Kapiram ja to zato i kazem daleko su takvi timovi od solidnih rezultata
Printable View
Demonstracija sile u ligi utakmicu je gledao i protivnik u LP i vjerujem da mu nije lako pred vecerasnju tekmu
http://i.imgur.com/jZFDDl3.png
nakon ovakve tekme nadamo se pozitivi i u LP-u veceras
nakon 4-1 sam promjenio oba DC i ML
Veco izdominirao 3 komada i 2 asista s time sto je sva tri gola iz slobodnjaka utpo 3/5 slobodnjaci by Veco,
Suarez namjestio 2 Peletu nije lose
Novi poraz od neaktivne ekipe koja je duplo lošija od mene. Mislim da nema više šta da se priča. Ova igrica je mrvi RANDOM i vi koji mislite da ima veze neka taktika zato što pobijedite jačeg protivnika od sebe vjerujte da je to random ;). #SamoSloboda
Attachment 53616
Pobeda u derbiju utakmicu nije niko pratio.Sad sam na samo bod zaostatka,a arsenal igra sa 3-plasiranim sutra.............
Attachment 53617Attachment 53618
Trebalo mi je 11 sezona da otkljucam ovo dostignuce..............
Attachment 53619
@ top el
I ja imam to dostignuće. tu baš treba imati sreće. treba da ti natrči protivnik koji ima niz od 15 pobeda i da ga dobiješ. čista sreća.
koliko imaš dostignuća? meni fale tri ( recesija, ovan i pun stadion). :D
U ligi, ovi moji igrači ne mogu meda, ali zato u ligi prvaka gaze ka finalu :confused:. #SamoSloboda
Attachment 53623
Otključano je i novo dostignuće:
Attachment 53624
Da li neko zna kako da zamenim klub na "gost" rezimu?
http://images.tapatalk-cdn.com/15/09...ca261d2815.jpg
munchen probaj staviti covek na coveka ako igras zonu, moji su se popravili od kad sam promenio to. :D
Steta za 89 min. malo nam je falilo za veliku pobedu protiv prvog favorita za ligu
http://images.tapatalk-cdn.com/15/09...cae2ae6697.jpg
Prodajem igrača, pa rekoh ako slučajno nekom treba. Cijena simbolična: 1 token.
http://i.imgur.com/dGnEMTX.png
ajoj sad sam odigrao ligu prvaka u gostima. ranije danas sam imao tekmu u prvenstvu i sve namestim sto treba, oporavim igrace moral i kondicija taktika sve. protivnik ne prati tekmu - logicno :-)
primam gol iz slobodnjaka u 7 minutu, menjam formaciju tri u zadnjoj liniji ulazi jos jedan napadac nemam vise sta da cekam. meni zuti kartoni, igrac mi se povredi vec imam drugu izmenu u prvom poluvremenu, kasnije AMR pljuje igraca direktan crveni btw ne znam zasto moral mu je bio u zelenom. jedino pozitivno sto imam gol u gostima pa ima nade. formacija na slici je iznudjena zbog crvenog kartona.
Attachment 53629
ako tko treba imam akademca za prodat,odlicno napreduje 1 skil 1 zelembac 234 kvalitet
http://i.imgur.com/E7OwOq8.png
kontaktirajte me na fejsu ako vas zanima
Pobeda u ligi danas. Jurnjava se nastavlja:
http://www.dodaj.rs/f/9/o4/XCxg2oq/screenshot1.png
U LŠ razbijanje:
http://www.dodaj.rs/f/1S/xU/4svJ8U13/screenshot2.png
http://www.dodaj.rs/f/6/61/1dvpr8IJ/screenshot3.png
http://www.dodaj.rs/f/6/6K/fjb4y3G/screenshot4.png
Silva nastavlja sa dobrim igrama:
http://www.dodaj.rs/f/n/xY/3jDRaijc/screenshot5.png
Jel ima jos neko problema sa realizacijom? Igram 3-4-1-2 sa AMC i 2 ST napadacki, ali neverovatno je kad gledam samo se nerviram, bas deluju staticno na terenu i svaki sut mi se izblokira.. Zadnjih 5 utakmica dajem gol jedino iz slobodnjaka.
daj jos informacija:
kakva su ti podesavanja, da li menjas formaciju i nacin igre u toku tekme...
Sole94,da nisi ti mozda trener FK Partizan - Zoran Milinković?
Nikako gol da damo jbt!!!
