View Poll Results: Da li vam se dopadaju osobine igre i izgled Top Eleven 2015?

Voters
41. You may not vote on this poll
  • Da, svidja mi se

    10 24.39%
  • Ne, ne svija mi se

    12 29.27%
  • Mora jos da se poradi

    19 46.34%
Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 103
Like Tree89Likes

Thread: Top eleven 2015

  1. #1
    Newbie 100 dinara's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    44

    Exclamation Top eleven 2015

    Zdravo menadzeri.

    Danas je veliki dan za sve Top Eleven menadzere.
    Na dan kada se rodio Jose Mourinho, Top Eleven 2015 vam donosi revolucionarni moderni dizajn, nove osobine igre i obezbedjuje najbolje moguce igracko iskustvo kada je rec o fudbalskim menadzerima.

    Secate se ove teme?

    Sada mozemo reci da su vazi zahtevi ispunjeni zajedno sa ostalim funkcijama koje su nedostajale i koje ste zeleli da vidite. U buducnosti sve nove funkcije ce biti dostupne na svim platformama u isto vreme, sto znaci da cete uzivati u istom igrackom iskustvu na svim platformama! Ovaj put,za mobilne korisnike, uz bolju navigaciju smo dodali dugoocekivane funkcije koje su ranije nedostajale: Pregovori,Dostignuca,Trofejna soba, i jedna dodatna mogucnost koja je dostupna samo na mobilnom - zvuk i muzika.
    I to nije sve sto smo pripremili za vas. Karakteristike koje nedostaju u trenutnoj verziji bice uskoro dostupne i trenutno radimo necemu za sta znamo da ce vam se svideti.

    U ovom trenutki Top Eleven 2015 je dostupan samo na mobilnom, ali vrlo brzo ce biti dostupan i na vasim pretrazivacima

    Iiiiiiiii,jos jedan detalj. Planiramo da obnovimo Wiki stranicu i zelimo da budete deo toga.
    Ako imate neke informacije da podelite sa drugima, uredite stranicu i pomozite drugima da nauce i napreduju!

    Top Eleven 2015 - ODgovori na vasa pitanja
    1. - Zasto ne mogu da vidim Top Eleven 2015 na Web-u ili Facebook-u?
    Top Eleven 2015 je trenutno dostupan samo za Android i IOS
    Ali ne brinite,desktop korisnici,ovaj istorijski dan ce doci i na vase ekrane uskoro.

    2. - Mogu li da se vratim na staru verziju Top Elevena na mom mobilnom uredjaju?
    Top Eleven 2015 je nasa najnovija i najbolja verzija ,sa svim novim update-ovima nije moguce vratiti se na staru verziju

    3. - Meni je veoma drugaciji i ne mogu da se snadjem?
    Pogledajte u samoj igri Pomoc klikom na "?" i nasa strana za podrsku ima uputstvo koje ce vas provesti kroz menije i opcije

    4. - Zaista mi se svidja igra,kako mogu da predlozim nesto da poboljsate igru?
    Drago nam je da cujemo vase predloge i molimo vas da nam se te predloge napisete na na forumu u temi koja je za to predvidjena.
    Last edited by NTNK; 01-26-2015 at 09:03 PM. Reason: Pisalo je na kraju "predvinjena"pa sam prepravio u "predvidjena" :D
    munchen likes this.

  2. #2
    Rookie Gushter's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    108
    Ova automatska dodjela skill poena je totalna glupost, imao sam 5 igrača 1 skill do sljedeće zvijezdice i čekao sam ponudu za njih kako bi eventualno zaradio koji dodatni token, i sada na to mogu zaboravit plus šta ću morat i izdvojit više para za obnovit ugovor s igračima kojima ističe na kraju sezone jer su im dodani skill poeni.
    PepG and dragance like this.

