Page 15 of 91 FirstFirst ... 513141516172565 ... LastLast
Results 141 to 150 of 909
Like Tree1593Likes

Thread: ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆

  1. #141
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Branko Klikovac View Post
    Ja osvojio kup jednom! Vidim da mnogima, kao i meni slabo ide sa njim!
    Ja ako ga budem osvojio, osvojiću ga u velikom stilu, protiv jačih... a ne tamo da smanjujem kvalitet ekipe da bih igrao kup sa boranijom, kao neki...

  2. #142
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Branko Klikovac View Post
    Ja osvojio kup jednom! Vidim da mnogima, kao i meni slabo ide sa njim!
    Koji si lv. ?

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  3. #143
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-celtic8.png

    Trolovanje je počelo... Morao sam Gomesa da stavim na levo krilo, van pozicije, da bi dao 2 gola za pobedu... 25 šuteva, samo 4 u okvir... sezona je počela sa mnogo promašaja protiv boranije...

    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-12.jpg
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-13.jpg
    Top El likes this.

  4. #144
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-celtic8.png

    Bi Séhi Liri, štoper iz Obale Slonovače (nordgen koji je potpisao za klub kad i Gomes, prvog dana prve sezone), odigrao je danas 200. utakmicu za klub... Prošle sezone je, kao igrač sa 3*, bio jedan od najzaslužnijih za osvajanje titule...

    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-14.png

  5. #145
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ispadanje u kupu, jednostavno moja ekipa igra sa 50% snage u ovom takmičenju, da bude bolnije ispao sam od protivnika koji me izbacio iz četvrtfinala LP u sezoni 43.




    Liga Prvaka je započela skromnim rezultatom 2:2, još uvijek tražimo pravu formaciju i prvih 11 s obzirom da smo kupili 11 novih igrača.




    U ligi smo konačno pokazali kakav tim imamo i konačno naštimali postavu i formaciju nakon što smo gubili 1:2 u 28 minutu pokušavali smo promjenama formacije i taktike da izjednačimo i nakon 3 izmjene u 76 minuti konačno smo izjednačili ali tu nije bio kraj jer je do kraja utakmice palo još 5 golova. Bruno Valente se pokazao kao bolje rješenje od nordgena Mansille. Da stvar bude bolnija po protivnika u 85 minuti mu je zabio njegov bivši igrač Masson kojeg sam kupio 5 minuta prije početka utakmice.




    Tabela izgleda dobro, biće ovo zanimljiva sezona jer Boca Juniors je tu ponovo

    Mesa opet neces moci titulu uzet sutra derbi igramo jaooooo
    MNK Kaskada and NTNK like this.

  6. #146
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Evo i mene

    Nije lose za pocetak :-)

    Idemooooooooooo
    e jel ovaj SIRAKOVO B drugi tim od Sreljica

  7. #147
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Sezona 27

    Ove sezone nakon sto smo 3 sezone nosili dresove Porta, nosit cemo sljedecu kombinaciju



    Trenutni tim



    Ovo je jedan od najslabijih timova koje imamo u zadnje vrijeme, nekih smo se rijesili, jos jednog moramo prodati, a doveli smo 2 oznacena igraca, mozda cemo jos jednog ili dva rezervna igraca dovesti, ovisi o transfer listi.

    Liga



    Sve sto htjeli bila je neka laksa liga, jer moramo osvojiti 4 mjesto koje je i cilj, kad ono..stara trojka..ultra jaki PSG pored kojeg ove sezone stvarno nemamo nikakve sanse, nas najveci rival ATLATA, i nas prijatelj i veoma jaki BORAC..svi timovi koje smo htjeli izbjeci..tu je i neugodni AS FC sa kojim nemamo dobra iskustva, i jako puno klubova slicne kvalitete kao i mi..

    Nista nismo trenirali igrace i samo 2 igraca smo doveli, imperativ je 4 mjesto..i bit ce uzasno tesko doci do njega

    Liga prvaka



    U grupi koja je dosta lagana, ocekujemo prolaz dalje..dalje sta bude, nemamo nikakav imperativ..u grupi je stari znanac Brsadin. A u natjecanju je i dobro nam znani PSG..

    A u natjecanje smo usli pobjedom protiv dosta lakog protivnika, a Ranget je dobio 10 tu..mislim da je ovo prvi put da vidim da je neki igrac dobio 10..ocito su uveli nesto novo



    Kup

    Iznenadjujuce laka pobjeda protiv jakog suparnika..htjeli bi sto dalje otici u ovome natjecanju ali vidjet cemo, vec sutra nas ceka jak suparnik..



    Sezona 27, Level 27


  8. #148
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    e jel ovaj SIRAKOVO B drugi tim od Sreljica
    Jeste

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  9. #149
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Šta su to uveli ocjenu 10 za igrače?
    Ex top eleven player


  10. #150
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Da jesu
    Sezona 27, Level 27


Page 15 of 91 FirstFirst ... 513141516172565 ... LastLast