Page 34 of 161 FirstFirst ... 2432333435364484134 ... LastLast
Results 331 to 340 of 1606
Like Tree3436Likes

Thread: Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?

  1. #331
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435

    Question Da li je ove sezone igra drugačija?

    Da li vi imate dojam da je t11 prilično čudniji i više predvidljiv ove sezone nego prošlih? Jeste li vi primjetili povećan broj nerealnih, bizarnih i čudnih rezultata ove sezone?
    Moj dojam je da su nešta gadno promijenili sudeći po mojim rezultatima s drugim timovima.
    Jedan me igrač pokušava uvjerit da sam ja u krivu i kako se ponašam kao neki novak koji nije nikad igrao, da se previše žalim te se čudi što nisam navikao na to. Pokušavam mu objasnit da igram 27. sezonu ove igre i da sam navikao na svašta ali da je ove sezone bilo previše bizarnih rezultata kod mojih timova. Molim mišljenja jer po ovom što meni govore ja ispadam idiot. Moj glavni tim koji ima prosječni rating 5*, 5-6 skauta izgubi 3/4 utakmice protiv slabijih timova i trebao bih se naviknuti na to?? Pa dobro ako je to onda normalno i uobičajeno, za koji qrc mi uopće igramo ovu igru jer je previše random?
    Ex top eleven player


  2. #332
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Evo i moje Lige Prvaka, najjaci sam kako god
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_10.jpg
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_9.png  
    Last edited by Sarma; 01-15-2015 at 05:05 PM.
    Steppenwolf and Crni like this.
    Veni,Vidi,Vici

  3. #333
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Da li vi imate dojam da je t11 prilično čudniji i više predvidljiv ove sezone nego prošlih? Jeste li vi primjetili povećan broj nerealnih, bizarnih i čudnih rezultata ove sezone?
    Moj dojam je da su nešta gadno promijenili sudeći po mojim rezultatima s drugim timovima.
    Jedan me igrač pokušava uvjerit da sam ja u krivu i kako se ponašam kao neki novak koji nije nikad igrao, da se previše žalim te se čudi što nisam navikao na to. Pokušavam mu objasnit da igram 27. sezonu ove igre i da sam navikao na svašta ali da je ove sezone bilo previše bizarnih rezultata kod mojih timova. Molim mišljenja jer po ovom što meni govore ja ispadam idiot. Moj glavni tim koji ima prosječni rating 5*, 5-6 skauta izgubi 3/4 utakmice protiv slabijih timova i trebao bih se naviknuti na to?? Pa dobro ako je to onda normalno i uobičajeno, za koji qrc mi uopće igramo ovu igru jer je previše random?
    Sa obzirom na moju gol razliku od 30:0 u 3 utakmice,te 12:0 u 2 u LP slazem se
    Veni,Vidi,Vici

  4. #334
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Kad nece onda nece

    FC Red Star ✮✮✮ AS Roma ✮✮
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-uploadfromtaptalk1421345472126.jpg   Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-uploadfromtaptalk1421345479104.jpg   Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-uploadfromtaptalk1421345485253.jpg  
    Crni likes this.

  5. #335
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Sarma Hvala Bogu, vratilo mi se samopouzdanje, ipak nisam jedini . Ako mi igrači koji igramo ovu igru preko 20 sezona se ne bi trebali/smjeli žalit na igru, tko ima pravo žaliti se, oni s nivoa 1 ?? LOL
    Pa valjda znamo procijenit kad je sve u redu ili ne. Jbt poznajem ovu igru ko svoj džep i znam otprilike kolika je "količina" bizarnih rezultata u nekom periodu u mojim timovima. Da mi neko stavi kineski ili arapski na t11 ne bih imao problema Valjda mi je jasno kao dan kad se nešto promijeni.
    Ex top eleven player


  6. #336
    Rookie AtleticoMadrid's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    127
    Meni nista nije cudno...Sve je ok.Nema nekih nerealnih rezultata za sada videcemo posle

  7. #337
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    2
    Pozdrav svima,

    prvo izvinjavam se ako sam pogresio mesto gde sam postavio pitanje, zanima me da li je isto igrati ulogovan preko fb-a i kada nisi ulogovan?
    I da li je isto igrati preko fb-a na kompjuteru i preko mob. telefona?
    Jos jednom izvinjavam se ako sam pogresio mesto mog pitanja.

  8. #338
    Rookie AtleticoMadrid's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    127
    Na telefonu ili kompjuteru sve jedno,mada prvo pitanje mi nije jasno.Ti igras na telefonu???Posto tu mozes da izaberes ono:Hocu da igram i onda nemas ni prijatelje nit nista,ovako preko fb-a je bolje

  9. #339
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Da li vi imate dojam da je t11 prilično čudniji i više predvidljiv ove sezone nego prošlih? Jeste li vi primjetili povećan broj nerealnih, bizarnih i čudnih rezultata ove sezone?
    Moj dojam je da su nešta gadno promijenili sudeći po mojim rezultatima s drugim timovima.
    Jedan me igrač pokušava uvjerit da sam ja u krivu i kako se ponašam kao neki novak koji nije nikad igrao, da se previše žalim te se čudi što nisam navikao na to. Pokušavam mu objasnit da igram 27. sezonu ove igre i da sam navikao na svašta ali da je ove sezone bilo previše bizarnih rezultata kod mojih timova. Molim mišljenja jer po ovom što meni govore ja ispadam idiot. Moj glavni tim koji ima prosječni rating 5*, 5-6 skauta izgubi 3/4 utakmice protiv slabijih timova i trebao bih se naviknuti na to?? Pa dobro ako je to onda normalno i uobičajeno, za koji qrc mi uopće igramo ovu igru jer je previše random?
    Ocekuj neocekivano bice ti lakse

    FC Red Star ✮✮✮ AS Roma ✮✮

  10. #340
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    2
    Da, igram preko telefona i idem ''hocu da igram''.
    Ali vidim ovde tabelu koju je SARMA izbacio, i mog kluba nema nigde.
    Ovo mi je 2. sezona. Za sad imam sve pobede u ligi, u LS i u kupu....