Page 36 of 161 FirstFirst ... 2634353637384686136 ... LastLast
Results 351 to 360 of 1606
Like Tree3436Likes

Thread: Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?

  1. #351
    Apprentice Esmir Bulić's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    207
    I opet...patnja,jedva sam izvukao remi

    Crni likes this.

  2. #352
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Esmir Bulić View Post
    I opet...patnja,jedva sam izvukao remi

    http://i.imgur.com/Dqncim7.jpg
    ajoj trola...
    t11_fan and Crni like this.

  3. #353
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Marchi
    Tužno i frustrirajuće, zar ne?
    Moj tim igra 451V protiv slabijeg 43w12 koji je 70ak minuta imao igrača manje i izgubim 3-0. Osim toga nisam primjetio apsolutno nikakvu razliku u posjedu lopte nakon što je protivnik ostao bez 1 igrača. I onda meni pojedinci govore da se ponašam kao neki novajlija u igri što se žalim na takve rezultate? A programeri tvrde da je igra realna!? Da, baš, vjerujemo u to ^^

    Navikli smo svi mi na poraze i neriješene i trolovanje, ali mislim da previše tog trolovanja ove sezone, nije ni čudo što toliko igrača odustaje, uključujući igrače s 35T/sezoni i 350T/sezoni. Baš me zanima šta će to bit 26.... Nova slika Mourinha, ovaj put u trenerci Chelsea ili će promijenit pozadinsku temu (kao što su napravili za mundijal)?
    Objektivno govoreći mislim da je to loše poslovanje za tako jaku korporaciju/firmu koja ima milione korisnika, ili je imala.


    Htio sam dodati nevezano za ovo da ne želim lajkati bilo čije postove u kojima ste trolovani. (npr. Esmirov) Glupo mi je to nekako. Nadam se da shvaćate
    Last edited by t11_fan; 01-15-2015 at 05:51 PM.
    Ex top eleven player


  4. #354
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    5
    negdje sam pročitao da se gleda i nacionalnost...
    iskreno se nadam da to nije istina

  5. #355
    Apprentice Ad Fines's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    168
    Па и четворолигаш победи Манчестер јунајтед, а вас не може нека слабија екипа..

  6. #356
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Marchi To je obična glupost jer se ona mijenja zajedno s imenom, a to nema veze sa samom igrom iako je ona previše random. Šta bi to značilo, da bi multikulturalni timovi trebali bit neuspješni? Pa skoro svi timovi su multikulturalni osim ako je nekom stalo da ima nacionalnu momčad U tom slučaju bi ih netko prijavio za diskriminaciju, ako su se već žalili na nepoćudna imena klubova i igrača.
    Ex top eleven player


  7. #357
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    5
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-10444640_1001754229838259_2855714695530360618_n.jpg
    evo, ovo je današnji primjer..

  8. #358
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Ad Fines View Post
    Па и четворолигаш победи Манчестер јунајтед, а вас не може нека слабија екипа..
    Čisto se radi o tome koliko ga često porazi. Dakle, govorimo o količini takvih rezultata i sličnih bizarnosti, a ne o tome da bi ih potpuno trebalo ukinuti. Uvijek će bit trolovanja, samo je pitanje gdje je granica trolovanja.
    Valjda postoji neka realna i nerealna količina takvih rezultata na određenom broju utakmica.


    Mene redovno troluju, dok ja trolujem druge timove jednom u 4 sezone (kao danas Barcu koja nije puno jača izuzev 2x9*).
    Ex top eleven player


  9. #359
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    @Marchi To je obična glupost jer se ona mijenja zajedno s imenom, a to nema veze sa samom igrom iako je ona previše random. Šta bi to značilo, da bi multikulturalni timovi trebali bit neuspješni? Pa skoro svi timovi su multikulturalni osim ako je nekom stalo da ima nacionalnu momčad U tom slučaju bi ih netko prijavio za diskriminaciju, ako su se već žalili na nepoćudna imena klubova i igrača.
    mislim na nacionalnost menagera

  10. #360
    Apprentice Ad Fines's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    168
    Па да, капирам.. И ја одиграо 2 лигашку утакмицу 1:1 са екипом која је сигурно за 15q слабија од моје.. али је нисам пратио.. и једва извукао 1:1 :Р Игрица је то

    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Čisto se radi o tome koliko ga često porazi. Dakle, govorimo o količini takvih rezultata i sličnih bizarnosti, a ne o tome da bi ih potpuno trebalo ukinuti. Uvijek će bit trolovanja, samo je pitanje gdje je granica trolovanja.
    Valjda postoji neka realna i nerealna količina takvih rezultata na određenom broju utakmica.