Page 9 of 91 FirstFirst ... 78910111959 ... LastLast
Results 81 to 90 of 909
Like Tree1593Likes

Thread: ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆

  1. #81
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    tim slozen nova formacija je tu

  2. #82
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    kapiram zbog čega si besan na nordeus, ali ipak takve stvari u fudbalu se dešavaju ne tako retko.
    Domaćin favorit, gost stane u blok, domaćin pokušava iz daljine i nabija statistiku udarci van okvira gola a gosta usere da iz 3-4 sanse da čak dva gola. Jednostavno dešava se. Iskusniji menadžeri pisu na forumu kako primećuju da Nordeus povremeno uvodi promene ( svež primer "dupli korneri") tako da ne bi me čudilo da su ubacili u njihov algoritam ovaj scenario koji se tebi dogodio. A na kraju krajeva, tvoj golman je dobio peticu a njegova zadnja linija 7-8 plus njegov DL igrač utakmice.
    Ne pravim se pametan, čisto moje vidjenje situacije.
    Moj golman je dobio ocjenu 5 vjerojatno zato što je primio 2 gola od 3 udarca u okvir (logično). Potpuno se slažem s Vedranom koji je napisao da to sve jedno s drugim nema veze. Mislim da je igra previše random.
    Znam da se tava trolovanja događaju i u stvarnom nogometu, međutim meni nikad neće biti jasno zašto nas troluju napušteni, neaktivni timovi sa upitnim takitčkim postavkama (vjerojatno većina istih ima napadački mentalitet) dok mi kad pokušavamo obraniti se od jačeg tima, ne pomažu nam formacije, taktike, eventualno puka sreća da protivnik ima loš dan ili igrače van forme. Eto sami pokušajte sjetiti se kakva ste rezultate imali protiv jačih timova. Ja takve utakmice mogu nabrojati na prste jedne ruke
    vedran boca juniors and lespa like this.
    Ex top eleven player


  3. #83
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Moj golman je dobio ocjenu 5 vjerojatno zato što je primio 2 gola od 3 udarca u okvir (logično). Potpuno se slažem s Vedranom koji je napisao da to sve jedno s drugim nema veze. Mislim da je igra previše random.
    Znam da se tava trolovanja događaju i u stvarnom nogometu, međutim meni nikad neće biti jasno zašto nas troluju napušteni, neaktivni timovi sa upitnim takitčkim postavkama (vjerojatno većina istih ima napadački mentalitet) dok mi kad pokušavamo obraniti se od jačeg tima, ne pomažu nam formacije, taktike, eventualno puka sreća da protivnik ima loš dan ili igrače van forme. Eto sami pokušajte sjetiti se kakva ste rezultate imali protiv jačih timova. Ja takve utakmice mogu nabrojati na prste jedne ruke
    ja sam prosle sezone u LP do finala izbacio sve sa 45 lvla a bio sa 44 lvl i vecina ih je imala jaci tim od mene ja postavke nista nisam mjenjao vec 5-6 sezona i lik ima obranu 7* i napadaca od 8* i nije mi gol zabio a primio je 3 u dvije tekme fakat nevjerovatno i tesko objasnjivo jedino u finalu me lik bas nasapunjo i statisticki i sve ostalo dok ostali i ne bas dapace protiv vecine sam cak imao i statistiku bolju,po meni i vise nego nerealno
    t11_fan likes this.

  4. #84
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    Daj pomozite kad ima najvise bustera za skidat oko koliko sati?

  5. #85
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Mateo Šimunović View Post
    Daj pomozite kad ima najvise bustera za skidat oko koliko sati?
    neznam prije je bilo od 1 ujutro na dalje sad neznam jel jos u to vrijeme,pokusaj i tokom dana
    ja sam bio banan zbog neceg sto nisam radio i od tada se ne bakcem sa koferima i tokenima
    t11_fan likes this.

  6. #86
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    RECI CIFRU ....?????

    Top El likes this.

  7. #87
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    Pa kako trenirat igrace bez toga? haha moram malo se nakupt svega za sljedecu sezonu plus nabavit novu garnituru oficall tima

  8. #88
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Mateo Šimunović View Post
    Daj pomozite kad ima najvise bustera za skidat oko koliko sati?
    Nema pravila..........................

  9. #89
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Mateo Šimunović View Post
    Pa kako trenirat igrace bez toga? haha moram malo se nakupt svega za sljedecu sezonu plus nabavit novu garnituru oficall tima
    kupi tokene pa na pregovorima igrace i uz minimum kofera do skauta

  10. #90
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    kupi tokene pa na pregovorima igrace i uz minimum kofera do skauta
    Po meni bi bilo bolje ako nekog ne mrzi ustati ranije i uzeti kojeg nordegana...Manje bi se tokena potrosilo..................

Page 9 of 91 FirstFirst ... 78910111959 ... LastLast