:D
Znaci nista od snizenja,bilo je reci da ce biti kad pocne LS....Samo me zanima kad ce da ubace nove dresove od ove sezone sto koriste klubovi?
Ranije sam igrao 4-5-1 i davao vise golova, cak sam i kup osvojio. Sve default samo napadacki mentalitet i odbrana covek na coveka.. Uvek imam posed, ali u vecini slucajeva protivnik ima vise suteva u okvir gola. Dosta mi je mlad tim, 7-8 prvotimaca mi imaju 18 godina, mozda je to problem? :)
Ma jok,to ti nema nikakve veze...
Znaci ko da se plase da sutnu, samo driblaju i onda kad ih protivnicki igrac stigne sutnu i izblokiraju ih. Sad sam odigrao prijateljsku protiv drugara koji je 3 levela ispod i dobio 1-0 iz kornera :D
@ Munchen
Druze, u pravu si i ja sam primetio da ekipa bolje rezultate ima ako ja ne pratim tekmu. I ti si to primetio i Sinisa je isto kacio postove o tome.
Vec nekoliko tekmi u prvenstvu igram protiv dosta slabijih ekipa i dok ja pratim ekipa se muci, ja izadjem kasnije udjem da vidim i pobeda. a dok ja pratim nista ekipa anemicna muci se bez suta u okvir gola. I ranije sam primecivao da kad ne mogu da pratim tekmu uglavnom bude dobar rezultat.
Kakav apsurd, Nordeus uvodi graficke novine u pracenju tekmi, sugerise menadzerima da ako prate tekmu da ce njihov tim imati bolje performanse a mi vidimo u praksi kako stoje stvari.
Ali s druge strane kako da ne pratim tekmu, da zamenim MC-a kad dobije zuti, da promenim formaciju ako neko dobije crveni, da promenim igraca koji ima losu ocenu a i uzivo pracenje tekmi je jedna od cari igrice.
Pretpostavljam da je razlog ovome promena koju je Nordeus uveo i sad moramo da istrpimo ovu a verovatno i celu sledecu sezonu dok ne ispeglaju sranja koja su sami napravili.
Evo, veceras igram polufinale Kupa u gostima i branim 1:0. Protivnik je dao dva tokena i pomerio tekmu za 22h, dakle sigurno ce pratiti i ja sad kao treba da iskuliram i da ne udjem na tekmu. nema sanse!
Pa da. Ja od kako sam upao u ova sranja, kako ne mogu da pređem level sam dosta toga shvatio. Al i kod mene je problem kada znam kada igram, kući sam na računaru, i onda mi furka uć i pratit utakmicu. U većini slučajeva pojedem govno što uđem ali jbga, jače od mene izgleda :D. Nadam se da će nordeus da se zaustavi sa šminkanjem igrice i da će malo vremena posvetiti da igricu barem malo približe realnosti. Ako ništa barem praćenje utakmice. Jer je logično da ako pratiš utakmicu, protivnik ne, da treba da imaš veće šanse da pobijediš. Dok je to kod njih suportno. Pa kada bi barem to napravili bilo bi vrh. #SamoSloboda
Na balkancu fino ide:
http://www.dodaj.rs/f/25/my/FadWZzf/screenshot1.png
Sutra derbi:
http://www.dodaj.rs/f/3F/c5/2p3YwDft/screenshot2.png
U kupu lagano :D
http://www.dodaj.rs/f/3H/ZX/16xZYsV0/screenshot3.png
Sledeći protivnik;
http://www.dodaj.rs/f/26/x/2ioEBUpP/screenshot5.png
Smejurija :D
http://www.dodaj.rs/f/3D/WO/3x8xuaXo/screenshot4.png
@ shadow
gledam statistiku tvoje lige. reklo bi se da je prvih 7 aktivno a onda veliki pad (golovi, bodovi) sto znaci da je drugih 7 neaktivno. ali ovo se ne vidja cesto, peti u ligi dao najvise golova. :)
[Afera „špijun“ u Partizanu: Da li je neko Zvezdi odao taktiku za derbi?] http://www.mozzartsport.com/vesti/af...a-derbi/115691
:cool: Cvorovici ahahahaha
Po sansama i posedu reklo bi se da sam ga pocepao ali po Nordeusu nije tako......E sad ja imam jedno pitanje za vas pogodite tacan rezultat ovog meca?(ja sam gost)
Attachment 53657