Page 67 of 85 FirstFirst ... 1757656667686977 ... LastLast
Results 661 to 670 of 850
Like Tree1638Likes

Thread: Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?

  1. #661
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Mlinska Rijeka View Post
    Pozzz.svima. Igram ovu igru vec dugo, i osvajao sam i ligu i ligu sampiona ali kup NIKAKO, dodjem do polufinala i dobijem DVA LEVELA veceg prtivnika. Video sam ovde da treba na kraju sezone smanjiti kvalitet ekipi, e sad me to zanima, kako ??? jel da prodam igrace zadnji dan sezone ili?
    Ja sam to osvajao kad sam bio prvi i drugi nivo, sad me boli uvo za kup... Nemam nerava da se zajebavam sa idejom da u sezoni samo 1 od 128 ekipa može to da osvoji...

  2. #662
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Još jedan trol remi u ligi i sa drugom ekipom... Prvi protiv desetog... Deseti da gol u 2. minutu, pa se ti *ebi... 57 golova smo dali u 19 utakmica, a drugoplasirani 27... i mi mu sada bežimo samo bod...
    Top El likes this.

  3. #663
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Evo i treća utakmica... Prvi protiv jedanaestog... Najbolji napad i odbrana u ligi prima dva gola iz prva dva šuta u okvir... Igrač sa 2* daje drugi... Dobijamo penal u 54. minutu, a igrač koji ruši napadača u 16 metara ne dobija drugi žuti i do kraja utakmice izblokira 10 šuteva, jedan u 90. minutu...

  4. #664
    Newbie
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by macva fc View Post
    prijatelju, koji si level?

    Idemooooooooooo
    21 :d

  5. #665
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Macva FC, NTNK, Shadow and 2 others like this.

  6. #666
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Glavni tim mi je u padu forme i sa nekad sigurne 2. pozicije pao je na 4. sa slabom prednošću i plasman u LP tek treba osigurati.
    Celtic je 11. i za njega nema promocije. Pričekat ću početak sljedeće sezone pa odlučiti o sudbini igrača.
    Clermont definitivno igra moju najgoru sezonu na top elevenu ikad. 13. mjesto lige, u timu vjerojatno nema nijedan igrač koji je u formi, trebao bih promijeniti kompletnu postavu.
    FC Shakhtar ima rezultate koji su kompletna suprotnost Clermontovih; vodeći je u ligi, igra polufinale i kupa i LP, ponovio je i poboljšao uspjeh iz prošle sezone (1/4 finale kupa i LP)

    Go Ahead Eagles and Top El like this.

  7. #667
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Letujte u zemlji svetskih sampiona!
    Go Ahead Eagles likes this.

  8. #668
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Krenulo je slavlje na nasem stadionu
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-screenshot_2015-06-21-12-41-05.jpg
    Top El, Macva FC and NTNK like this.

  9. #669
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    zanima me sta radite u sledecoj situaciji: imate u timu igraca recimo MC spec slobodnjaci gde su mu ocene oko 75 za osobine kreativnost, zavrsnica i sutiranje a drugi igrac isto neka bude MC nema spec ali su ocene navedenih osobina 80 - 85. Ko vam je prvi izbor za slobodnjake?
    Macva FC likes this.

  10. #670
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    zanima me sta radite u sledecoj situaciji: imate u timu igraca recimo MC spec slobodnjaci gde su mu ocene oko 75 za osobine kreativnost, zavrsnica i sutiranje a drugi igrac isto neka bude MC nema spec ali su ocene navedenih osobina 80 - 85. Ko vam je prvi izbor za slobodnjake?
    Jbg, nema pravila :-) Ja sam probao obe varijante i isto su se pokazali. Ali ja volim da forsiram igrace sa spe. slob. cisto iz navike :-)) ne zato sto je bolji od onoga sto nema spec.

    Idemooooooooooo
    lespa likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 67 of 85 FirstFirst ... 1757656667686977 ... LastLast