View Poll Results: Da li vam se dopadaju osobine igre i izgled Top Eleven 2015?

Voters
41. You may not vote on this poll
  • Da, svidja mi se

    10 24.39%
  • Ne, ne svija mi se

    12 29.27%
  • Mora jos da se poradi

    19 46.34%
Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 103
Like Tree89Likes

Thread: Top eleven 2015

  1. #21
    Rookie Gushter's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    108
    Primjetio sam da se kod kupnje igrača više ne može vidjet podatak o visini i težini igrača kao ni koja mu je "jača" noga što je po meni minus jer dosta igrača obraća pozornost na te stvari prije kupnje, uključujući i mene.

  2. #22
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Ima tu još metar posla, valja dorade sve te stvari koje bi trebalo da se poprave.
    ivan.Brko likes this.

  3. #23
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Klasicno sranje,totalni promasaj... Hahahahah igrac mi na 253Q na kompu postaje 123M,a na fonu i na 254Q mu i dalje stoji 122M...

    Automatsko dodavanje hahahahah,unistavaju ljudima igrace za pregovore.. Pritom opcija da oznacis gde da bude fokus na treningu,oznacim napad a ono mu 80% skilova doda u odbranu...

    Pritom ko potrosi brz net i ostane na sporijem,ne moze ni da udje na igricu jer odmah izbacuje gresku sa povezivanjem na server,dok je prosla aplikacija odnosno verzija sasvim ok radila sa sporim netom....

    Svaka cast,tolike najave i na kraju glupost nevidjena sa milion bagova

  4. #24
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Zar je neko i ocekivao drugacije?

  5. #25
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    25
    I to još naprave usred sezone. Stvarno svaka čast.
    Na mobitelu je nemoguće igrati jer su neke ikone toliko sitne da stvarno trebaš pet puta pikati da pogodiš.
    Osim toga i kontrast teksta je očajan. jedva se na nekim dijelovima vidi što piše. Sve u svemu palac dolje

  6. #26
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Kaže jedan član na engleskom forumu kako je stavio svog igrača na prodaju i poslao ponudu za tog igrača iz istog kluba koji ga prodaje, dakle poslao sam sebi ponudu.
    Ex top eleven player


  7. #27
    Newbie denzellozington's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Posts
    7
    mozda cu se kasnije kajati zbog ovoga sto cu sada reci jer sumnjam da ce ovo iko da slusa/cita pa tako da i nema veze ....

    sad bi rado psovao i svima prozivao sve zensko u familiji al mislim da nema nikakve svrhe jer to niko ne zarezuje ...

    al bih ima samo 1 pitanje za sve ...

    jel vi kupujete mercedes zato sto je lep ili zato sto je pouzdan, dobar, kvalitetan auto ...

    top eleven 2015 je mercedesova spoljasnost sa jugovim motorom ... pokusaj developera da opravdaju sve one hvalospeve sto su do sada dobili kao jedna on najboljih domacih it firmi. jedina prednost juga u odnosu na mercedes je to sto ne moras da platis veliku registraciju ... ove igre u odnosu na sve ostale jer podrzava sve platforme (mada i to je diskutabilno), sve ostalo ste unistili.

    sramota da se zbog malo sminke upropasti ovako dobar koncept i igra uopste.

    imam jednu malo molbu,

    nemojte nikad da menjate ovu verziju koja je aktuelna na fb ... za tablet i telefon cu se nekako i snaci (necu igrati) al ako i ovu veziju zaser... ovaj promenite, veliki broj ljudi ce napustiti pa cete i to malo para sto ste zaradili (malo sipak !!!) izgubiti.

    toliko od mene, hvala !

    do sada nisam pisao jer nisam imao zamerke (ko zna vic o crnogorcu koji je progovorio u 18 god razumece)

    ps.

    3 puta sam pokusavao da azuriram verziju za tablet i 5 puta za mobilni telefon od toga pola puta skine i zaglavi a druga polovina se odnosi na zaglavljivanju tokom ucitavanja igre koje traje po pola sata i nista ...
    (da sam normalan poludeo bih)
    Last edited by denzellozington; 01-27-2015 at 04:17 PM. Reason: dopuna

  8. #28
    Rookie AtleticoMadrid's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    127
    t11_fan jel to dman2pt?? Hahahahahah,nema sta da radi covek.
    Last edited by AtleticoMadrid; 01-27-2015 at 04:18 PM.

  9. #29
    Rookie Gushter's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    108
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Kaže jedan član na engleskom forumu kako je stavio svog igrača na prodaju i poslao ponudu za tog igrača iz istog kluba koji ga prodaje, dakle poslao sam sebi ponudu.
    To sam i ja primjetio kada staviš svog igrača na prodaju vidiš ga na transfer listi i možeš slobodno poslat ponudu za njega.

  10. #30
    Dreamer sanhO's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Sarajevo, BiH
    Posts
    387
    Jedna mala sitnica, koju nisam primijetio da je iko spominjao. Da li se uopšte može vidjeti broj navijača klubova?
    Torpedo Sarajevo
    http://forum.topeleven.com/galerija-...-sarajevo.html


    S 44; LVL 43

    League winners: x19
    runners up: x7


    Champions League winners :x5
    runners up: x2


    Super League winner: 1x
    runners up: x1


    Cup winners: x4

    Runners up: x2

    Triple crown: x1

    Hakan Arslan 377 appearances, Juan Cruz Fernandez 352 goals, Leon Benko 247 assists!

Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast