Page 59 of 122 FirstFirst ... 949575859606169109 ... LastLast
Results 581 to 590 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #581
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Mesaaaaaaa, vidimo se u 1/8 LS :-)))

    Idemooooooooooooooooooooo
    NTNK, munchen and MNK Kaskada like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #582
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Auuuuu Sinisa,izbacili smo iz grupe ove sa 47 lvl...ahahahahah...Idemoooooooooo
    Macva FC, munchen, PepG and 1 others like this.

  3. #583
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Auuuuu Sinisa,izbacili smo iz grupe ove sa 47 lvl...ahahahahah...Idemoooooooooo
    Haaaaaaaaaaaa

    Idemooooooooooooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  4. #584
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Druže, tebi se igrači baš često povređuju. Kod mene, na svakih recimo dva - tri dana se povredi jedan igrač i to me košta 9-15 kofera u zavisnosti od težine povrede.
    Ali, dobro ja ih ne treniram kad imam dve tekme u danu, za one koje primetim da su sporaći njih ne treniram jer nisu vredni rizika, balansiram sa bonusom dakle smanjim kad igram protiv napuštene ekipe...
    Jebiga, ili smanji intenzitet i/ili učestalost treninga ili kupi crvene kofere.
    Pa kad ne treniraš sporaće, Nordeus ti povredi ove što brzo treniraju, a to je još gore...

  5. #585
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Opet "slucajno" primam gol u 88 min. kao lider na tabeli... stelovanje tabele da se ne bih odlepio, uz one dve situacije od juce sad i ova ali ajde neka bude "slucajno"
    munchen and MNK Kaskada like this.

  6. #586
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    prosli smo dalje u LP uz odlicnu igru i 0-0 protiv objektivno jace momcadi,iako nismo zabili igraci su dosta dobro odigrali posebno obrana gdje se oba nova stopere pakuzuju kao dobra pojacanja,sigurni i pravovremeni sa reakcijom...danas liga gdje lovimo pozitivan rezultat da okrunimo dan sa bar 4 boda

  7. #587
    Rookie Branko Klikovac's Avatar
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    54
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Pa kad ne treniraš sporaće, Nordeus ti povredi ove što brzo treniraju, a to je još gore...
    Meni za sad samo jedna povreda, i kad je tako nesposoban da se jedini povrijedio za 13 dana, odmah sam ga bacio na prodaju i onako mi ne treba ništa.

  8. #588
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Opet "slucajno" primam gol u 88 min. kao lider na tabeli... stelovanje tabele da se ne bih odlepio, uz one dve situacije od juce sad i ova ali ajde neka bude "slucajno"
    Isto mi se dešavalo prije nekih 5 ili 6 sezona majke mi. Primao sam u 7 od 11 utakmica gol u 88. minuti. Te slike sam lijepio i ovdje na forum, i to sve te golove sam primao od ekipa koje su bile zakovane za dno, na tako laganim utakmicama sam gubio bodove.

  9. #589
    Rookie Branko Klikovac's Avatar
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    54
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Radije bih bio 10 puta zaredom 7.nego jednom sampion u ponovljenoj ligi, naravno svako ima svoju filozofiju ali ja ne mogu namerno da pustam i da gubim
    Hahah, ja sam to rekao ironično jer "šanse nema" da ću se ja provući pored onakvih timova, svi jači od mene osim 2-3 tima. Inače do sad nisam pauzirao ni jednom, a sad ću svim silama da napadnem četvrto mjesto, evo sam kupio 2 odlična igrača na kriznim pozicijama koje su zakazale u prvom dijelu sezone, bio sam pesimističan po pitanju lige pa nisam ni pratio dosta mečeva. Jedini problem- samo 1 buster morala!!! Inače po gol razlici 4 sam u ligi, ali to ništa ne znači!!!
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_26.png☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_27.png☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_28.png☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_29.png☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_30.jpg
    PepG likes this.

  10. #590
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ Macva

    Sinisa, sredi malo inbox ne mogu da ti posaljem p.m.
    Macva FC likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522