Page 124 of 161 FirstFirst ... 2474114122123124125126134 ... LastLast
Results 1,231 to 1,240 of 1606
Like Tree3436Likes

Thread: Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?

  1. #1231
    Rookie ivan.Brko's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    113
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Mislim da nema nitko glup kao ja da plati 2 tokena da podesi termin utakmice sezone protiv direktnog protivnika za prvo mjesto u ligi u utakmici koja se mora dobit zbog zaostatka od 3 boda i onda istu utakmicu propusti. Postavim jutros bezveze formaciju s rezervama 4-4DM-MC-1 i zaboravim za utakmicu večeras. Trebam reći da sam izgubio?
    Još mi je više žao što sam ove sezone pratio skoro sve utakmice lige jer sam baš htio skinut tog lika koji je početkom sezone kupio skaute za skoro cijeli tim, baš mi je gušt igrati protiv takvih timova, ali da ovakav suicid napravim...

    Da sam gledao utakmicu i izgubio, ne bih ništa rekao. Ostaje mi možda LP kao utješna nagrada...
    Nisi jedini , e ovo je se meni 1 desilo , otad rijetko mijenjam termin, brat ili neko se uvijek nadje za pogledat utakmicu ,

    Kup se trebao igrat za prolaz u polufinale u 10:30, ja nisam mogao da gledam jer nisam bio prisutan tu kao i brat ,pomaknem utakmicu u 14:00 , kad opet moram negdje ic i opet nemogu da gledam, pomaknem uvecer u 10h i sta se desi , slusao muziku , nisam ni video da je utakmica, u 11 vidim gore u obavijestima na mobitelu da sam imao utakmicu i bio sam porazen
    toliko sam se iznerviro .

    ♥FORZA MILAN!!! ♥

  2. #1232
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Nisam jednom izgubio utrku za naslov, ali ove sezone mi je baš bio gušt igrati protiv takvog tima. Po sjećanju pouzdano znam da sam 2x igrao protiv tako jakog tima u 27 sezona, mooožda još 1-2x, nisam siguran. Dakle, govorim o timu čija većina igrača su skauti ili kvalitentiji. Nemam često priliku igrati s takvim protivnicima u ligi pa mi je pravi gušt jednom kad se pojave.
    Pratio sam većinu utakmica, gotovo sve, bio mu ko sjena, znam da kvalitetom nitko ne može dobiti ga osim mene ako izuzmemo trolovanje.
    I onda umjesto da pobjedim njega, pobjedim sam sebe.
    Ex top eleven player


  3. #1233
    Rookie AtleticoMadrid's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    127
    Sve nade o laksem protivniku u 1/4 finala LS su pale u vodu.Covek prvu izgubi 1-0 a ovom se povredi igrac.Za sledecu tekmu promeno formaciju i.......10-0 pobedi mog druga...Ajoj sto sam se iznervirao xD Ta form.me je pobedila u finalu LS prosle sezone... Igramo 4222 sestougao of kors

  4. #1234
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Nisam jednom izgubio utrku za naslov, ali ove sezone mi je baš bio gušt igrati protiv takvog tima. Po sjećanju pouzdano znam da sam 2x igrao protiv tako jakog tima u 27 sezona, mooožda još 1-2x, nisam siguran. Dakle, govorim o timu čija većina igrača su skauti ili kvalitentiji. Nemam često priliku igrati s takvim protivnicima u ligi pa mi je pravi gušt jednom kad se pojave.
    Pratio sam većinu utakmica, gotovo sve, bio mu ko sjena, znam da kvalitetom nitko ne može dobiti ga osim mene ako izuzmemo trolovanje.
    I onda umjesto da pobjedim njega, pobjedim sam sebe.
    Druze, vidim da igras dugo pa me zanima tvoje misljenje.
    Naime, jedan od prijatelja menadzera kupi igraca kvalitet recimo 54 i nakon dva - tri dana kvalitet je 59. dakle, ocigledno varanje pretpostavljam preko opcije "licni trener" sa brdo tokena, sto mi btw nije bas jasno kad vec varas kupuj skaut igrace. Sta se tu desava, da li to ovi iz Nordeusa vide i da li baniraju takve menadzere jer vidim da taj menadzer i dalje normalno igra??!!???

  5. #1235
    Dreamer sanhO's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Sarajevo, BiH
    Posts
    387
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Druze, vidim da igras dugo pa me zanima tvoje misljenje.
    Naime, jedan od prijatelja menadzera kupi igraca kvalitet recimo 54 i nakon dva - tri dana kvalitet je 59. dakle, ocigledno varanje pretpostavljam preko opcije "licni trener" sa brdo tokena, sto mi btw nije bas jasno kad vec varas kupuj skaut igrace. Sta se tu desava, da li to ovi iz Nordeusa vide i da li baniraju takve menadzere jer vidim da taj menadzer i dalje normalno igra??!!???
    Nakon klika na igrača imaš mogućnost "Lični trener". Tu bukvalno kupuješ skill poene za tokene, izuzetno je skupo i ne isplativo, makar po mom mišljenju. Nema nikakvog razloga da se za to neko ban, samo je to bacanje para na tokene, za koje bi mogao kupiti par skauta.

  6. #1236
    Rookie AtleticoMadrid's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    127
    Ne mora da znaci da je varanje.Mozda je sakupio tokene,mozda kupio.Mislim da se u svakoj igri moze varati,ali veruj mi taj prijatelj ne vara 1000000% ,najverovatnije je kupio tokene.
    t11_fan likes this.

  7. #1237
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by AtleticoMadrid View Post
    Ne mora da znaci da je varanje.Mozda je sakupio tokene,mozda kupio.Mislim da se u svakoj igri moze varati,ali veruj mi taj prijatelj ne vara 1000000% ,najverovatnije je kupio tokene.
    druze, igram sedmi nivo i svima nam je budzet 20-50 miliona, danas na aukciji udjem za nekog extra skupog igraca ( 18 mil) baja biduje ja mu udjem u detalje budzet 1,0 Biliona. pa ako to nije varanje ne znam sta jeste...

  8. #1238
    Rookie AtleticoMadrid's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    127
    Kad imas tokene sve je moguce .Tokenima mozes kupiti i novac u top11... Ajoj ti si odlican sa 20 mil. ja imam toliko na pocetku sezone,sadanekih 6-7 mil....Inace isto 7 lvl Neku ljudi trose mnogo vise novca na top11 nego sto ti mislis...
    Last edited by AtleticoMadrid; 01-28-2015 at 10:21 PM.

  9. #1239
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Uopće ti ne treba puno tokena da imaš jak tim, busteri su bitniji ako imaš mlade igrače brzog razvoja.
    Osobno nikad ne bih kupio skauta jer za tu količinu tokena složim si kompletan tim 2-3X
    Ex top eleven player


  10. #1240
    Rookie AtleticoMadrid's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    127
    Upravo tako ali na nizim lvlima nije lako sakupiti bustere ...Ja imao 100 zelenih sutradan 0 xD