Page 52 of 108 FirstFirst ... 242505152535462102 ... LastLast
Results 511 to 520 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #511
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    ja vodim dva kluba 15-ti nivo i drugi nivo. cudno mi je kad se logujem na klub na drugom nivou. infrastruktura nerazvijena, cela sezona se ceka za dva akademca, menadžeri na aukcijama ko osice... ako stvarno krećeš od prvog nivoa probaj 3-4-3 ( dc - dc- dc - ml -mc - mc - mr - st - st - st ). ekipa je prilično efikasna.
    u svakom slučaju srećno
    pa krenut cu sigurno od nule malo zanimljivije ce mi biti,ali novi tim cu imat sve od nule a formaciju cu vidjet mozda ostavim istu koja bude kad napravim tim
    Mesa,ja i Asmir cemo krenut skupa od nule bez skidanja kofera i tokena pa da skupa igramo
    lespa likes this.

  2. #512
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ vedran
    ako me primate, i ja sam zainteresovan.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #513
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Ja sam mislio krenuti od nule, ali mi se klub nije resetovao . Kada sam ušao nakon 60 dana dobio sam 20 tokena i metar bustera. Sad ne znam da li su oni napravili da je nemoguće da se resetuje klub. Nisam najbolje upućen u sve to, možda ste mislili i nove profile napraviti oa krenuti od nule? #SamoSloboda

  4. #514
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Ja sam mislio krenuti od nule, ali mi se klub nije resetovao . Kada sam ušao nakon 60 dana dobio sam 20 tokena i metar bustera. Sad ne znam da li su oni napravili da je nemoguće da se resetuje klub. Nisam najbolje upućen u sve to, možda ste mislili i nove profile napraviti oa krenuti od nule? #SamoSloboda
    tako je. novi profili i od nule.
    munchen likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #515
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Pa ako ćemo tako zašto se onda ti isti igrači ne umaraju toliko da izgube recimo 75-80% kondicije u utakmici a možda i više jbte ispada da bi oni zadnjih 10-15 min utakmice se pokušali po terenu ili nebi igrač imao snage udarit loptu,nabacit pa ni trcat ako ćemo tako gledat,razumijem sta ti želiš reći ali i ja hoću reći da su sa kondicijom pretjerali,pa zamisli da Ronaldo,Messi,Ibra i taki izgube 80% kondicije za 75-80 min utakmice hahaha a to se na t11 dogadja ako igraš napadački i presing cijeli teren
    U pravu si, nema to nikakve logike. Osim toga, tad oni ne bi mogli igrati 2 utakmice tjedno. Takav gubitak kondicije imaju izgrači koji se još oporavljaju od ozljeda.

    Quote Originally Posted by lespa View Post
    bilo bi zanimljivo da Liverpul dovede trenera svetske klase. jer onda bi se videlo da li je do trenera ili nešto sistemski ne valja u klubu. ili ih je neko prokleo...
    Nije to samo do trenera. Klopp uvjetuje da preuzme kontrolu nad transferima, što je trenutno van nadležnosti menadžera u Liverpoolu. Nije samo trener problematičan, ima dosta toga u upravi što bi se trebalo promijenit, prvenstveno skaute i pregovarače. Kakvi su to skauti koji misle da su Allen, Carroll i slični talenti i kakvi su to pregovarači koji ne uspiju dovest jednog Konoplyanku koji nije zvijezda!?
    lespa likes this.
    Ex top eleven player


  6. #516
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ vedran
    ako me primate, i ja sam zainteresovan.
    a zasto te nebi primili,svi su dobrodosli ako hoce zadnji dan sezone cemo se sve na fejsu skontat
    lespa and munchen like this.

  7. #517
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    U pravu si, nema to nikakve logike. Osim toga, tad oni ne bi mogli igrati 2 utakmice tjedno. Takav gubitak kondicije imaju izgrači koji se još oporavljaju od ozljeda.


    Nije to samo do trenera. Klopp uvjetuje da preuzme kontrolu nad transferima, što je trenutno van nadležnosti menadžera u Liverpoolu. Nije samo trener problematičan, ima dosta toga u upravi što bi se trebalo promijenit, prvenstveno skaute i pregovarače. Kakvi su to skauti koji misle da su Allen, Carroll i slični talenti i kakvi su to pregovarači koji ne uspiju dovest jednog Konoplyanku koji nije zvijezda!?
    kontrolu nad transferima, što je trenutno van nadležnosti menadžera u Liverpoolu
    e ovo nisam znao. pa onda nije ni čudo što im ide tako.

    btw, za ovo sada imamo temu " fudbalski razgovori" pa tamo pišemo.
    t11_fan likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #518
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    moze li mi itko ovo objasniti,2 puta sam refresho igru i dalje mi ovako stoji

  9. #519
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Zašto moji golmani nikad nisu igrači utakmice? Kako to da oni nikad ne brane sve, a protivnički skoro uvek?

  10. #520
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Meni nije jasno nedaju skidanje kofera moram igrat normal i niski presing da mogu odigrat 2 tekme dnevno i to na knap uz rotaciju i to je njima realno pa ispada da u realnom nogometu niko ne igra napadački i presing cjeli teren jer bi popadali u nesvjest igrači po nordeusu kojem je ovako visoko trošenje kondicije realno,pa koji retardirani konji rade na igri očito neki homici koji u životu loptu nisu sutnili i smatraju balet sportom pujjjj

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk
    lespa and t11_fan like this.