Page 43 of 122 FirstFirst ... 3341424344455393 ... LastLast
Results 421 to 430 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #421
    Rookie Branko Klikovac's Avatar
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    54
    Last edited by Branko Klikovac; 09-01-2015 at 09:48 AM.
    Steppenwolf likes this.

  2. #422
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    To je to sto se kupa tice... pun fokus na ligu


  3. #423
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Idemoooooo,kuvamo nove stopere (poslao 2 nemoralne ponude) treniram i mladog golmana jer sve je izvjesni je da ću ponavljati lvl pa mi je prilika da se pomladi momcad

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk

  4. #424
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Murinjo je amater u odnosu na wolf-a.
    HAaaaaaaaaaa

    Idemooooooooooooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #425
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951


    Idemooooooooooooooooooooo
    munchen, MNK Kaskada, PepG and 4 others like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  6. #426
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Izgleda da se isplatilo novo pojačanje na pozicij AMR. Dobio je ocjenu 8,5, bio igrač utakmice i zabio gol u svojoj prvoj utakmici za FK Sloboda Tuzla .

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_1.jpg

    Sinoc kada sam dosao kuci, oko 4 sata, ponudio sam MC igraču kome je ponuda isticala za 3 sata. Sada uđem i vidim da je i on došao. Sada imam finu ekipicu, nadam se da više nećemo gubiti bodove protiv nekih slabijih ekipa od nas.

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_2.jpg

  7. #427
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    na kompu nema sad sam bas refresho
    Ima i na kompu... Nekada je pisalo Release, a sada Sell now

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-30.png
    MNK Kaskada and PepG like this.

  8. #428
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Izgleda da se isplatilo novo pojačanje na pozicij AMR. Dobio je ocjenu 8,5, bio igrač utakmice i zabio gol u svojoj prvoj utakmici za FK Sloboda Tuzla .

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_1.jpg 
Views:	20 
Size:	41.3 KB 
ID:	52840

    Sinoc kada sam dosao kuci, oko 4 sata, ponudio sam MC igraču kome je ponuda isticala za 3 sata. Sada uđem i vidim da je i on došao. Sada imam finu ekipicu, nadam se da više nećemo gubiti bodove protiv nekih slabijih ekipa od nas.

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_2.jpg 
Views:	20 
Size:	55.9 KB 
ID:	52841
    Daću ti jedan savet... Nemoj da kupuješ igrače čiji kvalitet završava na 0, 1, 2, 5, 6, 7... pogotovo ne matorce koji sporo napreduju... pogotovo ne na poziciji MC, kojih na aukciji ima i previše... jer, ako krene da igra loše, napatićeš se da ga prodaš...

    U stvari, sad imaš opciju da ga odmah prodaš agentu, ali i pored toga MC, 27 godina, 146 kvalitet je loš izbor...
    munchen likes this.

  9. #429
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Daću ti jedan savet... Nemoj da kupuješ igrače čiji kvalitet završava na 0, 1, 2, 5, 6, 7... pogotovo ne matorce koji sporo napreduju... pogotovo ne na poziciji MC, kojih na aukciji ima i previše... jer, ako krene da igra loše, napatićeš se da ga prodaš...

    U stvari, sad imaš opciju da ga odmah prodaš agentu, ali i pored toga MC, 27 godina, 146 kvalitet je loš izbor...
    Hvala za savjet, nisam to znao. Ma sinoć sam malo popio, nisam ni gledao ni koliko ima godina, ni koji je kvalitet. Vidio sam samo da ima 5*

  10. #430
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Hvala za savjet, nisam to znao. Ma sinoć sam malo popio, nisam ni gledao ni koliko ima godina, ni koji je kvalitet. Vidio sam samo da ima 5*
    Za jedan token možeš klinca od 18-19 godina da dovedeš 148, 149 kvalitet... Verujem da ih na poziciji MC ima 3-4 u svakom momentu...

    I još nešto... ako igrač sporo napreduje, ne pretvaraj ga u skauta... Ostavi ga na skil poen od skauta i puni mu specijalnost ili novu poziciju, da bi mogao lako da ga prodaš na početku sledeće sezone... Moja ocena je da svaki igrač koji ne može da nabije 15% progresa na normalnom razgibavanju, nije vredan pravljenja skauta od njega... Odnosno igrač koji za 90 minuta utakmice ne može da prebaci 100% skil progresa...

Page 43 of 122 FirstFirst ... 3341424344455393 ... LastLast