM...
    Crni and vedran boca juniors like this.

  8. #828
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-fkp4.png
    Dominejšn u Ligi... Prvi je kiksnuo protiv četvrtog, drugi je dobio traljavo, tako da smo opet izbili na poziciju broj 1 zbog gol razlike... Mrtva trka za titulu...

    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-3.jpg
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-4.png
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-5.jpg


    Crni, NTNK and Shadow like this.

  9. #829
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-butd4a.png
    Pobeda u Ligi u kombinovanom stastavu... U 20. minutu protivnički igrač igra rukom u 16 metara posle kornera i dobija direktan crveni, Tako da je Black asistirao sam sebi kod penala... Galindo je dodao još dva komada na konto golova... Black je konačno preuzeo prvo mesto na listi strelaca svih vremena od legende Radisavčevića (89 golova)... Igrač utakmice Tabe pipnuo je loptu jednom ili dvaput, a dobio je devetku (htedoh da ga zamenim na poluvremenu)... Pritom, Tabe je napadač koji je igrao celu utakmicu van pozicije, na desnom krilu

    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-8.jpg
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-7.jpg

    Sutra protiv lidera na tabeli... tukli smo ga 2-1 u prvom delu sezone, nešto sumnjam da ćemo to ponoviti i sutra na njegovom terenu...

    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-9.jpg
    Crni and Shadow like this.

  10. #830
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    e 4-4-2 me zanima i 3-1-3-3 ( DL-DC-DR-DMC-3MC-3ST) STRELICE I POSTAVKE AKO JE MOGUCE
    Za 4 4 2 neću ništa komentirati pošto ju gotovo nikada ne koristim, ostavio bih sve na default, možda dodavanje na kratko.
    Za 3-1-3-3 bih preporučio plave na lijevog i desnog st-a i mc-a. Po mom mišljenju je to poprilično ofenzivna formacija i nema potrebe dodavati crvene, ali plave bi koristile kao pomoć 3w obrani. Fokusiraj dodavanje kroz sredinu, mentalitet čak ne mora biti napadački, dodavanje prebaci na dugačko samo ako protivnik ima 5-6 veznjaka.

    Po mojoj "filozofiji balansa" LOL na ofenzivnim formacijama (npr. 3ST formacije) treba više plavih strelica (pogotovo na st-ove) i normalan mentalitet kako bi se postigao neki balans u obrambenoj fazi igre. Za defenzivne formacije (npr. 541) koristim više crvenih i napadački mentalitet kako bih pojačao napad.