VIP MNK Kaskada's Avatar
    Mar 2015
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    3,734
    Pobjeda u CL protiv ravnopravnog protivnika. Masson dobija rani žuti karton u 4 minuti. Barrueto i Mansilla asistiraju si medjusobno i vodimo 2:0 već u 16 minuti. U 47 minuti protivnik smanjuje vodstvo i tu nastaje panika. Desni vezni ima karton i jasno je da ga moram mijenjati a na klupi nijedan desni vezni. Rizikujemo i ubacujemo desno krilo umjesto desnog veznog naravno mijenjamo malo i formaciju, usput ulazi i centralni vezni Eggerts da osvjezi sredinu terena i da izdrzimo do kraja. Tako je i bilo, mada pri samom kraju protivnik je imao jedan opasan slobodnjak ali srećom živi zid je odradio svoju ulogu.
    Top El, munchen and lespa like this.

2. #122
    Mar 2015
    3,734
    Visoka pobjeda u ligi i zasjeli smo na prvu poziciju. Stari protivnik iz kup takmičenja od prije nekoliko sezona kad je bio 2 levela iznad, sada je samo blijeda slika od menadžera. Jasno da je prestao igrat ili nema vremena da potpiše ugovore sa igračima.
    munchen and lespa like this.

3. #123
    Mar 2015
    3,734
    Već sutra bi se moglo znati kakva će nam biti ligaška sezona jer je sutra DERBI: MNK Kaskada vs Boca Juniors. Tek ova bi utakmica mogla biti mjerilo za nastavak borbe u ligi i otkriti nam mnoge naše nedostatke. Iako smo krenuli mnogo dobro u ovu sezonu s obzirom da smo nešto malo slabiji ne nadamo se pobjedi. Prijatelju mnogo sreće sutra ti želim i neka bolji pobijedi.

3,734
    Sutra je kup, eh kad bi mogli kako i ovu stepenicu da preskočimo pa da igramo naredno kolo kupa sa Glogovicom bila bi to velika čast za MNK Kaskadu. Sumnjam da je to moguće, al ko zna mozda uspije jednom u 50 sezona (bio bi red).

U poslednjih nekoliko dana klub su napustila četvorica igrača:

MC Francisco José Cuéllar - 7 sezona - 169 utakmica - 49 golova - 8 asistencija - prosečna ocena 7.07 - najbolja sezona 7.75
    AML AMR ST Milan Lalević - 5 sezona - 68 utakmica - 19 golova - 10 asistencija - prosečna ocena 7.22 - najbolja sezona 7.42
    DL DC Borislav Novković - 2 sezone - 51 utakmica - 11 golova - 2 asistencije - prosečna ocena 7.35 - najbolja sezona 7.56

Eeeee, sada cekamooooo :-)

Shadow, munchen, NTNK and 1 others like this.

10. #130
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    FK PARTIZAN

Prva pobeda za crno-bele u Ligi šampiona i prva povreda u sezoni, naravno, najbolji igrač u timu je stradao u 88. minutu... Bekovi Yano i Griffiths su terorisali protivničku odbranu...