Page 44 of 85 FirstFirst ... 34424344454654 ... LastLast
Results 431 to 440 of 850
Like Tree1638Likes

Thread: Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?

  1. #431
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    nisu gluposti sinisa pricao sam sa adminom na engleskom djelu supporta bas za banovanje i lik mi je sam rekao da su me prijavili,a oni randomom provjeravaju timove,naravno vecinu sa balkana jer varamo realno,nadalje provjera je jednostavna prosjek lige se gleda a ako imas sve 7-8* igrace naravno da ce te pratit,isto tako mi je rekao da je mjerilo kvalitet murhina dakle cim si jaci od njega odma te obiljeze i prate,da naglasim ne banaju zbog kofera toliko koliko zbog tokena,a za kofere vas pojedino blokiraju matomy,sponsorplay,supersonic ads i ostali to dobiojete na mail od njih obavijest.Tokeni su im trn u oku i tu nema price,mene su prijavili da hak imam i da varam na tokenima i kad sam reko i objasnio oni privjerili i tim mi vratili,i da se razumijemo ovdje svako svakog moze prijavit ali ko je toliko retardiran od nas tu da se međusobno prijavljuju,dakle ako u ligi svi skidate kao recimo najveci level lige tada niko nedira jer nije velika razlika u kvaliteti i nisi upadljiv,ali i ako cesto sluzbene dresove i grbove uzimas a ne kupujes tokene jasno da si sumnjiv zar ne
    Nisi upravu za dresove i grbove, ja ih legalno uzimam i mogu mesecno uvek da uzmem jedan komplet a ne kupujem tokene. Kako on mene moze onda da banuje?

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #432
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Nisi upravu za dresove i grbove, ja ih legalno uzimam i mogu mesecno uvek da uzmem jedan komplet a ne kupujem tokene. Kako on mene moze onda da banuje?

    Idemooooooooooo
    pa nisam na tebe mislio,takih kao ti je malo ali vecinom u 99% slucajeva skidaju za komplete realno,ja sebi sad stedim u nadi da ce doci nova Bocina garnitura...iskreno cak i da skidas tvoja stvar ne ulazim u to svako se snalazi kako zna i umije zar ne
    A rijetko ko moze legalno bez skidanja kupit svaka 2 mjeseca sluzbeni komplet jer kosta 300+ tokena i sad kao pricat ce mi neko ustedio je toliko u 2 mjeseca bez skidanja i kupovanja to su price za malu dijecu ili je admin sa 700 tokena po sezoni ako je 40+ lvl
    Last edited by vedran boca juniors; 06-11-2015 at 02:48 PM.
    Macva FC and MNK Kaskada like this.

  3. #433
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Pobjeda u ligi



    Sezona 27, Level 27


  4. #434
    Apprentice Esmir Bulić's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    207
    Evo i mene malo
    Liga za sada ide super,dosta aktivnih menadzera,držimo se za sada...cilj nam je plasirat se u lš sledeću sezonu

    LŠ sutra odlučujuća utm,dal' je još kod nekog od vas ubačen i veći lvl u lš,ajd razumjem za kup al' stvarno su i ovo sj*bali ...

    Kup ide za sada...

  5. #435
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Svaki put kad izgubim od 10q slabije ekipe pitam se dal Nordeus moze pasti jos vise,i svaki put se uverim da se dno stalno produzava Uzas,uzas!Drugi poraz ove sezone.Ocekujemo prolaz
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-screenshot_2015-06-11-23-13-33.jpg
    MNK Kaskada likes this.

  6. #436
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-fkp7.png

    Dominacija u ligaškoj utakmici... Što bi Borsi rekao "bez starca nema udarca"

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-22.jpg
    Top El and MNK Kaskada like this.

  7. #437
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-fkp7.png

    Pala je prodaja dva sporaća od po 3* za po 3 tokena... Curran je bio pristojan u prvoj sezoni, ali je u drugoj, šampionskoj bio katastrofalan... Ove sezone je opet igrao pristojno, ali se ponuda od 3 tokena ne odbija... Kinez Qiu nije bio ništa specijalo, prosečan napadač, ali bar nije bio igrač manje na terenu, samo 4 šestice...

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-23.png

  8. #438
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-fkp7.png

    A evo i zamene iz Sirije...

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-24.png

  9. #439
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-butd9.png

    Dva igrača su napustila klub, napadač Savo Čurguz i italijanski golman Mario Barbiero...
    Omladinac Čurguz je jako oscilirao tokom karijere u klubu... Najbolja sezona mu je bila treća, kada je na 35 utakmica postigao 24 gola i imao 19 asistencija, uz prosečnu ocenu 7.54... Prodat je za 5 tokena...
    Barbiero je doveden da bude prvi golman, ali je od starta počeo loše, pa je postao rezerva, a prošle sezone i treći golman tima... Pošto sezonu i po nije bilo adekvatnih ponuda za njega u tokenima, prodao sam ga da oslobodim mesto novajlijama...

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-25.png

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-26.png

  10. #440
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-butd9.png

    Dva nova sporaća, Grk Mitrakis i Španac Antillaque...

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-27.jpg
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-28.jpg

Page 44 of 85 FirstFirst ... 34424344454654 ... LastLast