Page 20 of 76 FirstFirst ... 1018192021223070 ... LastLast
Results 191 to 200 of 756
Like Tree1384Likes

Thread: Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?

  1. #191
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Kao i vi, znam da ova igra ima mana, s vremenom ih je sve više, ali čini mi se da je zadnjih sezona dobila još jednu, a to je izostanak ili nestanak konzistetnosti. Neki bi mogli reći o čemu ja to pričam kad su moji timovi svi završili u top 4 lige, Celtic prvak, Dnipro osvojio LP...
    Do sada nisam primjećivao tako drastične skokove u formi i pojedinaca i kompletnog tima, dakle npr. Dnipro dobije jači tim u kupu 5-1 kod kuće (mogli ste vidjeti tu sliku u mom prošlom post-u) i sljedeću utakmicu igra LP kod kuće izgubi 0-3. Naravno, moram naglasiti da nije jednako ako se takva razlika u formi dogodi jednom i ako se događa svakog ili svakog drugog dana sezone, to je neusporedivo. Koga da ja stavim onda u tim kao stalnog prvotimca, koga da zadržim kad je svačija forma potpuno nepredvidljiva? Mislim da se to ne događa samo meni. Osim toga, primjetio sam da timovi gube utakmice u kojima im je forma 7+ i to čak bez ijednog igrača sa formom <7. Možda je dodatni problem što naše lige su sastavljene tako da timovi imaju podjednaku kvalitetu. To opet ima svoje prednosti i mane, ali svakako nije najbolji sustav. Tako je nastao paradoks da su veće šanse da u grupi LP nego u ligi igrate protiv tima koji je 2+ zvjezdice (dakle 10ak + ocjena ili 150+ skill poena) slabiji od vašeg. TE je napravljen na Balkanu pa su valjda zato apsurdi redovna pojava
    Da zaključim post, naravno je moguće i u stvarnosti i na TE da Bournemouth kod kuće izdominira Newcastlea i izgubi utakmicu 0-1 u kojoj su gosti uputili samo 1 udarac i taj je bio gol, ali nikako nije realno da se takve utakmice viđaju tako često, barem je moj takav dojam.
    Top El, GSMD and Macva FC like this.
    Ex top eleven player


