Page 48 of 116 FirstFirst ... 3846474849505898 ... LastLast
Results 471 to 480 of 1160
Like Tree2364Likes

Thread: Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?

  1. #471
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    16
    cemu postoji to za skidanje bustera??ako se to ne sme
    Amerikanci,svedjani,nepismeni azijati to imaju bez vpn??
    Jel to diskriminacija,il je to tako jednostavno??
    Bog ce ta znati...
    Macva FC likes this.

  2. #472
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    samarSTAJL bas to diskriminacija nista vise,nadalje sto se VPN-a tice to je navodno zabranjeno tocnije SCRIPTA jer pomocu nje mozes ubacit virus direkt u igru sto znaci da je ocito netko to pokusao a nas se diskriminira ako sam dobro skuzio sto pise u pravilu
    MNK Kaskada likes this.

  3. #473
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Milane sto bi to bio hak,top eleven ima profit od tih sponzora isto ko u pravom fudbalu na barsinom dresu Turkis erlajns,samim tim barsa dobija pare tako i top eleven...................

  4. #474
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Milane sto bi to bio hak,top eleven ima profit od tih sponzora isto ko u pravom fudbalu na barsinom dresu Turkis erlajns,samim tim barsa dobija pare tako i top eleven...................
    Pa pitaj ove iz top elevena sto banuju za vpn

  5. #475
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    ako banaju zbog VPN-a onda bi sve menađere maknut i uzet im timove kratko i jasno
    jer nema menađera koji ne koristi VPN,a oni u 98% slucajeva na prijavu tek reagiraju to su mi sami nedavno rekli kad se pokrenulo to bananje jer provajderi to rade
    Top El and MNK Kaskada like this.

  6. #476
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Koliko para i truda ulozis u ekipu i eto neka budala te prijavi zbog ljubomore.......................stvarno nzm cemu ovo vodi,kako misli da razvijaju igru,Evo moj drug(cunami)posle 7 sezona odustao zbog kupa(smanjivo kvalitet i nista)..........gomila nerealnih rezultat i svega da nisam aktivan na ovom forumu i da mi vi niste davali savete odavno bi ja prestao ovo igrati................
    MNK Kaskada likes this.

  7. #477
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    ako banaju zbog VPN-a onda bi sve menađere maknut i uzet im timove kratko i jasno
    jer nema menađera koji ne koristi VPN,a oni u 98% slucajeva na prijavu tek reagiraju to su mi sami nedavno rekli kad se pokrenulo to bananje jer provajderi to rade
    Verovatno vecina menadzera na visim levelima koriste vpn,mali broj njih bas trose pare na igru,ali na ovim malim levelima tesko da neko zna za to......................
    MNK Kaskada likes this.

  8. #478
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    Msm ne banuju te na igru nego samo te banuju sa matomy i to ako previse uzimas u danu
    Macva FC and MNK Kaskada like this.

  9. #479
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    sad mi frka da farmujem. ja T11 igram od avgusta 2014 i bilo bi mi zao da mi uzmu ekipu. Kako je Vedranu, ne mogu ni da zamislim. moram da pregledam listu prijatelja i ko ima Realov dres - cancel prijateljstvo! :-)
    ali moram da priznam bilo mi je krivo kada sam pre pet - sest sezona video kod mog prijatelja VIjetnamca da podize kvalitet igracu za celu zvezdicu u roku od dva dana a ja se jebavam sa treninzima da bi mu jedva podigao za pola zvezdice ili eventualno zvezdicu za celu sezonu. jer sve dotle sam kupovao tokene sto zbog bidovanja sto da bih povremeno uzeo skaut igraca.
    I podrzavam ako bi hteli da uvedu red u celu tu pricu ali ne ovako selektivno. ovim nista ne postizu ali bas nista.

  10. #480
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    ma pola igraca ima timove na malim levelima minimalno pola
    MNK Kaskada likes this.

Page 48 of 116 FirstFirst ... 3846474849505898 ... LastLast