Page 16 of 116 FirstFirst ... 614151617182666 ... LastLast
Results 151 to 160 of 1160
Like Tree2364Likes

Thread: Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?

  1. #151
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    gledam ovaj post i smejem se. kako bi reagovali igraci (van foruma) koji igraju sa 35 tokena po sezoni da vide ovo.
    i meni se jednom desilo da sam poludeo i potrosio 35 tokena i nisam uzeo igraca jer je taj Vijetnamac bio ludji od mene. s tim sto moje ludilo dobija na tezini jer se to desilo na pocetku igranja kada nisam znao za farmovanje. bio neki AMC sa spec nap. iz senke - kao bicu sa njim zajeban u napadu. ha ha ha..
    A realno svakom igracu je krivo kad izgubi tokene , pa makar to bio i jedan onaj sto dobijes svaki dan
    lespa likes this.

  2. #152
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    Quote Originally Posted by CSM United View Post
    Aco,zamisli koliko ce ovaj sto je prodao igraca biti srecan kad vidi da mu je cena od 100 skocila na 400 miliona.....70 runda,e ovo prvi put vidim...
    hahahha sto se ovo meni ne desi , ja jednom pratio aukciju svog igraca bidovalo 5 igraca i na kraju ni na prvu rundu nisu presli

  3. #153
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Paparelli View Post
    hahahha sto se ovo meni ne desi , ja jednom pratio aukciju svog igraca bidovalo 5 igraca i na kraju ni na prvu rundu nisu presli
    To su igrači koji se čuvaju od token ratova, igraju mudrije, kao i ja
    U glavnom timu imam trenutno 160+ tokena ali nije mi ni na kraj pameti da idem u token rat. Kupio sam ove sezone 3 igrača za 3 tokena
    AC Milan 21 and Paparelli like this.
    Ex top eleven player


  4. #154
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Imam 150+ skilova u timu i udjem da treniram i slucajno stisnem automacka dodela,a nekim igracima sam bezveze stavljao da uce specijalnost................

  5. #155
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @AC Milan 21
    Svaki put kad tvoj klub dobije novo ime, hoćeš tražiti promjenu imena na forumu?
    Ex top eleven player


  6. #156
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    @AC Milan 21
    Svaki put kad tvoj klub dobije novo ime, hoćeš tražiti promjenu imena na forumu?
    Kad sam to svaki put menjo ?
    NTNK and Macva FC like this.

  7. #157
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by AC Milan 21 View Post
    Kad sam to svaki put menjo ?
    Ne pitam za ono što je bilo, nego za ubuduće
    Ex top eleven player


  8. #158
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    Ja od kad sam ovde samo sam ovja nick promenio

  9. #159
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    gledam ovaj post i smejem se. kako bi reagovali igraci (van foruma) koji igraju sa 35 tokena po sezoni da vide ovo.
    i meni se jednom desilo da sam poludeo i potrosio 35 tokena i nisam uzeo igraca jer je taj Vijetnamac bio ludji od mene. s tim sto moje ludilo dobija na tezini jer se to desilo na pocetku igranja kada nisam znao za farmovanje. bio neki AMC sa spec nap. iz senke - kao bicu sa njim zajeban u napadu. ha ha ha..
    A kod vas u Srbiji su preko vaucera tokeni jako jeftini, vise ih ne skidam pa si tu i tamo pomocu Macve koji ukuca kod kupim.

    Quote Originally Posted by CSM United View Post
    Aco,zamisli koliko ce ovaj sto je prodao igraca biti srecan kad vidi da mu je cena od 100 skocila na 400 miliona.....70 runda,e ovo prvi put vidim...
    Prico sam sa covjekom, kaze da je popizdio i da je htjeo sve potrositi, sto je najludje i ja bi samo da nije pukla veza, a ovo je nista, isli su ljudi i preko 200 rundi...
    Go Ahead Eagles and Macva FC like this.
    Sezona 27, Level 27


  10. #160
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Offtopic: da li ima itko da navija za Juve večeras? Čini mi se da gotovo svi navijaju za Real

    Jedna kladioničarska za včrs na brzinu, neda mi se pravit meme...
    Ako imaš petlju, ako imaš herca, odigraj mi Juve iz dvojke u keca
    Ex top eleven player


Page 16 of 116 FirstFirst ... 614151617182666 ... LastLast