Page 101 of 108 FirstFirst ... 519199100101102103 ... LastLast
Results 1,001 to 1,010 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #1001
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    tvoja stvar naravno, ali koliko sam te upoznao preko postova, ti si menadzer koji ne kupuje skaute, na aukcijama ne ides preko tri tokena, a imao si pauzu pa ti se skupilo tokena tako da te nista ne sprecava da castis ekipu sa novom garniturom. OK, mozes da kupis recimo zelene kofere i podignes par igraca, ali oni dodju i prodju a zvanicni dresovi ostaju...
    Ja nikad nisam uzeo skauta niti cu u buducnosti bolje mi je da bacim tokene na neki grb ili dres nego na skauta koji ce mi igrati 2 sezone.
    PepG and t11_fan like this.

  2. #1002
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Ja nikad nisam uzeo skauta niti cu u buducnosti bolje mi je da bacim tokene na neki grb ili dres nego na skauta koji ce mi igrati 2 sezone.
    A sta tek reci za ovu zanimaciju... samo za skauta ti treba 256T
    Svaka cast ko moze ali po ovome se vidi da nije ni puno za neku zvanicnu garnituru koja ti ostaje za stalno

    Top El likes this.

  3. #1003
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    A sta tek reci za ovu zanimaciju... samo za skauta ti treba 256T
    Svaka cast ko moze ali po ovome se vidi da nije ni puno za neku zvanicnu garnituru koja ti ostaje za stalno

    Po racunici za takvu akciju mi treba oko 450 zelenih kofera da dignem igraca koji ima 5* i blizu je 6.......

  4. #1004
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-celtic9.png

    Po treći put u istoriji prolazimo u finale, a tamo protivnik koji je dominirao u svom polufinalu, ali ne izgleda strašno...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-54.jpg
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-55.jpg
    t11_fan and AC Milan 21 like this.

  5. #1005
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Steppenwolf
    Čitam upravo jednu drugu temu i sjetim se ultimativne defenzivne formacije (za onu utakmicu koju ćeš igrat protiv tima od 8*)
    3DC-3WDM-3MC-ST
    Taman i ako ju ti ne budeš koristio, nema veze, možda se nje netko sjeti ako mu zatreba za obranu protiv jačih
    AC Milan 21 likes this.
    Ex top eleven player


  6. #1006
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    @Steppenwolf
    Čitam upravo jednu drugu temu i sjetim se ultimativne defenzivne formacije (za onu utakmicu koju ćeš igrat protiv tima od 8*)
    3DC-3WDM-3MC-ST
    Taman i ako ju ti ne budeš koristio, nema veze, možda se nje netko sjeti ako mu zatreba za obranu protiv jačih
    Pa ja je uglavnom i koristim sa Keltima ove sezone i primam gomilu golova... Sa Partizanom sam, uz modifikaciju (AMC umesto centralnog MC), osvojio triplu krunu pretprošle sezone i još 2 titule, ali ove ne pije vodu... Ja protiv jačih obično igram napadački, umuvam im gol nekako i onda bunker... ili ako vidim da im je forma slaba, nastavim da napadam...

  7. #1007
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-celtic9.png

    Celtic ove sezone rupa u odbrani, golmani slabi, vezni red umire u lepoti, a napad jalov... Otkud ja u finalu LŠ, nemam pojma... Igrači su poređani po jačini... Nisam ubacio statistike igrača koji su otišli...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-56.png

  8. #1008
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Nisam imao puno prilika koristiti ju, ali jednom sam zaustavio dosta jači tim od mene koristeći tu formaciju. Kad sam vidio da je menadžer aktivan svaku utakmicu, pogotovo tad u LP, znao sam da će se navući na tanak led. Stavio sam neku formaciju, ne sjećam se točno koju, uglavnom on je probao kao kontru toj formaciji igrati 43w12, a onda sam 3min pred utakmicu (logično ) spremio 3n3w3n1. Mislim da je bio vraški ljut, vjerojatno je probao i ultra napadački mentalitet, ali nije me skinio Imao je nekoliko igrača od 3 pozicije, mijenjao formaciju više puta tokom utakmice itd.


    Breaking news!
    Za 5min igram s Celticom uzvrat LP, tko može neka pošalje podršku
    Last edited by t11_fan; 10-14-2015 at 11:07 PM. Reason: Podrška budnih fanova?
    lespa likes this.
    Ex top eleven player


  9. #1009
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ne mogu da navijam... Nema te na "Play Now", a kad uđem na "Friends Fixtures", tu si, al' ne da mi da navijam...

  10. #1010
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Dobio sam obavijest da gledaš utakmicu, ali ne i da si dao podršku. Utakmica je krenula odlično, poveli smo u 10' 0-1. Međutim, negdje oko 20. minute nestalo je struje u mom kraju pa nisam pratio do kraja. Jutros sam vidio da je završilo 1-1 kao i prva, moj tim prošao je u finale nakon penala! Inače protivnik je izjednačio u 89' Vidio sam da je napravio zamjene, vjerojatno je koristio drugu formaciju i mentalitet.
    Ex top eleven player