  2. #192
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Kao i vi, znam da ova igra ima mana, s vremenom ih je sve više, ali čini mi se da je zadnjih sezona dobila još jednu, a to je izostanak ili nestanak konzistetnosti. Neki bi mogli reći o čemu ja to pričam kad su moji timovi svi završili u top 4 lige, Celtic prvak, Dnipro osvojio LP...
    Do sada nisam primjećivao tako drastične skokove u formi i pojedinaca i kompletnog tima, dakle npr. Dnipro dobije jači tim u kupu 5-1 kod kuće (mogli ste vidjeti tu sliku u mom prošlom post-u) i sljedeću utakmicu igra LP kod kuće izgubi 0-3. Naravno, moram naglasiti da nije jednako ako se takva razlika u formi dogodi jednom i ako se događa svakog ili svakog drugog dana sezone, to je neusporedivo. Koga da ja stavim onda u tim kao stalnog prvotimca, koga da zadržim kad je svačija forma potpuno nepredvidljiva? Mislim da se to ne događa samo meni. Osim toga, primjetio sam da timovi gube utakmice u kojima im je forma 7+ i to čak bez ijednog igrača sa formom <7. Možda je dodatni problem što naše lige su sastavljene tako da timovi imaju podjednaku kvalitetu. To opet ima svoje prednosti i mane, ali svakako nije najbolji sustav. Tako je nastao paradoks da su veće šanse da u grupi LP nego u ligi igrate protiv tima koji je 2+ zvjezdice (dakle 10ak + ocjena ili 150+ skill poena) slabiji od vašeg. TE je napravljen na Balkanu pa su valjda zato apsurdi redovna pojava
    Da zaključim post, naravno je moguće i u stvarnosti i na TE da Bournemouth kod kuće izdominira Newcastlea i izgubi utakmicu 0-1 u kojoj su gosti uputili samo 1 udarac i taj je bio gol, ali nikako nije realno da se takve utakmice viđaju tako često, barem je moj takav dojam.
    To ja pokušavam da kažem ovima iz Nordeusa već duže vreme, pogotovo to o drastičnim oscilacijama u formi igrača... Ako igrač odigra utakmicu za 4 i posle par odigra za 10, onda to nije ništa drugo nego random... Zamisli Mesija ili Ronalda da bude najgori na terenu... Ako ne postoji nikakva konzistentnost u formi, već drastično ide gore dole, od utakmice do utakmice, onda bilo kakvo nadmudrivanje dva menadžera postaje besmisleno... Oni zaboravljaju da je fudbal igra koja zavisi od 24 osobe, menadžera i igrača, a da je ovo ipak samo igra koja treba da zavisi od dve osobe, dva menadžera koji treba da odmeravaju snage, a da su igrači samo resursi, koji imaju neki svoj kvalitet i na menadžerima ostaje da taj kvalitet iskoriste na najbolji način...
    Da objasnim to plastično... Svi ste čuli za kartašku igru bridž (bridge), neki su je možda i igrali... Kada igraš kući sa prijateljima, pobeda tvog tima zavisi od podele karata... Ako ti i tvoj partner konstantno dobijate prosečne ili loše karte, male su šanse da pobedite, kao i u bilo kojoj kartaškoj igri... Međutim, na turnirima je totalno nebitno kakve karte su ti podeljene, dobre ili loše... Na svim stolovima je ista podela karata... Tvoje je samo da odigraš najbolje što umeš sa kartama koje su ti podeljene... To ovoj igri nedostaje, da odigraš najbolje što umeš sa igračima koji su ti na raspolaganju, jer gomila random faktora utiče na igru, a jedan je, ako ti igrač odigra za 10, ništa ti ne garantije da sledeću utakmicu neće odigrati za 5... I obrnuto... Tu bilo kakva strategija pre utakmice gubi smisao...

  3. #193
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Peta utakmica bez pobede u ligi i peta utakmica bez postignutog gola iz igre... Igrali smo u gostima kod prvog i prva dva gola u sezoni je postigao Ilić, oba iz slobodnjaka (napokon, posle 1000 promašaja da postigne gol iz slobodnjaka, i to u bitnoj utakmici, a ne samo protiv boranije)

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-23.jpg

    Poljski golman Rosiak je napustio tim (30 utakmica), a došao je Španac Castañón za 11 tokena...

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-21.jpg
    lespa likes this.

  4. #194
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    Doveo sam AMC-a da probam jednu formaciju, zesce me usralo na rizik je bilo
    lespa and t11_fan like this.

  5. #195
    Dreamer Cmex's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    311
    Ljudi jel ja mogu od druga koji je isti lvl da kupim igraca na pregovore i kako to da uradim?

    Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6012X уз помоћ Тапатока

  6. #196
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Pa zavisi ako ste isti server trebalo bi da mozes..
    Cmex likes this.

  7. #197
    Dreamer Cmex's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Pa zavisi ako ste isti server trebalo bi da mozes..
    Pa ja msm da jesmo posto smo igrali zajedno u ligi nekoliko puta, jel to moze samo preko kompa?

    Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6012X уз помоћ Тапатока

  8. #198
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Mozes ako ste isti server i preko telefona ako imas noviju verziju igrice...

  9. #199
    Dreamer Cmex's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    311
    Imam staru, a preko kompa mi nigde ne pise ono "nova ponuda" ili kako vec...

    Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6012X уз помоћ Тапатока

  10. #200
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    E onda je neki bug...a reci mi jel taj igrac ima vise od 5☆?

Page 20 of 76 FirstFirst ... 1018192021223070 ... LastLast