Page 78 of 108 FirstFirst ... 2868767778798088 ... LastLast
Results 771 to 780 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #771
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    I opet ti je dva gola dao nepokriven veznjak...
    Kakve veze to ima kod randoma.

  2. #772
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Danas najjače kolo u ligi. Svi favoriti su izgubili, ja sam izgubio 3-o od najslabije ekipe po rejtingu u ligi. Idemoooo. Sutra igram protiv zadnje ekipe sa tabele, smijem se kladit u šta god ko hoće da sutra gubim. Izvodim najjaču postavu, ali nema mi spasa kad bi ne znam kakvu ekipu imao. Jednostano nisam dobio nekog sa dna tabele nikad. Jebo sve. #SamoSloboda

  3. #773
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    drugari, imam pitanje u vezi potpisivanja novih igraca.
    primer, sada na aukciji ima igrac DC DR 20 god. TV 40 mil a plata 1.6 mil. deluje kao igrac brzog razvoja. Ali, to moze biti igrac kome istice ugovor dakle podizana mu je vrednost ali plata je ista kao pre dve sezone. Ako ga ja sad kupim, nesto ne verujem da cu ga dobiti na tri sezone sa istom platom?
    jos jedna stvar, na pocetku sezone kad menjamo tim pa novi igraci cekaju da se oslobodi mesto u postavi, prilikom potpisa bude info poruka " igrac bi za tri sezone hteo platu bla bla...", da budem iskren nikad nisam gledao da li je to ista plata kao sa aukcije?
    dakle, pitanje je kad kupujemo igraca kojem istice ugovor kod prethodnog menadzera pretpostavljam da je u novom ugovoru i uvecana plata?
    jos jedan razlog da predjem na strategiju promene igraca svake sezone, nema hebenih bonusa.
    Plata je uvek srazmerna odnosu kvaliteta i godina... Dva igrača potpuno istih godina i kvaliteta dobijaju istu platu, bez obzira na vrednost i brzinu napretka... U stvari, nisam sto posto siguran da godine imaju neke veze sa platom, ali sa TV sigurno imaju...
    t11_fan likes this.

  4. #774
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Kakve veze to ima kod randoma.
    Svaki nepokriven igrač, po randomu, ima veće šanse da da gol ili pravi neprilike... Još ako je u formi...

  5. #775
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    danas revans u Kupu i prilicno laka pobeda 5:0! Imao sam prednost 1:0 iz prve tekme tako da sam smanjio bonus sa 10 mil na 5 mil i nisam zazalio.
    Iako je protivnik poceo sa 5 u zadnjoj liniji, vec posle 10 minuta 2:0 za mene. Takodje, dosta je prekrsaja pravio, tako da sam vec posle pola sata imao 4 slobodnjaka dok na nekim tekmama bude samo jedan slobodnjak sto me nervira jer imam dvojicu spec. za slobodnjake.
    U odnosu na horor juce, danas dve lagane pobede. bilo mi je malo cudno da sam tako lako dobio, pa sam bacio pogled na njegove igrace i video da i taj jedan napadac sto je igrao da je to bio ML tako da...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-capture-154.jpg

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-capture-155.jpg
    munchen, MNK Kaskada and t11_fan like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #776
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Danas pobjeda nad jedinom ekipom od koje smo izgubili u prvom dijelu sezone (tada sam probao sa uskim dijamantom )






    Ozlijedio se kapiten ekipe i stub odbrane.



    Tabela

    Možda sad počne niz loših utakmica, inače to kod mene počne od 18 kola.

  7. #777
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Iz sezone u sezonu ista priča, kao preslikano... Prvi odigra nerešeno sa nekim iz vrha tabele, mi odigramo nerešeno sa boranijom... Prvi izgubi od nekog iz vrha tabele, mi izgubimo od boranije... Evo sada, prvi i drugi odigraju nerešeno i umesto da dobijemo poslednjeg i umuvamo se između prvog i drugog, mi odigramo 1-1... Jednom šutnu i gol...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-37.jpg

  8. #778
    Rookie UnlockeR's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    62
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Svaki nepokriven igrač, po randomu, ima veće šanse da da gol ili pravi neprilike... Još ako je u formi...
    U kom smislu nepokriven? Znaci DMC pokriva AMC, da li pokriva i AMR/AML? DR i DL pokrivaju AMR/AML, da li pokrivaju i ML/MR. Ko pokriva DMC-a? Meni se par puta u toku sezone desi i da mi stoper da gol, u komentarima bukvalno kao da je sam presao teren(ne iz prekida).
    Da li ima ikakve veze ako je AMC levo ili desno ili u sredini, isto i za DMC?
    If you can dream it, you can do it.

  9. #779
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Danas pobjeda nad jedinom ekipom od koje smo izgubili u prvom dijelu sezone (tada sam probao sa uskim dijamantom )






    Ozlijedio se kapiten ekipe i stub odbrane.



    Tabela

    Možda sad počne niz loših utakmica, inače to kod mene počne od 18 kola.
    Imaš sreće što nemam imperativ uzeti ligu,neka se i ti malo veselis da ti ne nabijam komplekse

  10. #780
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ kaskada
    "Možda sad počne niz loših utakmica, inače to kod mene počne od 18 kola"
    ha ha ha
    tvoj protivnik ima fetis na igrace sa spec. korneri.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 78 of 108 FirstFirst ... 2868767778798088 ... LastLast