Page 104 of 122 FirstFirst ... 45494102103104105106114 ... LastLast
Results 1,031 to 1,040 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #1031
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Rotterdam, Netherlands, Netherlands
    Posts
    91
    Znaci ko da se plase da sutnu, samo driblaju i onda kad ih protivnicki igrac stigne sutnu i izblokiraju ih. Sad sam odigrao prijateljsku protiv drugara koji je 3 levela ispod i dobio 1-0 iz kornera

  2. #1032
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by Sole94 View Post
    Znaci ko da se plase da sutnu, samo driblaju i onda kad ih protivnicki igrac stigne sutnu i izblokiraju ih. Sad sam odigrao prijateljsku protiv drugara koji je 3 levela ispod i dobio 1-0 iz kornera
    Opušteno drug, nagledat ćeš se i doživit i gorih stvari . #SamoSloboda

  3. #1033
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Sole94 View Post
    Ranije sam igrao 4-5-1 i davao vise golova, cak sam i kup osvojio. Sve default samo napadacki mentalitet i odbrana covek na coveka.. Uvek imam posed, ali u vecini slucajeva protivnik ima vise suteva u okvir gola. Dosta mi je mlad tim, 7-8 prvotimaca mi imaju 18 godina, mozda je to problem?
    Ma nema to veze, to je do taktike, forme igrača, kvaliteta protivnika... Menjaj taktiku u toku meča, dok ne nađeš onu koja smanjuje šanse protivniku, a povećava tvom timu...
    MNK Kaskada likes this.

  4. #1034
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ Munchen

    Druze, u pravu si i ja sam primetio da ekipa bolje rezultate ima ako ja ne pratim tekmu. I ti si to primetio i Sinisa je isto kacio postove o tome.
    Vec nekoliko tekmi u prvenstvu igram protiv dosta slabijih ekipa i dok ja pratim ekipa se muci, ja izadjem kasnije udjem da vidim i pobeda. a dok ja pratim nista ekipa anemicna muci se bez suta u okvir gola. I ranije sam primecivao da kad ne mogu da pratim tekmu uglavnom bude dobar rezultat.
    Kakav apsurd, Nordeus uvodi graficke novine u pracenju tekmi, sugerise menadzerima da ako prate tekmu da ce njihov tim imati bolje performanse a mi vidimo u praksi kako stoje stvari.
    Ali s druge strane kako da ne pratim tekmu, da zamenim MC-a kad dobije zuti, da promenim formaciju ako neko dobije crveni, da promenim igraca koji ima losu ocenu a i uzivo pracenje tekmi je jedna od cari igrice.
    Pretpostavljam da je razlog ovome promena koju je Nordeus uveo i sad moramo da istrpimo ovu a verovatno i celu sledecu sezonu dok ne ispeglaju sranja koja su sami napravili.
    Evo, veceras igram polufinale Kupa u gostima i branim 1:0. Protivnik je dao dva tokena i pomerio tekmu za 22h, dakle sigurno ce pratiti i ja sad kao treba da iskuliram i da ne udjem na tekmu. nema sanse!
    munchen likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #1035
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ Munchen

    Druze, u pravu si i ja sam primetio da ekipa bolje rezultate ima ako ja ne pratim tekmu. I ti si to primetio i Sinisa je isto kacio postove o tome.
    Vec nekoliko tekmi u prvenstvu igram protiv dosta slabijih ekipa i dok ja pratim ekipa se muci, ja izadjem kasnije udjem da vidim i pobeda. a dok ja pratim nista ekipa anemicna muci se bez suta u okvir gola. I ranije sam primecivao da kad ne mogu da pratim tekmu uglavnom bude dobar rezultat.
    Kakav apsurd, Nordeus uvodi graficke novine u pracenju tekmi, sugerise menadzerima da ako prate tekmu da ce njihov tim imati bolje performanse a mi vidimo u praksi kako stoje stvari.
    Ali s druge strane kako da ne pratim tekmu, da zamenim MC-a kad dobije zuti, da promenim formaciju ako neko dobije crveni, da promenim igraca koji ima losu ocenu a i uzivo pracenje tekmi je jedna od cari igrice.
    Pretpostavljam da je razlog ovome promena koju je Nordeus uveo i sad moramo da istrpimo ovu a verovatno i celu sledecu sezonu dok ne ispeglaju sranja koja su sami napravili.
    Evo, veceras igram polufinale Kupa u gostima i branim 1:0. Protivnik je dao dva tokena i pomerio tekmu za 22h, dakle sigurno ce pratiti i ja sad kao treba da iskuliram i da ne udjem na tekmu. nema sanse!
    Pa da. Ja od kako sam upao u ova sranja, kako ne mogu da pređem level sam dosta toga shvatio. Al i kod mene je problem kada znam kada igram, kući sam na računaru, i onda mi furka uć i pratit utakmicu. U većini slučajeva pojedem govno što uđem ali jbga, jače od mene izgleda . Nadam se da će nordeus da se zaustavi sa šminkanjem igrice i da će malo vremena posvetiti da igricu barem malo približe realnosti. Ako ništa barem praćenje utakmice. Jer je logično da ako pratiš utakmicu, protivnik ne, da treba da imaš veće šanse da pobijediš. Dok je to kod njih suportno. Pa kada bi barem to napravili bilo bi vrh. #SamoSloboda

  6. #1036
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Na balkancu fino ide:



    Sutra derbi:



    U kupu lagano



    Sledeći protivnik;



    Smejurija



  7. #1037
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ shadow

    gledam statistiku tvoje lige. reklo bi se da je prvih 7 aktivno a onda veliki pad (golovi, bodovi) sto znaci da je drugih 7 neaktivno. ali ovo se ne vidja cesto, peti u ligi dao najvise golova.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #1038
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    [Afera „špijun“ u Partizanu: Da li je neko Zvezdi odao taktiku za derbi?] http://www.mozzartsport.com/vesti/af...a-derbi/115691


    Cvorovici ahahahaha

  9. #1039
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Po sansama i posedu reklo bi se da sam ga pocepao ali po Nordeusu nije tako......E sad ja imam jedno pitanje za vas pogodite tacan rezultat ovog meca?(ja sam gost)
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_123.png
    lespa and munchen like this.

  10. #1040
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Po sansama i posedu reklo bi se da sam ga pocepao ali po Nordeusu nije tako......E sad ja imam jedno pitanje za vas pogodite tacan rezultat ovog meca?(ja sam gost)
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_123.png 
Views:	24 
Size:	31.2 KB 
ID:	53657
    2:1 za tebe.
    Top El likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522