  3. #3
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Hoće automatska dodjela skill poena biti i na verziji za kompjuter ili samo za mobitel?
    Ex top eleven player


  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by Gushter View Post
    Ova automatska dodjela skill poena je totalna glupost, imao sam 5 igrača 1 skill do sljedeće zvijezdice i čekao sam ponudu za njih kako bi eventualno zaradio koji dodatni token, i sada na to mogu zaboravit plus šta ću morat i izdvojit više para za obnovit ugovor s igračima kojima ističe na kraju sezone jer su im dodani skill poeni.
    Isti problem...3 igrača mogu sad samo da otpustim

    Vraćajte na staro. Neću smeti ulaziti više preko telefona da mi ne bi dodao skill poene.

    Dopuna: Skinut stari apk 2.3.6 sa neta, radi odlično. A što se tiče automatske dodele, otpustiću igrače i završeno sa novom verzijom.
    Last edited by dragance; 01-26-2015 at 02:14 PM. Reason: dopuna posta

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Rotterdam, Netherlands, Netherlands
    Posts
    91
    Moze da izgleda kako hoce ali i dalje je bagovina teska.. Stalno gubim primajuci golove iz prekida od duplo slabijih tikova, a moj spic koji ima 7* da gol jednom u 6 utakmica.. Igraci od 6* dobijaju ocene 4, a igraci od 3* dobijaju 6-7. Kontru vuku stoperi, a uvek kad krenem u kontranapad protivnik ima kontranapad.. Podesavanja(orders) nemaju blage veze s vezom, uvek je potpuno isto. I jos ovo sad sa skil poenima, a igram samo preko telefona.. znaci verovatno vise ne igram
    t11_fan and munchen like this.

  6. #6
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Sole da se nadovežem
    Igram većinu utakmica normalnim mentalitetom, a u menadžer tabu gdje pišu osnovne informacije (ime, prezime, datum početka "karijere" itd.) piše da je najčešće korišten veoma napadački hahahaha.
    Last edited by t11_fan; 01-26-2015 at 01:43 PM.
    Ex top eleven player


  7. #7
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Cilj vam je da sto vise ljudi kupuje dresove a vi ih sami minimalizujete... zar je sad uopste bitno ko kakav gostujuci dres ima.... izbacili ste dresove iz prenosa utakmice a u prikazu na listi prijatelja ima samo domaci dres...... ovaj post je samo mali deo toga sto mi je zapalo za oko jer me zivo zanima da li ljudi kupuju zvanicne dresove tek toliko da bih ih videli u svojoj "garazi" ili da predstave svoj klub i drugima

    FC Red Star ✮✮✮ AS Roma ✮✮

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    25
    Toliko najave samo zato da uništite igrivost igre
    Ne postoji više ni mogućnost da se pogleda video i na taj način zaradi besplatno nekakav tretman.
    Automatska dodijela skilova je totalni promašaj. Na manjem mobitelu (iPhone 5S) je muka odraditi bilo šta.
    Nema više pregleda snage pojedinog igrača tjekom utakmice ....
    Uf razočaranje.

  9. #9
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Ovaj novi update nije kompatibilan sa pola uređaja, imam par mobitela na kojima nije moguće skinuti taj update :S

  10. #10
    Dreamer sanhO's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Sarajevo, BiH
    Posts
    387
    Mislim da je greška ova stvar oko automacke dodjele trening poena. Isto tako puno bi bolje bilo da se još uvijek mogu vidjeti svi dresovi drugih timova, kao i njihovi stadioni. Kondicija je označena samo bojom, a ne i procentima, što može također pretstavljati probleme.
    Sve u svemu igrica je fino ušminkana, al` ima još prostora za doraditi neke stvari.
    PepG and vedran boca juniors like this.
    Torpedo Sarajevo
    http://forum.topeleven.com/galerija-...-sarajevo.html


    S 44; LVL 43

    League winners: x19
    runners up: x7


    Champions League winners :x5
    runners up: x2


    Super League winner: 1x
    runners up: x1


    Cup winners: x4

    Runners up: x2

    Triple crown: x1

    Hakan Arslan 377 appearances, Juan Cruz Fernandez 352 goals, Leon Benko 247 assists!

Page 1 of 11 123 ... LastLast