Page 20 of 124 FirstFirst ... 1018192021223070120 ... LastLast
Results 191 to 200 of 1231
Like Tree3810Likes

Thread: Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?

  1. #191
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Još jedan bug u ovoj igri:
    J.Lee je moj štoper koji je dobio žuti. Umjesto njega htio sam ubaciti Nogueiru u igru. Nekoliko sekundi nakon što sam spremio promjene u timu (zatražio zamjenu) Lee dobiva 2. žuti = crveni. Međutim, igra pamti zamjenu i ja nemam više pravo na treću. Na slici postave Nogueira je na terenu, međutim on nije ušao u igru zbog crvenog, a meni zamjena nije poništena i ostao sam limitiran na 2 promjene.
    Attachment 42316
    vazno da nije uticalo na rezultat.
    kako si zadovoljan sa formacijom 4-5-1?

  2. #192
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    Doveden da grije klupu nisam imao zamenu na amc poziciji

    munchen, Top El and Esmir Bulić like this.

  3. #193
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Liga sampiona:

    Liga i Kup:

    Samo da se nastavi tako.
    Ovo stize za par nedelja kao sto nam je receno nadamo se ili za koju godinu


    FC Red Star ✮✮✮✮

  4. #194
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    vazno da nije uticalo na rezultat.
    kako si zadovoljan sa formacijom 4-5-1?
    Krenuo sam u utakmicu sa 4141, zbog ozljede DMC-a sam promijenio u 451. Dosta rotiram formacije pa u zadnje vrijeme igram najčešće s raznim 352. Radije bih komentirao da sam nezadovoljam nelogičnom igrom kao npr. da kad igram takvom zatvorenijom formacijiom (451/4141) slabiji protivnici znaju imat previše udaraca na moj gol s obzirom na posjed lopte razliku u kvaliteti itd. Još gore je kad stavim na obrambeni mentalitet protiv jačeg tima a ono piše da protivnik kreće u kontru protiv otvorene obrane mog tima
    AC Milan 21, lespa, NTNK and 1 others like this.
    Ex top eleven player


  5. #195
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Krenuo sam u utakmicu sa 4141, zbog ozljede DMC-a sam promijenio u 451. Dosta rotiram formacije pa u zadnje vrijeme igram najčešće s raznim 352. Radije bih komentirao da sam nezadovoljam nelogičnom igrom kao npr. da kad igram takvom zatvorenijom formacijiom (451/4141) slabiji protivnici znaju imat previše udaraca na moj gol s obzirom na posjed lopte razliku u kvaliteti itd. Još gore je kad stavim na obrambeni mentalitet protiv jačeg tima a ono piše da protivnik kreće u kontru protiv otvorene obrane mog tima
    Zato ja samo napadacki samo napadam i nemam problema

  6. #196
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by FC Prokuplje View Post
    Zato ja samo napadacki samo napadam i nemam problema
    Ako nisi dobro pročitao, obrambeni mentalitet koristim samo protiv jačih timova. Uostalom nije u pitanju mentalitet, nego čista logika;
    kako može tim koji se brani nakon ispucane lopte na protivničku polovicu bit pod kontranapadom protivnika? Programeri očito nemaju pojma o nogometu, a osim toga neki komentari unutar igre nemaju veze s igrom. Izvadim igrača piše da dobiva ovacije publike za odličnu predstavu, poslje utakmice piše rating 5.
    AC Milan 21 likes this.
    Ex top eleven player


  7. #197
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Ako nisi dobro pročitao, obrambeni mentalitet koristim samo protiv jačih timova. Uostalom nije u pitanju mentalitet, nego čista logika;
    kako može tim koji se brani nakon ispucane lopte na protivničku polovicu bit pod kontranapadom protivnika? Programeri očito nemaju pojma o nogometu, a osim toga neki komentari unutar igre nemaju veze s igrom. Izvadim igrača piše da dobiva ovacije publike za odličnu predstavu, poslje utakmice piše rating 5.
    To je tacno

  8. #198
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    u LP imamo 100% 2 tekme 2 ciste i uvjerljive pobjede 4-0 i 3-0 nevjerovatno,dok u ligi samo 2 boda iz 2 tekme uz sramotnu 1-1 gol razliku
    evo detalji sa LP-a danas




    tablica


    nadamo se danas napokon pobjedi u ligi



    u LP sam igrao 4-2-3-1 sa osnovnom postavkama bez strelica i ostalog znaci postavke kao kad po prvi put uđes u top11 i eto pobjeda je tu danas u ligi cemo vidjet dali je bila slucajna ili valja i tako
    Reus klupu grije a Staklenac trpa

  9. #199
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Krenuo sam u utakmicu sa 4141, zbog ozljede DMC-a sam promijenio u 451. Dosta rotiram formacije pa u zadnje vrijeme igram najčešće s raznim 352. Radije bih komentirao da sam nezadovoljam nelogičnom igrom kao npr. da kad igram takvom zatvorenijom formacijiom (451/4141) slabiji protivnici znaju imat previše udaraca na moj gol s obzirom na posjed lopte razliku u kvaliteti itd. Još gore je kad stavim na obrambeni mentalitet protiv jačeg tima a ono piše da protivnik kreće u kontru protiv otvorene obrane mog tima
    ma ne znam koliko te komentare uzimati za ozbiljno.
    ja recimo kad pratim tekmu i u drugom poluvremenu menjam igraca (AMC) koji nije spomenut u komentarima, prilikom izmene kaže "dobija ovacije od publike" i dobije recimo ocenu 7. ko je tu sad lud...

  10. #200
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Jos jedna sigurna pobeda


    FC Red Star ✮✮✮✮