Page 62 of 116 FirstFirst ... 1252606162636472112 ... LastLast
Results 611 to 620 of 1160
Like Tree2364Likes

Thread: Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?

  1. #611
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    ni ja nikad ne smanjujem kako mi bude bude ili cu proc ili necu a to smanjivanje mi nije zanimljivo ni malo,sad razmisljam da probam i ja to znaci kupim sad 3-4 igraca sa 3* najslabije moguce i deri
    To sam ja probao sa Šahtarom, skupljao slobodne igrače tokom sezone i pred kraj smanjio kvalitetu. Kad je počela nova, pokupovao sam igrače od 5* tako da je moj tim bio jači od ostalih u kupu za Q5-10 (1-2*). Međutim, kao što to uvijek bude, nordeus me sj€bo, istrolovali me pa sam ispao negdje u 1/8 ili 1/4 finala, ne sjećam se točno. Mislio sam ove sezone ponoviti tu strategiju za sljedeću (tim bolje ako kupim i istreniram mlade igrače). U Šahtaru imam puno igrača kojima ističe ugovor, a planiram ih prodati pa bi mi trebalo vremena (kojeg nemam) da ih zamjenim...


    Ljudi pošto nemam puno slobodnog vremena, ovim putem pozivam aktivnije forumaše (ako ih je briga uopće ) da reanimiraju temu s umirovljenim igračima. Eto nekidan je bio Bergkampov rođendan a nisam objavio... Kome je dosadno neka (ponovo) pogleda neku kompilaciju njegovih golova i poteza, toga se vrijedi prisjetiti, a malo koji napadač danas se može porediti s njim.

    Inače moji klubovi su prilično otužni ove sezone pošto ne pratim utakmice, biti će čudo ako 1 od 3 prođe grupu LP, nekim čudom jedan klub je još opstao u kupu (Clermont ili Celtic, ne pamtim ni sam ). Forma je šarena, u zadnja 2 dana sam uspio nešta i kupiti za Celtic i Clermont, Šahtar je na čekanju, glavni tim je dobio 2 slobodna igrača koja vjerojatno neću uspjeti prodati do početka nove sezone (jbg šugav server)
    Ex top eleven player


  2. #612
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-butd9.png

    Posle odlične partije u ligi, razbili smo i protivnika u LŠ i osigurali prolaz dalje... Čurguz je postigao het-trik, napadač Edgar, veznjaci Sirel i Strevens po gol, kao i rezervista Zundo...

    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-27.jpg
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-28.png
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-29.jpg

    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-30.png
    Esmir Bulić likes this.

  3. #613
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-butd9.png

    Dvostruki jubilej za Edgara... Golom u LŠ, a svojim 106. od kad je došao u klub, izbio je na prvo mesto liste strelaca svih vremena... Sa 4 asistencije u poslednjoh utakmici LŠ je postao tek drugi igrač u klubu sa tripl-tripl učinkom, 139 utakmica, 106 golova i 100 asistencija...

    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-31.png

  4. #614
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Barselona- R. Madrid, finaleeeee

    Idemooooooooooo
    Ahahahahaha...

  5. #615
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Evo poslednjih rezultata...





    PepG, Macva FC and Esmir Bulić like this.

  6. #616
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Evo poslednjih rezultata...





    e pa skoro cjela tvoja liga su timovi koje sam ja imao u zadnjih 2-3 sezone u ligi ili LP
    NTNK likes this.

  7. #617
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    AAAA Kako mi je dragoooo, Buffon car, Pirlo..zasluzili su ovo
    Sad gledam statistiku: 6-4 u okvir za Real i 16-2 van okvira za Real. znaci nije moglo da se pridje i bezveze se pokusavalo sa distance pa ako udje udje. I sto rece sinoc jedan trener Kristina je igrac kome treba prostor i zato on sinoc nije nista pokazao.
    Da se razumemo, Juventus je veliki klub ali posle one afere iz 2006. godine jednostavno bacena je ljaga na klub za sva vremena. I sad je kao nesto slucaj zastareo sta li oni traze velike pare od Saveza pa ce umesto toga da im vrate dve titule. znaci odvratno ljigavo licemerno od strane Juventusa.
    Ne mogu da procenim koliko je zasluga Alegrija sto Juventus ima najbolju sezonu u poslednjih 10-15 godina a koliko cinjenica da je u pitanju odlicno organizovan klub.

  8. #618
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Sad gledam statistiku: 6-4 u okvir za Real i 16-2 van okvira za Real. znaci nije moglo da se pridje i bezveze se pokusavalo sa distance pa ako udje udje. I sto rece sinoc jedan trener Kristina je igrac kome treba prostor i zato on sinoc nije nista pokazao.
    Nisam navijač ni Reala niti Barce, međutim po meni je Suarez bolji igrač za takav način igre nego Cristiano. Barca da može birati između njih 2, vjerojatno bi izabrala Luisa, baš zato što igraju stalno na protivničkoj polovici i zato što im trebaju igrači koji se dobro snalaze na malom prostoru. Svaka čast Ronaldu i njegovim postignućima, statistikama i golovima, ali tu je do izražaja došlo još jednom koliko Realu nedostaju Modrić i Benzema. Bale se isfulao, ali vjerojatno zato što je toliko preplaćen Ancelotti ga nije vadio iz igre, jer tko bi izvadio tako skupog igrača iz igre u takvoj utakmici? Možda bi čak veći problem bio da ga je izvadio iz igre ranije a svejedno nisu prošli, tad bi pitali zašto ga je poslao na klupu.
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Da se razumemo, Juventus je veliki klub ali posle one afere iz 2006. godine jednostavno bacena je ljaga na klub za sva vremena. I sad je kao nesto slucaj zastareo sta li oni traze velike pare od Saveza pa ce umesto toga da im vrate dve titule. znaci odvratno ljigavo licemerno od strane Juventusa.
    Izgleda da se ne trude pretjerano da skinu ljagu sa sebe. Umjesto da budu sretni što je taj slučaj završio tako kako je završio, oni bi još i odštetu. Uostalom apsurdno mi je da takav slučaj može otići u zastaru. Tko zna kakve su tu sve igre i šta se događa iza kulisa, Italija je to.
    Ex top eleven player


  9. #619
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-fkp7.png

    Jučerašnjim porazom od prvog u grupi smo se oprostili od LŠ...

    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-32.jpg
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-34.jpg

    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-33.png

  10. #620
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-fkp7.png

    Sinoć u ligi samo 2-2 protiv mnogo jače ekipe... Kasno sam se setio kad počinje utakmica, tako da sam se uključio tek u 85. minutu i nisam ni izmenu uspeo da napravim... Šteta, ko zna šta bi se desilo da sam bio tu od početka, s obzirom na formu protivnika... U svakom slučaju ostali smo neporaženi... Ovo je 4. remi ove sezone, šteta što nisam prijavio ekipu za Sinišinu nagradnu igru...

    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-35.jpg
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-37.jpg
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-36.jpg