Page 89 of 99 FirstFirst ... 39798788899091 ... LastLast
Results 881 to 890 of 986
Like Tree2621Likes

Thread: Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?

  1. #881
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Shadow lako je sa ovakvom naslednicom.

  2. #882
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843

    Neću pratiti ni jednu utakmicu do kraja sezone, bode me za ovim randomom . Svaku koju sam pratio bolje da nisam ha ya. Evo i danas nisam pratio i lagano 0-3 !!!

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    -->http://forum.topeleven.com/galerija-...en-1860-a.html<--

  3. #883
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Nikako da prelomiš Ilok
    Eh, da si vidio proslu sezonu..
    Shadow, Esmir Bulić and Crni like this.
    Sezona 27, Level 27


  4. #884
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Krenuli smo sa prodajom.Ako uspesno prodamo sve onda cemo imati na racunu preko 80 miliona,kada stigne nagrada za prvo mesto u Ligi jos 60 miliona.I
    oko 23 tokena...I samo da docekam prvu smenu i bice transfera Zeznuto je pisati preko fona xD
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-screenshot_2015-03-04-20-19-48.jpg
    Last edited by Go Ahead Eagles; 03-04-2015 at 07:34 PM.
    Shadow, Top El, Crni and 1 others like this.

  5. #885
    Dreamer sanhO's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Sarajevo, BiH
    Posts
    387
    To je to i od Lige prvaka za ovu godinu. Nakon blamaže u prvoj utakmici polufinala i 0:3 poraza, danas smo se pokazali u dosta boljem izdanju, no međutim ni to nije bilo dovoljno. Poveli smo rano, u 11`, ali to je bio i krajnji rezultat utakmice. Najbolji igrač i strijelac nije mogao igrati radi parnih kartona, da je on bio tu možda smo mogli i izvući bolji rezultat od 0:1.
    3. mjesto za ovu godinu, nije to toliko ni strašno.
    Slijedeće godine se nadamo makar finalu. :P

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-lp4.jpg
    Torpedo Sarajevo
    http://forum.topeleven.com/galerija-...-sarajevo.html


    S 44; LVL 43

    League winners: x19
    runners up: x7


    Champions League winners :x5
    runners up: x2


    Super League winner: 1x
    runners up: x1


    Cup winners: x4

    Runners up: x2

    Triple crown: x1

    Hakan Arslan 377 appearances, Juan Cruz Fernandez 352 goals, Leon Benko 247 assists!

  6. #886
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    Quote Originally Posted by CSM United View Post
    Nije mi jasno zasto toliko ulazete u igru...Na kraju ces prestati da igras ,i sta ces dobiti nakon toliko potrosenog novca...Nista.
    Nisam ni kintu potrosio na njega nego samo dosta vremena,toliko dana nisam uopste ni spavao zbog bustera i T

  7. #887
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    To tvoj profil Ivane ili neki koji si preuzeo?
    Onaj moj drugi profil,onaj FC Viking
    Crni and Go Ahead Eagles like this.

  8. #888
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Taj klub sam ja dao Ivanu, ali evo upravo sad kad sam obnavljao ugovore vidim da ne mogu uc na profil koji sam dobio od Ivana, klub na 15 levelu, svjetski server, trebao sam za njega dobiti neke sluzbene dresove, a na njemu je bilo 50 tokena i hrpa bustera, dakle netko na meni jako cudan nacin je dosao i do tog kluba, isto sto pise Ivanu pise i meni, dakle



    I jos nesto, ovdje su neki kukali kako ne mogu pratiti tekmu Macve i NTNK i ja da pomognem, dao sam jedan profil, i to decku sto ovdje pise na forumu, tj pisao je. Sad sam usao na klub i imam sta vidit..potroseno mi je 140 T i mogu samo reci..J×××× TI M×××× U P×××× ONU JADNU, SUPCINO JEDNA SUGAVA, no tako mi i treba kad sam htjeo pomoci.
    Last edited by NTNK; 03-05-2015 at 05:27 PM.
    Sezona 27, Level 27


  9. #889
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Taj klub sam ja dao Ivanu, ali evo upravo sad kad sam obnavljao ugovore vidim da ne mogu uc na profil koji sam dobio od Ivana, klub na 15 levelu, svjetski server, trebao sam za njega dobiti neke sluzbene dresove, a na njemu je bilo 50 tokena i hrpa bustera, dakle netko na meni jako cudan nacin je dosao i do tog kluba, isto sto pise Ivanu pise i meni, dakle

    I jos nesto, ovdje su neki kukali kako ne mogu pratiti tekmu Macve i NTNK i ja da pomognem, dao sam jedan profil, i to decku sto ovdje pise na forumu, tj pisao je. Sad sam usao na klub i imam sta vidit..potroseno mi je 140 T i mogu samo reci..J×××× TI M×××× U P×××× ONU JADNU, SUPCINO JEDNA SUGAVA, no tako mi i treba kad sam htjeo pomoci.
    Pridružujem se svim čestitkama,naročito ako je sve ovo uradio isti lik

    Možda neko zna ovo,da li Siniša sudi utakmice u rukometu,malopre se vratio sa jedne utakmice i lik je potpuno isti,stvarno sam mislio da je to on
    Last edited by NTNK; 03-05-2015 at 05:27 PM.
    Crni and Go Ahead Eagles like this.

  10. #890
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Mogao bi nordeus da se malo pozabavi zastitom naloga jer ovo nije samo igrica.
    Ne znam posto svaki T11 nalog ima svoj ID broj da li mogu da ti ga vrate na taj nacin pod uslovom da znas koji je broj ili bar da ga blokiraju

    FC Red Star ✮✮✮ AS Roma ✮✮
    ivan.Brko and Crni like this.

Page 89 of 99 FirstFirst ... 39798788899091 ... LastLast