Page 32 of 116 FirstFirst ... 2230313233344282 ... LastLast
Results 311 to 320 of 1160
Like Tree2364Likes

Thread: Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?

  1. #311
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Paparelli View Post
    Danas sam pratio utakmicu gdje frajer u 10 minuti vec dobio 2 crvena

    I kada ti dosadi ovaj grb proslijedi ga meni hahaha
    Nema slanja, samo nagradna igra. Macva cuva sve grbove i dresove koje je do sada kupila. :-)

    Idemooooooooooo
    Paparelli, PepG and NTNK like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #312
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    http://i.imgur.com/h3yb0Mu.png

    Moze li ovako sa ovim strelicama ?

  3. #313
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Ali cista namestaljka, ako sam ista naucio do sada sto se ove igrice tice, to je ta njihova klasicna namestaljka. 2, 3 gola u prvim minutama utakmice i posle nista, samo se ceka kraj. Tako su me sjebali pre neku sezonu u finalu LS, vodio 4:1 na poluvremu i onda pocetak drugog 4 gola za 10-15 min i kraj. A bio je slabiji id mene za 10 skilova. Seranje iz Nordeusa

    Idemooooooooooo
    Imao sam ja par slucajeva na drugom profilu koji je na svetskom serveru i tacno se vidi da je namestaljka lik je dosta slabi ali kad Nordeus odredi da ispadas to ti je to nepomazu ni formacije a bio dosta slabi jedno 7Q sigurno i lik me odvali u prvoj 4-0 u drugoj 4-1.A u ifru nije usao mesec dana.................................
    Macva FC likes this.

  4. #314
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post

    Moj jadni i bedni TE, haaaaaaa. A inace sam izgubio 1:3 ( prva 2:0 za mene) i jos dobio jedan crveni, a pritom mu je ekipa dosta slabija i naravno covek nije gledao. Prvi napad pa crveni i onda krece tri napada za redom i tri gola ...... i to bi to. I koja je poenta ove glupe igrice? Uvek kada misli da ne mogu gore, oni me oduseve njihovim sranjima. Zivi bili sto godina i siti se govana najeli svi iz Nordeusaaaaa. SMRADOVIIIIIIII
    IDEMOOOOOOOO MAČVAAAAAAAAA

    Idemooooooooooo
    I to u prvih 7 min. 4 kornera i 2 gola

    FC Red Star ✮✮✮✮✮
    Macva FC likes this.

  5. #315
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    najblaze receno, menadzer koji veruje u svoje mogucnosti. i treba tako. ali, povukao bih paralelu sa stvarnim fudbalom. naime, obicno prvak neke zajebane lige bude ekipa sa 3-4 poraza i jebem li ga 5-6 neresenih. a ti si napisao da imas u ligi niz od 30 tekmi bez poraza. E sad, ili si ti stvarno toliko dobar ili ipak to nisu toliko zajebane lige koje ti igras. jer, cak ces i ti priznati da bi izgubio bar jednu tekmu da ti je liga zajebana. Naravno, nije mi bila namera da ti solim pamet jer ipak postujem ti igras 40 i neki nivo a ja tek 11-tu sezonu tako da nemoj ovo shvatiti na pogresan nacin. cisto sam napisao moje misljenje. pozdrav.
    ma nije mi bas laka liga,na 40+ levelima nema lagane evo ti primjerice LP ujutro igram sa likom 44 lvl,prosle sezone u ligi sam 5-6 neresenih imao na ruku mi je islo sto protivnici nemaju jaku klupu kao ja pa mi je lakse nadalje unutar 3-4 kvalitete su nam bili prvi timovi i bilo je drame,a bit ce i ove na ovim visokim levelima nije toliko presudan kvalitet prve postave koliko duzina klupe i taktika,na malom levelima dovoljno 5* igraci a da ne spominjem sta bi bilo da imas 11 skauta na recimo 11-om lvlu

    naravno ne ljutim se ja ali znam da sam jak i dobar iskusan i to sve ali ako random ne zeli da uzmes naslov mos imat ti sve igrace sa 9* i nasapunjat ce te neki kokosar sa 4* prosjek tima
    Top El and lespa like this.

  6. #316
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Fc Barcelona10 View Post
    e odlicno a ja sam cetvrti level on mozda 10 i ima dosta bolje igrace a nece da igra a oce da me casti igrace kako da ih prebacimo da ih stavi da ih prodaje pa da ih ja kupim???
    i smije li se imat vise profila?

    Attachment 44516Attachment 44516
    Imam tokena ali nemogu nac igraca dobrog pa sam mislio od druga da uzmem
    mozes kupit igraca na pregovorima samo do 5* da je kad ti gledas dakle ako si 4 lvl mozes kupit igraca 5 lvl ako je njemu taj igrac 4*,sa 6-og lvla ako je 3* i to je to ako me kuzis dakle nemos kupit sa 5-og lvla igraca 5* jer tebi na 4-om lvlu on je skaut a njih nemos na pregovore uzet

  7. #317
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    Pobeda i u ligi




    PepG and Esmir Bulić like this.

  8. #318
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    A sta reci nakon ovakvog poraza..hrabro smo se drzali, bili blizu iznenadjenja protiv puno jaceg.. ali nije islo..nece nas sreca pa to ti je..




    U ligi pobjeda protiv do danas prvog i to bez vecih problema...preuzeli smo vrh ljestvice



    Sezona 27, Level 27


  9. #319
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Liga:

    Proradio napad konacno... odbrana sigurna i dalje



    FC Red Star ✮✮✮✮✮

  10. #320
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post

    Moj jadni i bedni TE, haaaaaaa. A inace sam izgubio 1:3 ( prva 2:0 za mene) i jos dobio jedan crveni, a pritom mu je ekipa dosta slabija i naravno covek nije gledao. Prvi napad pa crveni i onda krece tri napada za redom i tri gola ...... i to bi to. I koja je poenta ove glupe igrice? Uvek kada misli da ne mogu gore, oni me oduseve njihovim sranjima. Zivi bili sto godina i siti se govana najeli svi iz Nordeusaaaaa. SMRADOVIIIIIIII
    IDEMOOOOOOOO MAČVAAAAAAAAA

    Idemooooooooooo
    Taman sam hteo da kmecim na forumu zbog trola Nordeusa ali sad kad vide tvoju muku... Naime, ja sam prosao u kupu a onda izgubio u prvenstvu od slabijeg i pored 10 suteva u okvir gola izgubio 1:0. ali ispade bolje tako nego obrnuto. U prvenstvu bar covek ima celu sezonu da se izvadi ali u kupu... jebiga druze.
    Macva FC likes this.

Page 32 of 116 FirstFirst ... 2230313233344282 ... LastLast