Page 65 of 108 FirstFirst ... 1555636465666775 ... LastLast
Results 641 to 650 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #641
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    ovo neka dobra formacija kad su zabili 15 komada u 3 tekme
    sada dali je ovo
    DL-DC-DR ML-MC-MR AMC ST-ST-ST
    Najdox likes this.

  2. #642
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Ja sam igrao TE sličnom formacijom, napravio sam temu na engl. forumu. http://forum.topeleven.com/formation...3w-3w-1-a.html
    Glavni problem mi je bio naći igrače za tu formaciju, jer AML/R i DML/R se ne viđaju tako često kod mene na aukcijama. Jbg, najlakše je igrat 43n3 kad MC-ova i ST-ova ima u izobilju. Koristio sam tu formaciju dok sam mogao naći takve igrače, bilo je dobro jer sam imao polivalentne igrače pa sam mogao lako rotirati sustav. Najzanimljivije mi je bilo što ni sam nisam znao kako će formacija igrati protiv drugih, a vjerujem da su i moji protivnici su bili zbunjeni što vide takvu formaciju.
    Ex top eleven player


  3. #643
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Ja sam igrao TE sličnom formacijom, napravio sam temu na engl. forumu. http://forum.topeleven.com/formation...3w-3w-1-a.html
    Glavni problem mi je bio naći igrače za tu formaciju, jer AML/R i DML/R se ne viđaju tako često kod mene na aukcijama. Jbg, najlakše je igrat 43n3 kad MC-ova i ST-ova ima u izobilju. Koristio sam tu formaciju dok sam mogao naći takve igrače, bilo je dobro jer sam imao polivalentne igrače pa sam mogao lako rotirati sustav. Najzanimljivije mi je bilo što ni sam nisam znao kako će formacija igrati protiv drugih, a vjerujem da su i moji protivnici su bili zbunjeni što vide takvu formaciju.
    CEKAJ jel to formacija sa 3 dml/r/c 3 aml/c/r ili ml-mc-mr i 3st

    znaci ovako nesto


    ili ovako
    Last edited by vedran boca juniors; 10-05-2015 at 10:37 AM.

  4. #644
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Ova druga slika, sa prednjom linijom od 3 ofenzivna vezna
    -----ST
    AML-AMC-AMR
    DML-DMC-DMR
    --DC-DC-DC--
    Ex top eleven player


  5. #645
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Polivalentni igrači koje sam ja koristio za tu formaciju bili su AML-ML, AMR-MR, DC-DMC, DL-DMR i DR-DMR. Tko ima dovoljno bustera da istrenira poziciju za svog igrača, taj je u prednosti jer može igrati jako fleksibilno s tom formacijom. Npr. Istreniraš AMC-MC, DC-DMC-MC i uz ove postojeće možeš rotirat formaciju kako god želiš. Moje rezervne formacije su bile 4231 sa 2dmc-a, a ispred njih 3 igrača AML-ML, AMR-MR i AMC-MC pa ovisno o protivniku stavim liniju više ili manje ofenzivno.
    Ex top eleven player


  6. #646
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    aha a gle sada kako sam odigrao 2 prijateljske 5-3 i 3-0 sam pobjedio


    ovo mi je tim
    jesi na ovo obiljezeno mislio
    t11_fan likes this.

  7. #647
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    E baš na to
    Samo moja formacija ima obranu sa 3 DC-a umjesto DL-DC-DR kako je kod tebe. Mislim da nema potrebe da igraš sa 6 krila hahaha
    U biti kod tebe kad prebaciš bekove na štopere dobivaš leptir formaciju. Možeš mijenjat kako god hoćeš, bitno je da nađeš sustav u kojem će tim igrat najbolje.
    Ex top eleven player


  8. #648
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    E baš na to
    Samo moja formacija ima obranu sa 3 DC-a umjesto DL-DC-DR kako je kod tebe. Mislim da nema potrebe da igraš sa 6 krila hahaha
    U biti kod tebe kad prebaciš bekove na štopere dobivaš leptir formaciju. Možeš mijenjat kako god hoćeš, bitno je da nađeš sustav u kojem će tim igrat najbolje.
    jbga ovako mi ispada najbolji igraci u igri prakticki izuzev DL
    imam jos 2-3 dc na klupi ali su losi tromi,spori katastrofa izgubljeni u vremenu i prostoru sada cu nekog sa klupe trenirat,kupio sam nekog Belgijanca sinoc 20 god pa cu sa 3dc probat,a krila obozavam i uvjek su mi najaci igraci a sada sam slozio nesto da sva krila igraju
    t11_fan likes this.

  9. #649
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Htio sam te još savjetovati da se s tom formacijom čuvaš onih formacija bez krila u veznom redu, sa 4+ veznih u sredini, kao što je npr. uski dijamant.

    Onda ostavi tako kako je, baš me zanima kako će tim igrat, možda mu bude to odgovaralo. Primjetio sam da igrači koji su polivalentni imaju poziciju koju favoriziraju, moj ST-AMC-MC je najbolje igrao kao ST, a najlošije kao MC, to je idividualno. Isto tako su mi neki DC-DMC-ovi igrali dobro samo kao štoperi, a neki su igrali dobro obje pozicije, pa čak imali i 8+ ocjene na DMC.
    Last edited by t11_fan; 10-05-2015 at 11:27 AM.
    Ex top eleven player


  10. #650
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    evo lijek za uski dijamant


    samo sam mc stavio na dmc i mc digo na amc i to je to,a Alabi DL treniram dc iako imam na klupi DL/DC Carlos ali nesto mi je trul
    t11_fan likes this.

Page 65 of 108 FirstFirst ... 1555636465666775 ... LastLast