Page 55 of 85 FirstFirst ... 545535455565765 ... LastLast
Results 541 to 550 of 850
Like Tree1638Likes

Thread: Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?

  1. #541
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    ako i prodjem u ligi sampiona u cetvrtfinalu me ceka ovaj protivnik:
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-protivnik.jpg

    tako da je to to sto se mene tice i zelim ostalim ucesnicima nagradne igre sve najbolje u nastavku takmicenja.
    ovaj menadzer kad treba da odredi ko ce mu izvoditi slobodnjake, penale i kornere ne zna koga pre da stavi! :-)
    ovaj ili farmuje tokene 24/7 ili je pun ko brod jer ovo mi deluje kao da je kupovao iskljucivo skaute jer cisto sumnjam da se zajebavao da svakom trenira spec.
    Macva FC likes this.

  2. #542
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    ako i prodjem u ligi sampiona u cetvrtfinalu me ceka ovaj protivnik:
    Click image for larger version. 

Name:	protivnik.jpg 
Views:	41 
Size:	77.2 KB 
ID:	47502

    tako da je to to sto se mene tice i zelim ostalim ucesnicima nagradne igre sve najbolje u nastavku takmicenja.
    ovaj menadzer kad treba da odredi ko ce mu izvoditi slobodnjake, penale i kornere ne zna koga pre da stavi! :-)
    ovaj ili farmuje tokene 24/7 ili je pun ko brod jer ovo mi deluje kao da je kupovao iskljucivo skaute jer cisto sumnjam da se zajebavao da svakom trenira spec.

    Vidis da lik uzima skaute.Baja je ocigledno pun ko brod pa se razbacuje........

  3. #543
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    ako i prodjem u ligi sampiona u cetvrtfinalu me ceka ovaj protivnik:
    Click image for larger version. 

Name:	protivnik.jpg 
Views:	41 
Size:	77.2 KB 
ID:	47502

    tako da je to to sto se mene tice i zelim ostalim ucesnicima nagradne igre sve najbolje u nastavku takmicenja.
    ovaj menadzer kad treba da odredi ko ce mu izvoditi slobodnjake, penale i kornere ne zna koga pre da stavi! :-)
    ovaj ili farmuje tokene 24/7 ili je pun ko brod jer ovo mi deluje kao da je kupovao iskljucivo skaute jer cisto sumnjam da se zajebavao da svakom trenira spec.
    I sam znas da na ovoj igrici ovo skoro pa nista ne vrijedi . On ce mozda imati 30 suteva prema golu , i nece dati gol , a ti ces sutnuti dva puta i dobiti ga 2:0 Ne znam sjecas li se kada sam izbacio frajera isto iz LP imao sve igrace sa 7 igraca .

  4. #544
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246

  5. #545
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Paparelli View Post
    da da hvala ti sad sam pogledao postove. smejem se sebi kakve sam gluposti pisao... da, ti si tada izbacio zver od ekipe nema šta. ma šta bude bude eventualno ću probati kod njega sa pet u zadnoj liniji pa ako prođe prođe. imam +4 u prvenstvu gledaću da to ne prokockam. ja sam pogrešio što nisam pogledao sve protivnike u ligi prvaka pa da budem drugi u grupi i sreli bi se tek u finalu. Drugi iz moje grupe ( 8 bodova) ima lakše protivnike do finala. Ja mazga zbog nagradne igre imao svih šest pobeda u grupi. jebiga.
    zaboravih e si uzeo tada ligu prvaka?
    Paparelli likes this.

  6. #546
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    da da hvala ti sad sam pogledao postove. smejem se sebi kakve sam gluposti pisao... da, ti si tada izbacio zver od ekipe nema šta. ma šta bude bude eventualno ću probati kod njega sa pet u zadnoj liniji pa ako prođe prođe. imam +4 u prvenstvu gledaću da to ne prokockam. ja sam pogrešio što nisam pogledao sve protivnike u ligi prvaka pa da budem drugi u grupi i sreli bi se tek u finalu. Drugi iz moje grupe ( 8 bodova) ima lakše protivnike do finala. Ja mazga zbog nagradne igre imao svih šest pobeda u grupi. jebiga.
    zaboravih e si uzeo tada ligu prvaka?
    Jesam , s tim da su posljednja dva protivnika bili male mace za ovog u 1/4
    lespa likes this.

  7. #547
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Kad ja igram kup mora da bude ovakav rezultat Protivnik mog prijatelja,FC Partizana igrao istu form. kao i ovaj,pa sam ja stavio istu taktiku i form. kao partizanov.On je dobio sa 1-0,plus imam duplo jacu odbranu.Eh moj Nordeuse koliko si jadan.
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-screenshot_2015-06-15-22-39-17.jpg

    Nemam pojma kako,ali u ligi se sve iskomplikovalo.Odigrali smo nereseno danas,a prvoplasirani je izgubio,pa zbog bolje gol razlike smo na prvom mestu.A nas veciti rival na 3.,2 boda manje od nas...Bezali smo mu 10-ak bodova,onda sam mu kupio 2-3 igraca i podesio taktiku,nepobediv je koliko vidim.Od kad sam mu podesio to,nema poraz/nereseno.A ja kad stavim to isto kao kod njega ,a imam dosta jaci tim,pocece da me razbijaju Eh moj Nordeuse.
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-screenshot_2015-06-16-13-29-55.jpg

  8. #548
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-celtic8.png

    Novi igrač za 1 token... Napokon imamo desno krilo...

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-41.jpg

  9. #549
    Rookie Brshadin-city's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    137
    Eo da se i ja javim nije me bilo par dana dok nisam net spojio Inače na godišnjem odmoru u Poreču s upravom kluba
    Macva FC, MNK Kaskada and NTNK like this.

  10. #550
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-butd9.png

    Novi golman...

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-42.png

Page 55 of 85 FirstFirst ... 545535455565765 ... LastLast