Page 71 of 99 FirstFirst ... 2161697071727381 ... LastLast
Results 701 to 710 of 986
Like Tree2621Likes

Thread: Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?

  1. #701
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Da li imate igraca koji dobija ovakve ocene ? S.Palm , najkvalitetniji,najskuplji,mozda i najbolji igrac u timu. xD
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-screenshot_2015-02-26-09-42-41.jpg
    munchen, Crni, t11_fan and 1 others like this.

  2. #702
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Moglo je i bolje...


  3. #703
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by CSM United View Post
    Da li imate igraca koji dobija ovakve ocene ? S.Palm , najkvalitetniji,najskuplji,mozda i najbolji igrac u timu. xD
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_2015-02-26-09-42-41.jpg 
Views:	29 
Size:	66.1 KB 
ID:	39048
    jebiga igrac koji ima dve zvezdice vise od ostalih pravi razliku na terenu. el si to castio ekipu sa skautom ili si ga trenirao danonocno? :-)

  4. #704
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    jebiga igrac koji ima dve zvezdice vise od ostalih pravi razliku na terenu.
    Nema forma igrača veze s kvalitetom. Imam igrače od 7* koji jesu i koji nisu u formi.
    Ex top eleven player


  5. #705
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Dan 18...

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-17.png

  6. #706
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-butd1.png

    Dva nova mlada igrača, ovaj put iz Svazilenda... Desni bek Sipho Dlamini i centralni vezni Siza Dludlu...

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-15.jpg
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-16.jpg
    AC Milan 21 likes this.

  7. #707
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Nema forma igrača veze s kvalitetom. Imam igrače od 7* koji jesu i koji nisu u formi.
    u pravu si, nema forma igrača veze s kvalitetom. Ali, vidi ovako: ako imam igraca sa sedam zvezdica pozicija ST forma 6 i igraca sa pet zvezdica na istoj poziciji forma 8, znas sta stavicu u ekipu prvog bez obzira na formu 6. po meni, veci doprinos ce dati taj igrac jer dve zvezdice su dve zvezdice. Naravno, mogu samo da pretpostavljam da je tako jer nisam ja pravio igricu. :-)

  8. #708
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    u pravu si, nema forma igrača veze s kvalitetom. Ali, vidi ovako: ako imam igraca sa sedam zvezdica pozicija ST forma 6 i igraca sa pet zvezdica na istoj poziciji forma 8, znas sta stavicu u ekipu prvog bez obzira na formu 6. po meni, veci doprinos ce dati taj igrac jer dve zvezdice su dve zvezdice. Naravno, mogu samo da pretpostavljam da je tako jer nisam ja pravio igricu. :-)
    Pogrešno razmišljanje... Imam napadača skauta u ekip Celtic 1888 (ostali napadači imaju po 2 zvezdice) i držao sam ga u ekipi iako je pao u formi... Veruj mi, nikakve koristi od njega nisam imao u tih nekoliko utakmica... Mašio je zicere, mašio je slobodnjake, čak i protiv mnogo slabijih protivnika... Isto tako je bilo i sa veznjakom koji je daleko jači od svih veznjaka koje imam u timu... U prvom delu prošle sezone je imao prosek 7.50 (svaka druga tekma, ocena 8), a onda je pao u formi... Nastavio sam da ga forsiram i apsolutno nikakve koristi od njega nisam imao... Svaki put kad bi bio na terenu, njegovi direktni protivnici, mnogo slabiji od njega bi pravili pičvajz... Zato svaki put kad igrač odigra za 6, ja ga odmorim sledeću tekmu, a ako dobije 5, pauzira sledeće 3 tekme minimum...
    lespa likes this.

  9. #709
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-butdmini2.png

    Veznjak Matija Bushati je napustio klub posle 82 utakmice (7 golova i 8 asistencija)

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-21.png

  10. #710
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Pogrešno razmišljanje... Imam napadača skauta u ekip Celtic 1888 (ostali napadači imaju po 2 zvezdice) i držao sam ga u ekipi iako je pao u formi... Veruj mi, nikakve koristi od njega nisam imao u tih nekoliko utakmica... Mašio je zicere, mašio je slobodnjake, čak i protiv mnogo slabijih protivnika... Isto tako je bilo i sa veznjakom koji je daleko jači od svih veznjaka koje imam u timu... U prvom delu prošle sezone je imao prosek 7.50 (svaka druga tekma, ocena 8), a onda je pao u formi... Nastavio sam da ga forsiram i apsolutno nikakve koristi od njega nisam imao... Svaki put kad bi bio na terenu, njegovi direktni protivnici, mnogo slabiji od njega bi pravili pičvajz... Zato svaki put kad igrač odigra za 6, ja ga odmorim sledeću tekmu, a ako dobije 5, pauzira sledeće 3 tekme minimum...
    ok, kapiram te ali tu se ulazi u problem sto koristis igrace koji su u formi bez obzira na kvalitet. A ako si u igri za sva tri takmicenja to znaci da maltene isti sastav igra dve utakmice u jednom danu a onda trosis zelene kofere da ih povratis i rizikujes povrede sto se meni desava u tim situacijama. things that make you go hmmm.... :-)

Page 71 of 99 FirstFirst ... 2161697071727381 ... LastLast