Page 50 of 98 FirstFirst ... 40484950515260 ... LastLast
Results 491 to 500 of 980
Like Tree2859Likes

Thread: Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?

  1. #491
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Nismo mogli da izdrzimo u kupu,ispali smo rezultatom 3-1,nismo gledali tekme...On jeste obe.Sad idemo po trofej LS,u ligi ce biti gadnooo.Treci smo,ali mozemo biti prvi.Postoji kombinacija da prvi izgubi od drugog,danas ili sutra igraju.U prvom delu sezone je drugi pobedio 2-1.A mi ne smemo da kisnemo,sve pobede nam trebaju.Mozemo mi to!Idemooooooooo!!!
    AC Milan 21 likes this.

  2. #492
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    U LP jedva pobjeda, ligu kasnije igramo, i izgleda da sam se ove sezone na kosarku navukao
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-screenshot_6.jpgSezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-screenshot_7.png
    Veni,Vidi,Vici

  3. #493
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Jbt jebes ti ovo kad moras 10 tokena da das za igraca.Doduse mlad je ima 18 god i par skil poena do skauta.Sve sto sam jutros dobijo za gledanje onih reklama potrosim na ovog.
    Valjda ce mi se isplatiti.Vise nema kupovine do pocetka nove sezone.

  4. #494
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    liga danas pobjeda protiv drugog na ljestvici sto je bio,ispran goar okus nakon kiksa jucer
    CANIGGIA na razini

    DETALJI---




    veceras LP protiv lika koji nema ni skauta u momcadi


    ajmo veceras prolaz rjesit pa idemo dalje
    Shadow likes this.

  5. #495
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Osmina finala LS
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-screenshot_36.jpg

  6. #496
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Mlaka pobeda u LS...
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-screenshot_37.jpg
    150-TA POBEDA
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-screenshot_38.jpg

  7. #497
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-fkp7.png

    Lagana pobeda danas da prekinemo loš niz... Igrali smo sa poslednjim na tabeli (GK mu je bio DC, a DC GK), pa su neki igrači koji retko postižu golove danas imali šansu... Kumar je ušao sa klupe, dao dva gola i prvi put u karijeri je ocenjen osmicom... Jakšić samo u ovakvim utakmicama ume da da gol, Ahmad takođe... Tjihonge je upisao svoju prvu asistenciju... Papanikolaou je prvi put ocenjen devetkom i prvi put igrač utakmice... Dvorak i Curran su debitovali solidno...

    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-11.jpg
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-12.jpg
    Shadow and Top El like this.

  8. #498
    Rookie koma ludi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Zagreb,Hrvatska
    Posts
    59
    NACIONAL
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-hd1aus2.png
    Liga
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-dx0mgkw.jpg
    Tim
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-vsmxx6m.jpg

    Ide nas odlično, u kupu smo ispali od svjetske klase , a u ligi smo drugi ali je prvi extra jak pa smo zadovoljni

  9. #499
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-butd9.png

    Taktička greška i očajna igra dva CM su doveli do toga da izgubimo kod kuće od 7-plasirane ekipe... Protivnik je imao samo dva igrača sa 5 zvezdica i oba su ocenjena osmicom... Napravio sam grešku kad sam gurnuo MR napred na AMR poziciju, verujući da tu može da se probije i ostavio MC Saeeda 1 na 1 sa protivničkim MC koji mi je uvalio 3 gola... Nije pomogla ni promena pozicija dva MC, i Maea je odigrao lošu odbranu... Imali smo 25 šuteva i nijedan gol, a protivnički golman branio za peticu... Ovaj poraz će nas koštati gubitkom jesenje titule...

    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-13.jpg
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-14.jpg

  10. #500
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-butd9.png

    Ljut zbog loše igre u Ligi i ne očekujući šansu da prođemo dalje u LŠ sam na teren izveo igrače koji uglavnom greju klupu zbog loše forme, a i formacija je bila prilagođena njihovim pozicijama... Krenulo je loše po nas, jer je već u 8. minutu Ramsay skrivio penal i dobio direktan crveni karton, pa je mnogo jači protivnik poveo sa bele tačke... A onda se desilo neočekivano... Schmitt koji je u lošoj formi postiže het-trik, dva puta na asistenciju Massenge koga smo od jutros bezuspešno pokušavali da prodamo... Čak je i Čurguz, koji je u lošoj formi postigao gol 1 na 1 I sve to sa igračem manje... Trol u Ligi se vratio trolom u LŠ (mada bih ja više voleo da smo dobili u Ligi)... Munja se vraća u formu devetkom i epitetom igrača utakmice... Ramsauer u totalnom padu forme (6-6-6-6-5)...

    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-15.jpg
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-16.png
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-17.jpg
    Shadow and Go Ahead Eagles like this.

Page 50 of 98 FirstFirst ... 40484950515260 ... LastLast