Page 93 of 99 FirstFirst ... 43839192939495 ... LastLast
Results 921 to 930 of 986
Like Tree2621Likes

Thread: Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?

  1. #921
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Danas je igran veliki derbi sa FC Aynur koji ce mozda rijesiti prvaka. Problemi su poceli jos 10.min prije pocetka utakmice jer nas je stalno izbacivalo iz igre, bar 10 puta...utakmica je pocela a mi jos uvijek nismo mogli kontrolirati utakmicu. Aynur je poveo vec u 3.minuti i nije nam se dobro pisalo. Tek negdje krajem poluvremena uspijevamo normalno pratiti utakmicu.

    Mi smo imali posjed a oni prilike, prava je sreca da nismo jos koji gol primili. Mijenjam formaciju iz 451v u 3142 i kasnije na 3412, pocinje to liciti na nesto i napokon pocinjemo stvarati prilike. Imali smo zbilja odlicne prilike ali lopta nikako nije htjela u gol, iskreno ova utakmica je licila na tipicnu radnom utakmicu gdje nista nece u mrezu da udje. Mislili smo to je to, gotovo je prvenstvo...a onda se ukazao Abdel Salam i na asistenciju Pinta izjednacavamo u 83.minuti. I sa bodom smo bili presretni jer barem nije gotovo do sutra, a onda..89.minuta i postizemo pogodak za pobjedu u zadnjem napadu, zabija Granados, ovaj put je random zeznio protivnika, mogu misliti kako mu je bilo.



    Sada smo mi prvi sa dva boda prednosti.



    Sutra u 21.05 (promijenili smo vrijeme) igramo sa zadnjim klubom na tablici, zbog puno bolje gol razlike dovoljan nam je i bod..
    Medjutim, i taj zadnji je skupio 20 bodova, remizirao sa Aynurom, to je jedna jako dobra ekipa i poraz protiv njih ne bi bio uopce cudan, jer takva je liga..





    Tesko gostovanje protiv Roma FC ima i Aynur, uglavnom do sutra to nece biti gotovo..pa eto tko moze neka u 21.05 pomogne da dodjemo do naslova.

    Nakon naslova prosle sezone kakav ni Hitchcock ne bi rezirao, ceka nas novi nastavak Hitchcockova serijala
    Nama rijetko kad ide lagano u ligi, uvijek moraju biti neke drame, gotovo pa po pravilu..

    Naravno da se zahvalim i mojim divnim navijacima koji su nas vodili do pobjede.




    Sezona 27, Level 27


  2. #922
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    LS osvojena, u ligi sutra treba pobjeda da ostanemo 1.
    Esmir Bulić, PepG, NTNK and 2 others like this.
    Veni,Vidi,Vici

  3. #923
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    Osvojena liga na ovom profilu



    A evo ga onaj profil koji nam je uzet,stvarno ne razumem tog lika koji ga je uzeo...ali šta sad...
    Za ova tri dana je ispao u 1/2 LŠ i dva puta kiksnuo u ligi...



    A od nedelje krećemo skoro od početka,od 2 lvl,nastavljamo na ovom prof na balkanskom serveru




  4. #924
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Danas NTNK United nece igrati prvenstvenu utaknicu zbog bojkota...

    Slizbeni rezultat 3:0

    Uprava kluba jednoglasno je dala odluku zbog neregularnog sistema ove sezone i totalno random sudjenja,totalno nebitne formacije,kondicija,moral,bonusi,a pogotovo aktivnost ostalih menadzera i svi su lagano resetali nase mreze sa znatno manje sansi i poseda lopte...

    Sledece sezone ukoliko nam uvale neku 14/14 jakih timova onda nastavljamo bojkot do daljnjeg...

    Cestitke svim klubovima koji su osvojili neke trofeje ove sezone i nama ostalima koji smo se mucili...

  5. #925
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Za neko veliko cude ove sezone mi je liga bila manje vise zanimljiva, 3 tima u 3 boda razlike, trenutno sam 1. samo zbog gol razlike, i da cijelu sezonu nismo nikoga doveli u tim, odustao nakon 7-8 dana sezone, ne mozes disat od rumuna
    Go Ahead Eagles and Crni like this.
    Veni,Vidi,Vici

  6. #926
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Danas mec za titulu Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-uploadfromtaptalk1425721938694.jpg

    FC Red Star ✮✮✮ AS Roma ✮✮

  7. #927
    Dreamer sanhO's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Sarajevo, BiH
    Posts
    387
    Spremna nova garnitura za narednu sezonu

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-season-5.jpg
    Torpedo Sarajevo
    http://forum.topeleven.com/galerija-...-sarajevo.html


    S 44; LVL 43

    League winners: x19
    runners up: x7


    Champions League winners :x5
    runners up: x2


    Super League winner: 1x
    runners up: x1


    Cup winners: x4

    Runners up: x2

    Triple crown: x1

    Hakan Arslan 377 appearances, Juan Cruz Fernandez 352 goals, Leon Benko 247 assists!

  8. #928
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Zavrsni rezime sezone:



    Kup: Kraj u osminifinala imajuci u vidu da u kupu ima dosta jakih timova nije lose.

    Liga sampiona: Bez mene ove sez.

    Liga: Prvo zreb nam je dodelio nikad jacu ligu plus od cetrnaest menadzera svaki je pratio bar dva tri svoja meca a bilo je i onih koji su pratili svaki mec.
    Krenulo je dosta traljavo i to protiv po kvalitetu slabijih rivala tako da sa posle prvih desetak kola bio cini mi se deseti,onda mi se sreca osmehuje i krecem sa pobedama i remijima protiv jacih timova i polako izbijam na drugu poziciju.
    Zadnjih pet kola su bila bas paklena igrao sam protiv direktnih konkurenata za mesto u ligi sampiona sledece sez,na kraju trece mesto.

    Planovi za sledecu sez: Ojacati drugu postavu i po mogucstvu pojacati prvu,u ligi sampiona za pocetak proci grupu,kup proci sto dalje,u ligi naravno zavisi ce od zreba ali opet mogu se nadati dosta jakoj ligi.

  9. #929
    Rookie Dalibor ZP's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    133
    laganih 0:4 doma , t11 trol u naponu snage . jebate , osjeća sam se ko hsv nedavno protiv bayerna , poserem se na ovaj njihov "engine" ako se to tako more nazvat... samo živce gubim

  10. #930
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Glavni tim prije 2 dana. Zadnjih dana nisam mogao pratiti utakmice, nakon preostalih utakmica napisati ću rezime sezone.


    Celtic-ova TEPL2 5* liga prije zadnjeg kola. Moram pratiti istovremeno ostale rezultate jer mi je cilj završiti među prva 4 ili ispod 7. mjesta
    Last edited by t11_fan; 03-07-2015 at 11:22 AM.
    Steppenwolf likes this.
    Ex top eleven player


Page 93 of 99 FirstFirst ... 43839192939495 ... LastLast