Thread: Sezona 74 - 13.Decembar - Kako vam ide?

Champion lespa's Avatar
    Jan 2015
    Voždovac
    2,357
    9. kolo i prvi poraz. Steta, imao sam 35 minuta igraca vise ali ipak poraz. Gubim 1:0, protivnik ostaje bez igraca i brzo primam i drugi gol. Kaze Veljko da protivnik drzi sredinu a ja imam posed 52%
    Ali, dobro u trecem kolu sam pobedio u gostima jaceg od sebe a imao sam 70 minuta igraca manje, tako da nemam sta da se zalim.
    Ono sto je pozitivno, Gamonal se vraca u ekipu posle odradjene suspenzije.

Steppenwolf likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

2. #232
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Dobro si ti prošao... Mogla je curica da te unakazi, da joj DMC nije dobio drugi žuti...
    lespa likes this.

3. #233
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Kako mrzim kad levi bek krene da blokira sve živo, kao da protivnik nema druge defanzivce... Pa 'ajde što blokira desno krilo ili napadača, ali kad krene da blokira i igrače sa suprotne strane, samo još fali da golmanu počne da udara banane... Na poluvremenu svi protivnički igrači šestice, a on 9.4... Jedva damo gol iz slobodnjaka, a onda primamo gol posle kornera i tu na scenu stupa glupavo Nordeusovo pravilo da dva najbolje ocenjena igrača iz prethodne utakmice kiksnu i budu dva najgore ocenjena igrača na kraju... Jedva nam je Pizarro doneo pobedu na kraju, kada je ostao 1 na 1 sa golmanom...

4. #234
    Pro PepG's Avatar
    Dec 2014
    Beograd
    965
    Liga sampiona:
    Idemo u 1/8 imamo bolji medjusobni skor protiv 1.i 2. a u zadnjem kolu igramo protiv 4.