Page 79 of 85 FirstFirst ... 29697778798081 ... LastLast
Results 781 to 790 of 850
Like Tree1638Likes

Thread: Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?

  1. #781
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-celtic8.png

    Četvrta titula u 6 sezona (posle prošlogodišnjeg 5. mesta)... Sa istom odbranom od prošle sezone smo primili samo 10 golova u 25 utakmica...

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-16.jpg
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-17.jpg
    t11_fan, Top El, NTNK and 1 others like this.

  2. #782
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Srecko Milosavljevic View Post
    Attachment 48026 cestitam svima koji su imali uspesnu sezonu
    Gledam ti prvenstvo i kostur Kupa i ne mogu da ne primetim da za razliku od lige u Kupu manje više sve Nordeus ekipe bar sudeći po imenima klubova. Zanimljivo, s obzirom da je u pitanju 12-ti nivo.

  3. #783
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Sta mislite vredili ovog trenirat?...............na maks intezitet trenin utakmici napredak mu je 70-80 nekad zna i manje??????
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-screenshot_183.jpg

  4. #784
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Sta mislite vredili ovog trenirat?...............na maks intezitet trenin utakmici napredak mu je 70-80 nekad zna i manje??????
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_183.jpg 
Views:	43 
Size:	53.1 KB 
ID:	48039
    Ne... Najbrži sa 5* treniraju 200-320% na trening utakmici (hard), 100-160% na trening utakmici (normal)... Ovi sa 4* idu 260-400%...

  5. #785
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    sutra u ligi drama kakvu ni Hičkok nebi izreziro majke mi.u zadnje 3 tekme 2 poraza i remi imam,danas sam i u finalu LP kleko 3-1 pa nemogu vjecno vece levele pobjeđivat.A i kad retardi iz nordeusa nedaju da uzmes trofej

  6. #786
    Newbie
    Join Date
    Jun 2015
    Location
    Krusevac
    Posts
    15
    auuuu bas dramaticna zavrsnica... nadam se da ces bar ostati medju prvih 4 ... srecno
    NTNK and vedran boca juniors like this.

  7. #787
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Pobjeda u ligi sa viskokih 9-0, jos jedan igrac pored Rangeta drzi rekord u broju golova u jednoj utakmici, AMR MR V.Bah je danas isto postigao 7 golova i sa Rangetom drzi taj rekord. Dakle u ligi je osvojeno 2.mjesto, pored snaznog PSG se nije moglo.





    U LIGI PRVAKA smo osvojili naslov u nevjerovatnoj utakmici i ovo nam je definitivno jedan od najdrazih naslova ikada. Protivnik je kao i u ligi bio ultra snazni PSG, iskreno nismo nista ocekivali, pozvali smo par navijaca da navija za nas, ni upola kao prije sto smo znali. Vec do poluvremena smo gubili 2-0 i nikakvu nadu nismo imali.

    U drugom poluvremenu sa 5-2(MC)-2-1 prelazimo na 4-3-2-1 ali ni taktika nije dala rezultata. I onda u 77.minuti radimo vhunski potez (usta moja hvalite me) i umjesto jednog MC ubacujemo drugog napadaca tj prelazimo na 4-2-2-2 i tada krece URAGAN

    U 82. i 83. minuti izjednacavamo rezultat, a vec u 85.minuti mogli smo povesti..i onda u 93.minuti zabijamo i taj pobjednicki pogodak i osvajamo Ligu prvaka a usput i nagradu od Macve

    Ovo je bio pravi triler. Vec sutra opet igramo sa PSG u ligi, ali bas nas briga za tu utakmicu, ne mozemo ni gore ni dolje a i neki igraci su nam suspendirani a vrlo vjerovatno necemo ni pratiti mec, bitno da smo osvojili Ligu prvaka.



    Hvala navijacima koji su nas podrzali. Dosta njih je samo promatralo mec bez da su za ikoga navijali.







    Zahvaljujemo se i Amiru, menadjeru naseg najveceg rivala ATLANTE sa kojim smo se medjusobno podrzavali 26.sezona i koji je odjednom dobio poriv da navija za PSG kao i Branku kojeg smo uvijek i redovno podrzavali protiv svakog protiv koga je igrao.
    Macva FC, Top El, PepG and 4 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  8. #788
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Cestitam Aco na tituli........mene lik obrisao s prijatelja zato sto sam navijao za tebe..........hahahha

  9. #789
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Mene je blokirao i jos neke ljude sto blokirao, sto izbrisao. Pa jbte..ja sam mu cestitao kad me je pobijedio i osvojio ligu, stvarno cudak..
    Macva FC likes this.
    Sezona 27, Level 27


  10. #790
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Igrac koji je dao najveci doprinos u sezoni:

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-gamonal.jpg

    Cestitke menadzeru iz Iloka na trofeju lige prvaka i osvojenoj nagradnoj igri.

Page 79 of 85 FirstFirst ... 29697778798081 ... LastLast