Page 102 of 108 FirstFirst ... 25292100101102103104 ... LastLast
Results 1,011 to 1,020 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #1011
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Auuu, na TL akademaca sa spustenom cenom koliko hoces ! Ali nema mesta u ekipi. :-)
    AC Milan 21 likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #1012
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Poraz od 13-plasirane ekipe i sada smo pali na 8. poziciju. Na bod smo od 7. pozicije za koju ćemo da se borimo u preostala 2 kola. Ne znam za pobjedu već 7 utakmica. Prvu polusezonu odradim odlično kao i uvijek, i onda drugi dio ne mogu nikog da dobijem. Standardna igra koju je napravio nordeus. Sutra igram protiv devetoplasirane ekipe koja ima 3 boda manje od mene. Nadam se da ću sutra upisati 3 boda. #SamoSloboda

  3. #1013
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Poraz od 13-plasirane ekipe i sada smo pali na 8. poziciju. Na bod smo od 7. pozicije za koju ćemo da se borimo u preostala 2 kola. Ne znam za pobjedu već 7 utakmica. Prvu polusezonu odradim odlično kao i uvijek, i onda drugi dio ne mogu nikog da dobijem. Standardna igra koju je napravio nordeus. Sutra igram protiv devetoplasirane ekipe koja ima 3 boda manje od mene. Nadam se da ću sutra upisati 3 boda. #SamoSloboda
    i ja bih se nervirao da sam na tvom mestu. Mene Nordeus baci u ligu gde sam prvak cetiri kola pre kraja a ti koji si iskusniji od mene mucis se da predjes na sledeci nivo.
    Ne znam, da li da prodas najbolje igrace i kupis igrace sa tri zvezdice krajem ove ili pocetkom sledece sezone? Mozda se Nordeus prevari pa te prilikom formiranja liga prebaci u neku drugu ekipu menadzera?
    Ili da zveknes cigancicu?
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #1014
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    i ja bih se nervirao da sam na tvom mestu. Mene Nordeus baci u ligu gde sam prvak cetiri kola pre kraja a ti koji si iskusniji od mene mucis se da predjes na sledeci nivo.
    Ne znam, da li da prodas najbolje igrace i kupis igrace sa tri zvezdice krajem ove ili pocetkom sledece sezone? Mozda se Nordeus prevari pa te prilikom formiranja liga prebaci u neku drugu ekipu menadzera?
    Ili da zveknes cigancicu?
    Ma buraz ne znam šta je ovo više. Meni je drago kada upanem u ovako jaku ligu, bude pravo zanimljivo. Ali svaki put prvi dio odradim dobro, i onda drugi dio ne mogu nikoga da dobijem. Uspijem da otkinem bod prvoplasiranim ekipama a gubim od ekipa sa dna tabele. Znači evo svi znate kada sam pisao ovdje unaprijed od koga ću da izgubim i svaki put sam pogodio. Jer sam navikao da gubim tekme od ovih neaktivnih menadžera koji imaju po 3 ili 4 igrača van pozicije. X puta sam izgubio od takvih ekipa, ove sezone 2 puta. Ima još 2 kola do kraja sezone, nema predaje. Bod sam od 7. pozicije. Ne želim da ponavljam ligu, nije mi to u cilju. Većina bi ponavljala ligu, uštedila na tokenima i taj fazon. Ali ja ne želim. Borit ću se do kraja pa šta bude. Realno gledajući obje tekme igram sa ekipama koje su ispod mene, ali baš zbog toga mi je teže. Radije bi da igram protiv prvog i drugog oca mi. #SamoSloboda

