Page 70 of 98 FirstFirst ... 2060686970717280 ... LastLast
Results 691 to 700 of 980
Like Tree2859Likes

Thread: Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?

  1. #691
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Stavim uklizavanje mekano i onaj moj mentol dobije crveni u 15' minuti. Do 40' minute dobijem još dva žuta kartona. Promijenim uklizavanje na tvrdo i ne dobijem do kraja ni jedan karton. Bravo za nordeus, jebo vas vaše programiranje, veze vi nemate ni o programiranju ni o nogometu. Hej mama draga kad ljudi koji nikad nisu šutnuli ježa prave igricu o nogometu. Pa nema Boga da ta igrica može ličit na nešto ! Usput nakon crvenog kartona sam primio 3 komada i ispao iz lige prvaka !
    Nemoj nikad da stavljaš uklizavanje na mekano... ili ćeš da primaš lake golove, ili da dobijaš kartone... Btw, to te neće spasiti od "mekanog" igranja rukom u 16 metara

  2. #692
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-celtic8.png

    Ekipa Celtic 1888 je po prvi put prošla u polufinale LŠ, u svojoj 3 sezone dugoj istoriji (prošle sezone ispadosmo u Top 16)... Posle 3-0 kod kuće u prvoj utakmici, gol u drugoj je značio da protivniku treba 5 golova za prolaz dalje... za svaki slučaj smo dali 3 komada... I opet je Gomes izdominirao s golom i 2 asistencije...

    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-32.jpg
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-33.png
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-34.jpg

  3. #693
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Nordeus,mislim da bi trebalo da malo uredite igricu.Jednostavno nije realna.I meni je jasno da Barsa izgubi od Malage,ali sa ovakvim timom,ma koliko se trudio,potrosio vremena na trening,gledanje videa....I jednostavno pobede me ekipe dosta slabije od mene....Imam defanzivca Palma,7*.Prosle sszone je bio zmajcina od igraca,skoro pa davao vise golova od nekih centarfora.U 28 tekme je dao barem 15 gola.Skoro svi iz slobodnjaka.Ima specijalnost za slobodnjake.Bio najbolji asistent,skoro sve asistencije iz kornera.Prosle sez je imao isto 7*.Ali ove lose sutira slobodnjake,isto lose izvodi kornere.Pa zasto ga stalno dizem na 7*,
    a on lose sutira?Ima veci prosecan kvalitet napadackih osobina od napadaca,sut i centarsut idu preko 75.A njegov kvalitet je 72.Ali opet nista...Imam 13 pobeda 5 poraza,a ubedljivo najjaci u ligi?Mislim da je bolje da malo to uredite a ne da sminkate igru.Toliko.
    lespa and vedran boca juniors like this.

  4. #694
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Jedno pitanje ljudi. Uzeo sam novi telefon i pokušao sam da instaliram apn switch za isključivanje neta. Međutim pri otvaranju automatski se zatvori ima neka greška izgleda. Ima neko da mi preporuči neki program za android koji će mi omogućiti da isključujem ovaj telenor internet?

  5. #695
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Imas opciju kad spustis ekran data transfer(mobile data) i samo to klikni (iskljuci)

    https://www.tinhte.vn/attachments/ne...mb-png.733032/
    Shadow likes this.

  6. #696
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Hvala brt dođem ti pivo

  7. #697
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Moze pivo,uvek...
    Shadow likes this.

  8. #698
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by CSM United View Post
    Nordeus,mislim da bi trebalo da malo uredite igricu.Jednostavno nije realna.I meni je jasno da Barsa izgubi od Malage,ali sa ovakvim timom,ma koliko se trudio,potrosio vremena na trening,gledanje videa....I jednostavno pobede me ekipe dosta slabije od mene....Imam defanzivca Palma,7*.Prosle sszone je bio zmajcina od igraca,skoro pa davao vise golova od nekih centarfora.U 28 tekme je dao barem 15 gola.Skoro svi iz slobodnjaka.Ima specijalnost za slobodnjake.Bio najbolji asistent,skoro sve asistencije iz kornera.Prosle sez je imao isto 7*.Ali ove lose sutira slobodnjake,isto lose izvodi kornere.Pa zasto ga stalno dizem na 7*,
    a on lose sutira?Ima veci prosecan kvalitet napadackih osobina od napadaca,sut i centarsut idu preko 75.A njegov kvalitet je 72.Ali opet nista...Imam 13 pobeda 5 poraza,a ubedljivo najjaci u ligi?Mislim da je bolje da malo to uredite a ne da sminkate igru.Toliko.
    podrzavam.

    mozda da promenis treninge tako sto ces vise igraca (4-5) intenzivno trenirati pa kad se desi da te Nordeus zajebava sa formom da se ne oseti toliko. ili npr. da imas dvojicu sa spec. slobodnjaci...

  9. #699
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Jel zna neko zasto ovaj taster kod nekoga radi a kod nekog ne... neki bag ili sta? Kad pritisnem vraca ga nazad


    FC Red Star ✮✮✮✮

  10. #700
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Sjajan igrac...
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-screenshot_58.jpg
    NTNK, Shadow, Steppenwolf and 2 others like this.

Page 70 of 98 FirstFirst ... 2060686970717280 ... LastLast