Page 35 of 161 FirstFirst ... 2533343536374585135 ... LastLast
Results 341 to 350 of 1606
Like Tree3436Likes

Thread: Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?

  1. #341
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-butd4a.png
    Kako sam mogao, dobro sam prošao... Ali šta mi vredi što je jedan od dva šuta u okvir ušao, kad na golu imam bukvu... Prvi gol za Kirovskog ove sezone... A posle utakmice je dobio Shadow Striker specijalnost, sad imam dvojicu u timu...

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-1.jpg
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-2.jpg
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-3.jpg
    Crni likes this.

  2. #342
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by Sarma View Post
    Liga bez remija za sada haha
    Attachment 35960
    Kosarka?

    FC Red Star ✮✮✮ AS Roma ✮✮
    ivan.Brko likes this.

  3. #343
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Ocekuj neocekivano bice ti lakse

    FC Red Star ✮✮✮ AS Roma ✮✮
    Naravno da je u ovoj igri sve moguće, navikao sam na svašta, ali smatram da je pretjeran broj neobičnih i nerealnih događaja i rezultata ove sezone. Kao da su nešta promijenili da nam zagorčaju sezonu još više. Pogle npr. Steppenwolf je jučer potrošio 44 paketa na ozljede (18 dana), a sezona tek počela.
    Last edited by t11_fan; 01-15-2015 at 05:25 PM.
    PepG likes this.
    Ex top eleven player


  4. #344
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Pa ja nemam problema ni sa povredama, samo dajem previse golova
    ivan.Brko and Crni like this.
    Veni,Vidi,Vici

  5. #345
    Apprentice Ad Fines's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    168
    Мене задесиле повреде скоро сваку утакмицу, и све преко 15 дана... А пошто су ми главни играчи морам да их лечим...

    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Naravno da je u ovoj igri sve moguće, navikao sam na svašta, ali smatram da je pretjeran broj neobičnih i nerealnih događaja i rezultata ove sezone. Kao da su nešta promijenili da nam zagorčaju sezonu još više. Pogle npr. Steppenwolf je jučer potrošio 44 paketa na ozljede (18 dana), a sezona tek počela.

  6. #346
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Sarma i @Ad Fines
    Ja sam potrošio ~200 zelenih paketa glavnog tima prvog dana sezone na treninge visokog inteziteta i prijateljske utakmice u međuvremenu. Na te sve zelene ozljedio mi se 1 igrač na 3 dana pa sam na njega potrošio 9 crvenih paketa

    Zaključak: ako bi napravili zasebnu temu sa neobičnim događajima u t11 ove sezone, pa tu bi bilo jako puno postova
    Last edited by t11_fan; 01-15-2015 at 05:34 PM.
    Ex top eleven player


  7. #347
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    @Sarma i @Ad Fines
    Ja sam potrošio ~200 zelenih paketa glavnog tima prvog dana sezone na treninge visokog inteziteta i prijateljske utakmice u međuvremenu. Na te sve zelene ozljedio mi se 1 igrač na 3 dana pa sam na njega potrošio 9 crvenih paketa
    Ja do sada 3 povrede, najduza 5 dana, ostale po 2, izljecene odma, sve na utakmicama
    Veni,Vidi,Vici

  8. #348
    Apprentice Ad Fines's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    168
    Ја сам тек сад провалио да куп са мном играју сви играчи који су левел изнад мог... О.о

  9. #349
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Da li vi imate dojam da je t11 prilično čudniji i više predvidljiv ove sezone nego prošlih? Jeste li vi primjetili povećan broj nerealnih, bizarnih i čudnih rezultata ove sezone?
    Moj dojam je da su nešta gadno promijenili sudeći po mojim rezultatima s drugim timovima.
    Jedan me igrač pokušava uvjerit da sam ja u krivu i kako se ponašam kao neki novak koji nije nikad igrao, da se previše žalim te se čudi što nisam navikao na to. Pokušavam mu objasnit da igram 27. sezonu ove igre i da sam navikao na svašta ali da je ove sezone bilo previše bizarnih rezultata kod mojih timova. Molim mišljenja jer po ovom što meni govore ja ispadam idiot. Moj glavni tim koji ima prosječni rating 5*, 5-6 skauta izgubi 3/4 utakmice protiv slabijih timova i trebao bih se naviknuti na to?? Pa dobro ako je to onda normalno i uobičajeno, za koji qrc mi uopće igramo ovu igru jer je previše random?
    baš zbog toga razmišljam da odustanem od igre. igram 31. sezonu, imam 30 trofeja i nijednu sezonu ispod 5. mjesta. u zadnje 2-3 sezone gubim s potpuno nerealnim rezultatima od puno, puno slabijih ekipa. prošlu sezonu sam uložio oko 220 tokena, kupio 3 skauta, po ocjenama imao daleko najjaču ekipu u ligi a završio na 3. mjestu, u kupu ispao u doigravanju, u ligi prvaka u 1/8 finala..
    redovito pratim ekipu, za svaku tekmu svim igračima mi je moral savršen a kondicija u zelenom... e sad.. neki će reč da je kriva taktika... jbg, mislim da nije.. ako ja i protivnik igramo jednakih 4-4-2, ja uživo pratim tekmu, imam pun stadion, dva svoja navijača (znači +15 % posjed) moral i kondicija su mi savršeni, prosječna kvaliteta mi je 171,4 a njegova 166 vrijednost ekipe mi je 2.23B a njemu 1.8B... znači po svim parametrima sam puno jači a ja izgubim sa glatkih 4-1... nažalost to mi se redovito događa i zato mi T11 gubi smisao...
    t11_fan likes this.

  10. #350
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Naravno da je u ovoj igri sve moguće, navikao sam na svašta, ali smatram da je pretjeran broj neobičnih i nerealnih događaja i rezultata ove sezone. Kao da su nešta promijenili da nam zagorčaju sezonu još više. Pogle npr. Steppenwolf je jučer potrošio 44 paketa na ozljede (18 dana), a sezona tek počela.
    Juče 44, plus danas 9 da izlečim najboljeg igrača... 53 u 2 dana, ostalo mi još 27...