  5. #1015
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Ma buraz ne znam šta je ovo više. Meni je drago kada upanem u ovako jaku ligu, bude pravo zanimljivo. Ali svaki put prvi dio odradim dobro, i onda drugi dio ne mogu nikoga da dobijem. Uspijem da otkinem bod prvoplasiranim ekipama a gubim od ekipa sa dna tabele. Znači evo svi znate kada sam pisao ovdje unaprijed od koga ću da izgubim i svaki put sam pogodio. Jer sam navikao da gubim tekme od ovih neaktivnih menadžera koji imaju po 3 ili 4 igrača van pozicije. X puta sam izgubio od takvih ekipa, ove sezone 2 puta. Ima još 2 kola do kraja sezone, nema predaje. Bod sam od 7. pozicije. Ne želim da ponavljam ligu, nije mi to u cilju. Većina bi ponavljala ligu, uštedila na tokenima i taj fazon. Ali ja ne želim. Borit ću se do kraja pa šta bude. Realno gledajući obje tekme igram sa ekipama koje su ispod mene, ali baš zbog toga mi je teže. Radije bi da igram protiv prvog i drugog oca mi. #SamoSloboda
    onda uradi ono sto smo ranije pricali. ako si siguran da menadzeri te dve ekipe ne prate svoje tekme a jaci si od njih, nemoj da pratis, stavi bonus negde na sredinu, postavi formaciju kako treba, dodaj plave i zelene kofere ako treba i nadaj se najboljem. jos jednom, ako si siguran da oni nece pratiti.
    munchen likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #1016
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    onda uradi ono sto smo ranije pricali. ako si siguran da menadzeri te dve ekipe ne prate svoje tekme a jaci si od njih, nemoj da pratis, stavi bonus negde na sredinu, postavi formaciju kako treba, dodaj plave i zelene kofere ako treba i nadaj se najboljem. jos jednom, ako si siguran da oni nece pratiti.
    Nisu pratili zadnjih 6,7 mečeva sigurno. Jer ja uvijek pratim i ostale menadžere. Sve utakmice u ligi počinju u isto vrijeme. Ono po minut razlike između svake utakmice. To sam i danas uradio. Kofere podijelio, stavio bonus, ali jebiga kad ne ide onda ne ide. Zadnje dvije tekme ide bonus na max., pa se nadat da će i ovaj ispred mene da kiksa a ja da dobijem barem jednu od ove dvije tekme i da prođem dalje. #SamoSloboda

  7. #1017
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-fkp8.png

    Moj experiment sa 2 štopera je počeo kada smo od današnjeg protivnika i prvoplasiranog na tabeli, pre 13 dana izgubili sa 4-0... Do tog dana smo imali 9 poraza ukupno, a od tada nijedan... Samo 1 remi i sve ostalo pobede... A danas smo mu vratili za poraz, bacili ga na drugo mesto i prišli na 3 boda... ali i dalje ima najviše šansi da osvoji titulu, osim ako ne kiksne sutra od poslednjeg ili prekosutra od šestog, što je malo verovatno...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-61.jpg
    AC Milan 21 likes this.

  8. #1018
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    poraz u finalu i to mi izmace trofej u produzecima!
    kako me je preveslao sa formacijom igrao defanzivno sa 4 u zadnjoj liniji i dva DMC-a, obojica imali 20 suteva ja 7 u okvir a on 13. Ne razumem, igrao je defanzivno, bez MC igraca...
    Sa istom ovom formacijom je izbacio u polufinalu bas jaku ekipu, igraci 7* i 8*.
    Znaci nordeuse, moze bez MC igraca oni nisu bitni, ako imamo lose rezultate, nema problema samo presaltamo na odbranu sa dva stopera i milina...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-capture-178.jpg

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-capture-179.jpg
    munchen, AC Milan 21 and sanhO like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #1019
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Gledam istoriju osvajanja trofeja i vidim da sam u prvih 12 sezona u Kupu jednom osvojio i jednom stigao do finala i to je sve posle toga uglavnom kraj u pretkolu, a od 13 - 16 sezone, jednom treci, dva puta drugi i jednom osvojio.
    Dakle, obaranje kvaliteta se isplatilo samo tako.
    munchen, AC Milan 21 and sanhO like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #1020
    Dreamer sanhO's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Sarajevo, BiH
    Posts
    387
    Rezultati jučer i danas:

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-15.10.2015-.jpg

    U LIGI ostjemo drugi, ne možemo ni gore ni dole.

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-15.10.2015-b.jpg


    A danas igrano i naše drugo finale KUP-a. Protivnik je bio jači, no na terenu smo bili najmanje ravnopravan protivnik. Stvarali smo brojne šanse, no lopta nije htjela u gol, a i protivnički golman je imao svoj dan, pa je na kraju izabran i za igrača utakmice. Protivnik je napravio jednu pravu šansu, nakon kornera, te pogodio za 0:1. To je bio i krajnji rezultat utakmice.
    Još jedan trofej u vitrinama našeg kluba, šteta što nije zlato, al` može i ovo proći.

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-15.10.2015c.jpg
    t11_fan, AC Milan 21 and lespa like this.
    Torpedo Sarajevo
    http://forum.topeleven.com/galerija-...-sarajevo.html


    S 44; LVL 43

    League winners: x19
    runners up: x7


    Champions League winners :x5
    runners up: x2


    Super League winner: 1x
    runners up: x1


    Cup winners: x4

    Runners up: x2

    Triple crown: x1

    Hakan Arslan 377 appearances, Juan Cruz Fernandez 352 goals, Leon Benko 247 assists!