Page 19 of 77 FirstFirst ... 917181920212969 ... LastLast
Results 181 to 190 of 766
Like Tree1503Likes

  Click here to go to the first staff post in this thread.   Thread: ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆

  1. #181
    Dreamer sanhO's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Sarajevo, BiH
    Posts
    387
    Rezultati jučer i danas:

    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-22.10.2015.-.jpg

    LIGA: 3/3

    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-22.10.2015.-b.jpg

    LP: 2/2

    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-22.10.2015.-c.jpg

    KUP : 3/3

    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-22.10.2015.-d.jpg
    Torpedo Sarajevo
    http://forum.topeleven.com/galerija-...-sarajevo.html


    S 44; LVL 43

    League winners: x19
    runners up: x7


    Champions League winners :x5
    runners up: x2


    Super League winner: 1x
    runners up: x1


    Cup winners: x4

    Runners up: x2

    Triple crown: x1

    Hakan Arslan 377 appearances, Juan Cruz Fernandez 352 goals, Leon Benko 247 assists!

  2. #182
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Koji sam ja pajser izvadim celu prvu postavu protiv buranije u LS i zaboravim da vratim i puknem u ligi od ekipe koja mi je glavni konkurent za titulu..
    t11_fan, AC Milan 21 and PepG like this.

  3. #183
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Dakle, sljedite Biggleswade United na twitteru, ako se skupi 150t novih satelita (followera), TE će nam poklonit dres istoimenog kluba za kojeg vjerojatno nikad niste čuli.
    Koji K? WTF?
    Ili oni pojma nemaju o medijskoj kampanji ili ovo samo meni nema nikakvog smisla. Zašto bi itko bio follower na twitteru nekog tima za kojeg nije čuo, koji ga vjerojatno uopće ne interesira kako bi na igri dobio džabe dres koji može i sam napravit i kupit za nešta malo tokena ako mu se toliko sviđa?
    Taman da mi pokone taj dres, neću ga koristit niti sam ikad koristio one njihove bonus dresove, nije mi fora kad svi to furaju
    AC Milan 21 and sanhO like this.
    Ex top eleven player


  4. #184
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Sve je to marketing i ja tu ne vidim nista lose...
    Cak ima i zainteresovanih da kupe pravi dres Biggleswade United-a...
    Macva FC and PepG like this.

  5. #185
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Pobiše se Turčin i Španac oko 26-ogodišnjaka, visokog metar i žilet... Eh da je samo oko ovog, već oko svakog igrača na aukciji...

    Attachment 55974
    Drago mi je da si uzeo lepu kintu Ali ova situacija mi nije jasna. Da dva lika koja toliko dugo igraju dozvole sebi ovo ludilo. Jedino ako su rivali iz sezone u sezonu pa proradile emocije :-)
    Macva FC likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #186
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Sve je to marketing i ja tu ne vidim nista lose...
    Cak ima i zainteresovanih da kupe pravi dres Biggleswade United-a...
    Ma to je k od marketinga da izvineš, tako se to ne radi.
    Opće je poznato da dobar ženski prsni koš sve prodaje; dakle, obući neku što već ima followere u dres koji oni hoće reklamirati, nek napravi selfie da joj sve ispada a promatračima sline cure, ubaci #tag i to je onda to
    Macva FC likes this.
    Ex top eleven player


  7. #187
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Drago mi je da si uzeo lepu kintu Ali ova situacija mi nije jasna. Da dva lika koja toliko dugo igraju dozvole sebi ovo ludilo. Jedino ako su rivali iz sezone u sezonu pa proradile emocije :-)
    Ma nije moj igrač, ali tako je skoro sa svakim igračem kod mene na aukciji... Bude ih 5-6 i svi se pobiše oko njih...
    lespa likes this.

  8. #188
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Dakle, sljedite Biggleswade United na twitteru, ako se skupi 150t novih satelita (followera), TE će nam poklonit dres istoimenog kluba za kojeg vjerojatno nikad niste čuli.
    Koji K? WTF?
    Ili oni pojma nemaju o medijskoj kampanji ili ovo samo meni nema nikakvog smisla. Zašto bi itko bio follower na twitteru nekog tima za kojeg nije čuo, koji ga vjerojatno uopće ne interesira kako bi na igri dobio džabe dres koji može i sam napravit i kupit za nešta malo tokena ako mu se toliko sviđa?
    Taman da mi pokone taj dres, neću ga koristit niti sam ikad koristio one njihove bonus dresove, nije mi fora kad svi to furaju
    Pogresno si razumeo sve ovo ne traze oni da zapratis klub nego njih @topeleven a i bez toga oni ce danas pustiti te dresove za sve a sto se tice kluba poznat je po tome sto im je zvanican sponzor na dresovima TE
    GSMD likes this.

  9. #189
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    Lik pomerio tekmu u ligi misli necu gledat, trebala se igrat sad za 1h, greska prijatelju opet cu gledat tekmu i razbiti te


  10. #190
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Pogresno si razumeo sve ovo ne traze oni da zapratis klub nego njih @topeleven ...
    U pravu si, krivo sam pročitao
    Imaju nekih 6000 followera hahahahaha. Svejedno slab pokušaj da podignu svoju popularnost na twitteru.
    Ex top eleven player


Page 19 of 77 FirstFirst ... 917181920212969 ... LastLast