Page 49 of 77 FirstFirst ... 39474849505159 ... LastLast
Results 481 to 490 of 766
Like Tree1503Likes

  Click here to go to the first staff post in this thread.   Thread: ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆

  1. #481
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    9 utakmica 1 poraz malo nas je krenulo

    AC Milan 21 likes this.

  2. #482
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Rotterdam, Netherlands, Netherlands
    Posts
    91
    Meni se juce desio sok da primam 2 gola za 2 minuta sa igracem vise.. Idemoooo


    Sent from my Lenovo A680_ROW using Tapatalk
    AC Milan 21 and GSMD like this.

  3. #483
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    U prvom delu sezone smo imali samo 2 poraza, jedan u kupu i jedan u ligi, a sada dva vezana poraza u ligi... Bilo je logično da izgubimo, pošto je i prvi izgubio... Pred kraj sam gurnuo štopera u napad i on je sa ocene 5.6 skočio na ocenu 7.0... Toliko o relevantnosti ocenjivanja u igri...

    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-37.jpg
    AC Milan 21 and lespa like this.

  4. #484
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    Kakva igra mojih kakva pobeda, brutalna, idemooooo lavovi


    GSMD and Najdox like this.

  5. #485
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Znate ono kad klinci igraju fudbal pa nece niko da brani i igra odbranu nego svi u napad i svi bi da daju gol.
    E pa ova igra ce biti ozbiljna tek onda kad se ovakve stvari sankcionisu kako treba.
    Ako postoji pravilo o min. 4 igraca na protivnickoj polovini pa ovo je van pameti da ovakva formacija pobedjuje i jos se bori za titulu.


  6. #486
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Znate ono kad klinci igraju fudbal pa nece niko da brani i igra odbranu nego svi u napad i svi bi da daju gol.
    E pa ova igra ce biti ozbiljna tek onda kad se ovakve stvari sankcionisu kako treba.
    Ako postoji pravilo o min. 4 igraca na protivnickoj polovini pa ovo je van pameti da ovakva formacija pobedjuje i jos se bori za titulu.

    Ako si pratio moje postove, ja sam sa sličnom formacijom (MC umesto ST) prošle sezone odigrao 20 utakmica bez poraza (18 pobeda, 2 remija), i to sve na hard attacking... Na supportu sam vodio polemiku oko toga da je meni super što pobeđujem, ali da to nije normalno... Malopre sam sa Keltima primio 4 gola, i nijedan više kad sam promenio u tu formaciju (čak sam štopera gurnuo u napad, nisam imao još jednog napadača na klupi)
    PepG, lespa and Najdox like this.

  7. #487
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ako si pratio moje postove, ja sam sa sličnom formacijom (MC umesto ST) prošle sezone odigrao 20 utakmica bez poraza (18 pobeda, 2 remija), i to sve na hard attacking... Na supportu sam vodio polemiku oko toga da je meni super što pobeđujem, ali da to nije normalno... Malopre sam sa Keltima primio 4 gola, i nijedan više kad sam promenio u tu formaciju (čak sam štopera gurnuo u napad, nisam imao još jednog napadača na klupi)
    Ja ne pamtim kad sam zadnji put ostavio 3 pozadi jer vise volim sa 4 da igram i kako onda da ti ne smeta ovakva postavka pa ne mozemo svi da budemo napadaci.
    Ovo sto Shadow igra sa PSG vec sezonama meni je to agresivno ali to je donja granica da imas minimum 3 igraca na svojoj polovini.
    Igraj 3-5-2, 3-4-3, 3-2-3-2 toliko ima mogucih normalnih formacija a oni dozvoljavaju da ovakve formacije pobedjuju. Pa neka bude i 2DC nije problem ali bar da je tu 1 DMC ili DML/DMR
    lespa likes this.

  8. #488
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Prolaz dalje u LŠ, posle dve tvrde utakmice...

    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-38.jpg
    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-39.jpg
    lespa and AC Milan 21 like this.

  9. #489
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Danas 2 teske utakmice,prvo smo igrali u ligi vaznu utakmicu koju je protivnik pratio ali je doziveo pravu katastrofu(necu nikad razumeti menadzere koji gledaju tekmu i ne prave izmene).Sutra u ligi igram protiv 2.Ove sezone mi je liga mozda cak i naj aktivnija po pitanju menadzera,ima 4-5 aktivnih menadzera racunajuci i mene...
    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-screenshot_353.jpg☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-screenshot_354.jpg
    LS:
    Posle pobede od 2-1 na domacem terenu protivnik je uoci meca promenio formaciju ali nije mu pomoglo,protivnik nije imao neke sanse moji su se ispromasivali i na kraju slavili samo 1-0.Protivnik je pratio mec kao i ja.....
    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-screenshot_355.jpg☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-screenshot_356.jpg
    AC Milan 21 and lespa like this.

  10. #490
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Savet za pocetnike ili malo neiskusnije menadzere.

    Nikad nemojte dodavati zvedicu-e igracu koji se nalazi u tom trenutku u dobroj formi.Juce sam mom najboljem igracu Sančezu dodao * i forma na prethodne 2 utakmice je losa(7),a pre toga je dobijao 9,10.Doduse 2 je asistirao ali nije dao gol.
    AC Milan 21 likes this.

Page 49 of 77 FirstFirst ... 39474849505159 ... LastLast