Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
Like Tree3Likes

Thread: Dresovi

  1. #11
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Šupci nisu stavili dresove na akciju prije ukidanja, a do sad su imali tu praksu.
    Mislio sam si kupit službene, imam dovoljno tokena (300+), ali sad neću u inat jer nema popusta. I sa popustom nisu jeftini, ali eto...
    Ex top eleven player


  2. #12
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Pa vide da im ide prodaja dresova i bez snizenja pa nece.

  3. #13
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    moram tokene kupit pa poludit cu

  4. #14
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Vidim stigli novi dresovi, super. Ali slazem se sa @ t11_fan da nisu fer ispali uvek su stavljali stare na popust , a ovoga puta to nije slucaj...

  5. #15
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Je li to nema više da prijatelj može da pošalje dres, grb, nebitno, svom prijatelju ??? Imao sam na lažnjaku 100 tokena i kupio oficijelni dres ali vidim nema opcije da se taj dres pošalje prijatelju. Nego ga samo mogu prodati za 1 token i iskoristiti za domaći ili gostujući dres :S. Nisam baš upućen da li su to ukinuli, jer ako jesu kako ću ja sad da otključam ono dostignuće što ima za oficijelne dresove ili grbove . #SamoSloboda

  6. #16
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Je li to nema više da prijatelj može da pošalje dres, grb, nebitno, svom prijatelju ??? Imao sam na lažnjaku 100 tokena i kupio oficijelni dres ali vidim nema opcije da se taj dres pošalje prijatelju. Nego ga samo mogu prodati za 1 token i iskoristiti za domaći ili gostujući dres :S. Nisam baš upućen da li su to ukinuli, jer ako jesu kako ću ja sad da otključam ono dostignuće što ima za oficijelne dresove ili grbove . #SamoSloboda
    Ta mogućnost nije ukinuta, nego trik je da ako želiš pokloniti službeno obilježje, moraš kupiti tokene u tom ili većem iznosu. Dakle, ako želiš pokloniti nekome grb/dres od 99 tokena, onda trebaš kupiti pravim novcem 100 tokena
    Ex top eleven player


  7. #17
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Ta mogućnost nije ukinuta, nego trik je da ako želiš pokloniti službeno obilježje, moraš kupiti tokene u tom ili većem iznosu. Dakle, ako želiš pokloniti nekome grb/dres od 99 tokena, onda trebaš kupiti pravim novcem 100 tokena
    Ahaa. Onda nikada neću otkriti to dostignuće, niti ću imati neki oficijelni grb/dres . #SamoSloboda

  8. #18
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Ahaa. Onda nikada neću otkriti to dostignuće, niti ću imati neki oficijelni grb/dres . #SamoSloboda
    Ti možeš sebi kupiti službeni grb ili dres i koristiti ga, samo ga ne možeš pokloniti ako je plaćen ne kupljenim tokenima.
    Ex top eleven player


  9. #19
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Da li neko zna da li ce mozda uoci Nove godine na primer biti neki popust na zvanicne dresove i grbove ? Tj. kako je bilo proslih sezona da li se seca neko ? Ja znam da sam jednom naisao kada je sve bilo duplo jeftinije ali tada nisam imao tokene, a iskreno ne secam se kada je to bilo i zbog cega. Ne bi da trosim tokene sada na komplet dresova i grba, pre bi da sacekam neku akciju kada ce biti neki popust.

  10. #20
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Стефан Глишић View Post
    Da li neko zna da li ce mozda uoci Nove godine na primer biti neki popust na zvanicne dresove i grbove ? Tj. kako je bilo proslih sezona da li se seca neko ? Ja znam da sam jednom naisao kada je sve bilo duplo jeftinije ali tada nisam imao tokene, a iskreno ne secam se kada je to bilo i zbog cega. Ne bi da trosim tokene sada na komplet dresova i grba, pre bi da sacekam neku akciju kada ce biti neki popust.
    Imas da se nacekas jos........

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast