Page 93 of 108 FirstFirst ... 43839192939495103 ... LastLast
Results 921 to 930 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #921
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Nesvidja mi se ovaj grb Kelna kao i njihovi dresovi mogli su ubaciti Bajernov ili Salkeov....
    mng malen grbb,ovaj moj pa glomazniji xd

  2. #922
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Imam jedan predlog za nordeus da nemoraju da smanjuju cene oficijalnih dresova ali da budu ucestalija snizenja na njih recimo kad bude LS ili kad taj tim igra u ligi...
    AC Milan 21 and GSMD like this.

  3. #923
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Danas sam ušao u igru na poluvremenu i već mi je bilo povređeno desno krilo... Nordeus je ubacio najjačeg napadača sa klupe na tu poziciju (nemam rezervno krilo), iako napadač nije registrovan kao zamena za bilo koju poziciju (starter je)...
    AC Milan 21 likes this.

  4. #924
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Celtic je odigrao 1-1 prvu utakmicu polufinala LP kod kuće. Protivnik je kvalitetniji pa smo se uzdali na taktiku i formaciju. On igra 4-DMC-3W-AMC-ST, dok sam ja krenuo u utakmicu s klasičnim 451. Međutim, on su iz 3. udarca (prvog komentara njihovog) poveli pa sam u nastavku ubacio 2x AMC umjesto lošeg ML-a i MR-a slabe kvalitete. Međutim, pred samu zamjenu, moj tim je izjednačio. Nakon toga, 4-3MC-2AMC-ST sa kombiniranim dodavanjem je igrala puno bolje nego 451 koji je kontra na papiru. U uzvratu planiram krenuti od početka sa tom uskom formacijom jer trebam gol. Bitno je da nisam poražen kod kuće u knock-out rundama , a kad sam vidio nakon završetka grupne faze kakvi su mogući protivnici, želja mi je bila doći do polufinala. Primarni zadatak je ispunjen. Oko 5 sati igram utakmicu lige.
    Clermont je gotovo osigurao nastup u LP sljedeće sezone pobjedom protiv 5. tima ljestvice i sad je moja prednost 7 bodova. Fokus je sad na borbu za 3. mjesto, to je vjerojatno maksimum za ovu sezonu.
    AC Milan 21 likes this.
    Ex top eleven player


  5. #925
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    @Steppenwolf
    @lespa

    Imate PM
    Steppenwolf likes this.

  6. #926
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Novi poraz u ligi. Sada smo 7. na bod od osmoplasiranog. Prvi dio polusezone smo se borili za top4 ekipe a sad ćemo se borit za 7. poziciju. I smijem se kladit da ću bit ispod 7. pozicije. #SamoSloboda

  7. #927
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Novi poraz u ligi. Sada smo 7. na bod od osmoplasiranog. Prvi dio polusezone smo se borili za top4 ekipe a sad ćemo se borit za 7. poziciju. I smijem se kladit da ću bit ispod 7. pozicije. #SamoSloboda
    Imaš sličnih problema kao i ja. Forma mi pada od 17-18 kola. Probaj da odmoriš igrače koji su slabije ocjenjeni i tokom utakmice (posebno kad gubis) mijenjaj igrace i formacije (ako pratiš)

  8. #928
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Imaš sličnih problema kao i ja. Forma mi pada od 17-18 kola. Probaj da odmoriš igrače koji su slabije ocjenjeni i tokom utakmice (posebno kad gubis) mijenjaj igrace i formacije (ako pratiš)
    Radim to evo 4 tekme, i sve četiri sam izgubio. Danas sam izgubio od lika koji je pratio tekmu ali je imao 2 igrača van pozicije. Ali jednostavno kada dođe taj pad forme nema spasa. Nadam se da će to da se prekine što ranije. Jer sam pao sa 4. na 7. poziciju. Ako ne prođem u sljedeći level opet igrica ide na blok . #SamoSloboda

  9. #929
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Radim to evo 4 tekme, i sve četiri sam izgubio. Danas sam izgubio od lika koji je pratio tekmu ali je imao 2 igrača van pozicije. Ali jednostavno kada dođe taj pad forme nema spasa. Nadam se da će to da se prekine što ranije. Jer sam pao sa 4. na 7. poziciju. Ako ne prođem u sljedeći level opet igrica ide na blok . #SamoSloboda
    Ja sam imao običaj u proteklih nekoliko sezona, kad sam se baš mučio, da pogledam sve formacije od kojih je moj sledeci protivnik gubio tokom sezone i da izaberem onu najpogubniju po tog protivnika i tako sam se dva puta izvukao do drugog mjesta iako sam bio pred ispadanjem nakon prvog dijela.

  10. #930

Page 93 of 108 FirstFirst ... 43839192939495103 ... LastLast