Page 65 of 116 FirstFirst ... 1555636465666775115 ... LastLast
Results 641 to 650 of 1160
Like Tree2364Likes

Thread: Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?

  1. #641
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Veco,samo nastavi da pises izvestaje i svoja iskustva i nemas frke...
    Opusti se...idemo dalje...niko te ne mrzi samo ti skrecem paznju...

    Macva FC and Aleksandar Ilok like this.

  2. #642
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Veco,samo nastavi da pises izvestaje i svoja iskustva i nemas frke...
    Opusti se...idemo dalje...niko te ne mrzi samo ti skrecem paznju...

    ma sve ok dok su drugi pisali nista nije bilo ja jednom takav post napisem i nevalja pa necu vise nista ni pisat i dobro da opet nebi ispalo da sam provokator i da pretjerujem neka hvala samo vi cepajte
    ja postom nista lose nisam mislio ali ocito smeta

  3. #643
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    ma sve ok dok su drugi pisali nista nije bilo ja jednom takav post napisem i nevalja pa necu vise nista ni pisat i dobro da opet nebi ispalo da sam provokator i da pretjerujem neka hvala samo vi cepajte
    ja postom nista lose nisam mislio ali ocito smeta
    Pa procitaj svoj post ponovo i onda ces videti kakvu poruku saljes svima nama, prevashodno mislim na ove mladje clanove koji se tada mozda nisu ni rodili. Ja znam sta je bilo i sta se desavalo i nema potrebe da me ovde podsecas na te dogadjaje, zna se gde to mozes da radis.

    Idemooooooooooo
    Last edited by Macva FC; 05-14-2015 at 03:29 PM.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  4. #644
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ljudi opustite se imate fb pa razglabajte istoriju xD Sto se tice PSG prvi u ligi i LS a kup danas izgubili 3:2 od tima sa nelegalnom formacijom, a slicnog kvaliteta.

  5. #645
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Pa procitaj svoj post ponovo i onda ces videti kakvu poruku saljes svima nama, prevashodno mislim na ove mladje clanove koji se tada mozda nisu ni rodili. Ja znam sta je bilo i sta se desavalo i nema potrebe da me ovde podsecas na te dogadjaje, zna se gde to mozes da radis.

    Idemooooooooooo
    ja nisam nista politicki mislio da se razumijemo samo sam iznio misljenje a trebas citati između redaka prijatelju,ja sam u postu mislio reci da ta sva mrznja jednih prema drugima je tada ekspolidarala u smislu navijaca i da to sto se desilo nije normalno i da mi je zao sto se utakmica nikad nazalost nije odigrala i sto vise nikad nece bit tako jake lige nista vise a to sto je tada Arkan bio vođa navijaca nema veze sa ratom da se u startu razumijemo,ja ni ti na to nismo mogli utjecat ne mrzim nikog ali moj post se odnosio na sport ako to niste shvatili onda me slobodno banujte odmah

  6. #646
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    ja nisam nista politicki mislio da se razumijemo samo sam iznio misljenje a trebas citati između redaka prijatelju,ja sam u postu mislio reci da ta sva mrznja jednih prema drugima je tada ekspolidarala u smislu navijaca i da to sto se desilo nije normalno i da mi je zao sto se utakmica nikad nazalost nije odigrala i sto vise nikad nece bit tako jake lige nista vise a to sto je tada Arkan bio vođa navijaca nema veze sa ratom da se u startu razumijemo,ja ni ti na to nismo mogli utjecat ne mrzim nikog ali moj post se odnosio na sport ako to niste shvatili onda me slobodno banujte odmah
    ........................

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  7. #647
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-butd9.png

    Pobeda u kupu... 1-0 Sirel sa distance... 2-0 Pak glavom posle kornera... 3-0 Fábián golom završava kontru dvojice štopera, iako sam im lepo rekao da igraju dugim loptama, bez srljanja u kontre Pobeda je mogla biti i ubedljivija, da protivnički golman nije odbranio 5 zicera...

    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-48.jpg
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-49.jpg
    Top El, Macva FC, PepG and 2 others like this.

  8. #648
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    ne napada te niko, Vedrane! pre dan dva smo ti svi pruzili podrsku kad si mislio da si izgubio ekipu.
    Macva FC and Esmir Bulić like this.

  9. #649
    Rookie Brshadin-city's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    137
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-kup11.jpg
    Kup utakmica: Odigrana vrhunskom nivou, taktičke izmjene i podrška pridonijele su rezultatu, primili smo gol ali idemo u uzvrat s velikim optimozmom

  10. #650
    Apprentice Esmir Bulić's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    207
    Nek' se zna ko je glavni...Forza Juve !