Page 84 of 108 FirstFirst ... 3474828384858694 ... LastLast
Results 831 to 840 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #831
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184

  2. #832
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Jučer sam objavio da je vrijeme da počnem gubiti utakmice u ligi, tako je danas i bilo:


    znam trebao sam sa 2 MC igrat ali kad mi prvi MC dobio žuti karton morao sam ga mijenjat sa drugim dok je treći još uvijek ozlijedjen. Steppenwolf ovaj te zaista kopira, vidi mu formacije

  3. #833
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    E ima neki bag u igri,sad sam sa timom koji je na jednom od svetski servera zakazao prijateljsku utakmicu sa mojom ekipom na balkancu i ulogovao se na drugi profil koji imam na balkancu da vidim da li mogu gledati utakmicu i kad sam kliknuo da gledam izbacilo me iz igre pise i morao sam da osvezim stranicu...
    Najdox likes this.

  4. #834
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    E ima neki bag u igri,sad sam sa timom koji je na jednom od svetski servera zakazao prijateljsku utakmicu sa mojom ekipom na balkancu i ulogovao se na drugi profil koji imam na balkancu da vidim da li mogu gledati utakmicu i kad sam kliknuo da gledam izbacilo me iz igre pise i morao sam da osvezim stranicu...
    Meni je se to dosta puta i prije događalo ...

  5. #835
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Najdox View Post
    Meni je se to dosta puta i prije događalo ...
    Pre nisi ni mogao da gledas utakmice koje nisu na tvom serveru tj balkanskom...
    Last edited by Top El; 10-08-2015 at 04:02 PM.

  6. #836
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Pre nisi ni mogao da gledas utakmice koje nisu na tvom serveru tj balkanskom...
    Mislio sam na ovaj dio:
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    i kad sam kliknuo da gledam izbacilo me iz igre pise i morao sam da osvezim stranicu...

  7. #837
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    PepG, Top El, MNK Kaskada and 2 others like this.

  8. #838
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    E ovo je s.... veliko i to sve sa golmanom

  9. #839
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Ovo su samo neki od svetskih servera dodati da mozes pratiti nisu svi povezani

  10. #840
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Danas mi bolje ide na klupi Boca Juniors nego na Kaskadi. Veco stavi me za asistenta . Utakmica je bila dosta teška, igrači mnogo umorni prije utakmice na nekih 50-60%. Krenuli smo u formaciji 4-4-2, nakon što je Veco dobio direktni crveni karton prebacujem Modrića sa MC na DMC i začudjujuće mnogo dobro igraju. Suarez zabija u 43 min, baš u pravo vrijeme. Odlučujem da zamijenim Suareza i Perišića jer su pri izmaku kondicije i ubacujem Martineza i Reusa. Pri kraju utakmice protivnik pritišće mnogo jer bukvalno cijela ekipa crkava na terenu, a posebno Pjaca ali nemamo izmjenu za njega pa se odlučujem da umjesto napadača Henrya ubacimo Cantonu MC koji čim je ušao umalo da zabije za ali golman to skreće u korner. Posljednjih 9 minuta uglavnom lopta na sredini terena bez izglednih šansi ni na jednoj strani.


    Veco nadam se da si zadovoljan rezultatom.

Page 84 of 108 FirstFirst ... 3474828384858694 ... LastLast