Page 146 of 161 FirstFirst ... 4696136144145146147148156 ... LastLast
Results 1,451 to 1,460 of 1606
Like Tree3436Likes

Thread: Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?

  1. #1451
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-butd7.png

    Sad kad mi ne treba, moji flopovi igraju k'o navijeni, a cele sezone su tupili k***c... U isti minut kad i večiti derbi između Milančeta i Siniše počele su moje dve utakmice na dva servera... Ova mi nije bila toliko bitna, samo sam s vremena na vreme proveravao da li se neko povredio... Džabe je protivnik imao 5 skauta, moj jedan ih je pokidao... Napadač Raez je igrao na levom krilu i postigao 2 gola, ocena 9... Omladinac Roca je postigao prvi gol za klub... Elton-Bott je posle 17 sušnih utakmica ove sezone postigao golove u dve utakmice zaredom... Čak je i Mat Nor dao gol Tako je ekipa koja nas je tukla u prvom delu sezone na našem terenu, razbijena na svom...

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-1.jpg
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-2.jpg

    U teoriji još uvek možemo u LŠ, ali i da ostanemo na istom nivou... ni jedno ni drugo se neće desiti u praksi...

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-3.jpg
    munchen, Crni and Ad Fines like this.

  2. #1452
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-celtic4.png

    Drugoplasirani je kiksnuo!!! Tri kola pre kraja, u svojoj debitantskoj sezoni Celtic 1888 osvaja svoju prvu titulu!!!

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-titula.png

    Južnoamerička veza je odlično funkcionisala po krilima... Chiacchiara - dva gola, Vera - dve asistencije, Gomes i Barr po gol...

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-4.jpg
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-5.jpg

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-6.jpg
    Crni, Shadow and Ad Fines like this.

  3. #1453
    Apprentice Esmir Bulić's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    207
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post

    Bice zajebano....foto finis :-)

    IDEMOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
    Eh ovo je liga,al' ono baš
    Crni, NTNK, Shadow and 1 others like this.

  4. #1454
    Rookie Dalibor ZP's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    133
    evo malo update-a iz moje lige . danas opet (očekivano) teška utakmica i jedva izborena pobjeda , u zadnje vrijeme skoro svaku utakmicu krenem sa golom minusa i onda vađenje , ali ajde , pobjedi se ne gleda u zube

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-32.jpg

    na tablici gusto , 3 kluba borba za naslov . od 4. do 8. mjesta ce isto bit napeto

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    a evo malo i statistike igrača , moram reć da nisam nikad imal ovako dobar vezni red , a s druge strane jako neefikasne napadače

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg

  5. #1455
    Apprentice Esmir Bulić's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    207
    Sve smo bliži osvajanju




    Do kraja imamo 3 teške utm,ne smijemo se opustiti
    Last edited by Esmir Bulić; 02-04-2015 at 12:17 PM.
    Crni, Steppenwolf, NTNK and 4 others like this.

  6. #1456
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    I u revanšu LŠ sigurno iako smo neke prvotimce odmarali i čuvali od eventualne suspenzije, treba nam prva postava u finalu.


  7. #1457
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951


    IDEMOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #1458
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-fkp2.png

    Pobeda u gostima... Vaofusi postiže gol na debiju glavom posle kornera... Telesa postiže prvi gol za klub iz situacije 1 na 1... Borsi golom iz daljine stiže do kote 55...

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-7.jpg

    Drugi kiks zaredom četvrtoplasirane ekipe... Uz malo sreće možemo do LŠ, sada smo na 3 boda zaostatka uz bolju gol razliku...

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-8.jpg
    Macva FC, Crni and Ad Fines like this.

  9. #1459
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    San o naslovu i dalje je ziv, ludnica se nastavlja, danas smo pobijedili sa 4-1 i to nije dobro, premalom razlikom smo pobijedili, u prvom dijelu prvenstva smo slavili u gostima sa cak 8-0, ovdje smo jedva utrpali 4 gola a 1 smo i primili.



    Prvi na tabeli je kikso danas, odigrao je 2-2 iako je gubio 2-0..bojali smo se da ce opet preokrenuti rezultat i pobijediti kao sto je to napravio vec par puta ove sezone kad je gubio 2-0, no to se nije dogodilo, sad smo na 2 boda zaostatka za prvim.



    Svi imamo po 2 laksa i jednog teskog do kraja, netko ima lakse od laksijih..ja nazalost nisam taj, sto nije dobro zbog nase gol razlike...moze se dogoditi da na kraju budemo imali svi jednak broj bodova, i tesko da cemo bas mi imati najbolju razliku...problem je i taj sto zadnja dva kola kao i finale lige prvaka necemo moc pratiti jer smo na putu..sve se urotilo protiv nas, a kako ce zavrsiti, vidjet cemo..

    U ligi prvaka smo usli u finale



    Protivnik u finalu



    Sezona 27, Level 27


  10. #1460
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    San o naslovu i dalje je ziv, ludnica se nastavlja, danas smo pobijedili sa 4-1 i to nije dobro, premalom razlikom smo pobijedili, u prvom dijelu prvenstva smo slavili u gostima sa cak 8-0, ovdje smo jedva utrpali 4 gola a 1 smo i primili.



    Prvi na tabeli je kikso danas, odigrao je 2-2 iako je gubio 2-0..bojali smo se da ce opet preokrenuti rezultat i pobijediti kao sto je to napravio vec par puta ove sezone kad je gubio 2-0, no to se nije dogodilo, sad smo na 2 boda zaostatka za prvim.



    Svi imamo po 2 laksa i jednog teskog do kraja, netko ima lakse od laksijih..ja nazalost nisam taj, sto nije dobro zbog nase gol razlike...moze se dogoditi da na kraju budemo imali svi jednak broj bodova, i tesko da cemo bas mi imati najbolju razliku...problem je i taj sto zadnja dva kola kao i finale lige prvaka necemo moc pratiti jer smo na putu..sve se urotilo protiv nas, a kako ce zavrsiti, vidjet cemo..

    U ligi prvaka smo usli u finale



    Protivnik u finalu



    Puni Acoooooo

    IDEMOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
    Crni and Ad Fines like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО