Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 52
Like Tree72Likes

Thread: Sezona 76 - 7.Februar - Kako vam ide?

  1. #11
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195
    Je li ova Top Eleven 2016 verzija znači da je definitivno kraj Top Eleven 2014 aplikaciji?

  2. #12
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Danas sam igrao u Kupu protiv jaceg protivnika i izgubio 8:0. Posto jos nisam provalio novine oko treninga, uvek uradim treninge F/M i dobijem timske bonuse za kondiciju koje koristim na tekmi najmanje dvaput. Imam napadaca koga sam uzeo preko asistenta kvaliteta 7* i nisam dao gol. E sad ide kljucni deo: asistent mi kaze da nismo dali golove jer treba da uradimo novi raspored treninga za napad. Znaci, dzaba kvalitet igraca ako se ne urade treninzi koje oni traze. Dakle, bravo Nordeuse sjebali ste igricu skroz. Steta.
    MNK Kaskada likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #13
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Danas sam igrao u Kupu protiv jaceg protivnika i izgubio 8:0. Posto jos nisam provalio novine oko treninga, uvek uradim treninge F/M i dobijem timske bonuse za kondiciju koje koristim na tekmi najmanje dvaput. Imam napadaca koga sam uzeo preko asistenta kvaliteta 7* i nisam dao gol. E sad ide kljucni deo: asistent mi kaze da nismo dali golove jer treba da uradimo novi raspored treninga za napad. Znaci, dzaba kvalitet igraca ako se ne urade treninzi koje oni traze. Dakle, bravo Nordeuse sjebali ste igricu skroz. Steta.
    Idi posle svakog treninga na "Reports", 4-ti tab, dole desno, da vidiš koliko ti je efikasan timski trening... U principu, za dobar timski trening ti treba bar 12 igrača... 4 napadača, 4 veznjaka i 4 defanzivca (računa se i golman)... Gledaj da u timske treninge utrpaš ove što sporo napreduju, a ove što brzo napreduju treniraj individualno, već šta im treba...

    Sezona 76 - 7.Februar - Kako vam ide?-49.jpg
    Last edited by Steppenwolf; 02-14-2016 at 03:49 PM.
    lespa likes this.

  4. #14
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    I da ja kazem neku pametnuuu :-) J..... S. S.. U N...... Hvala lepo i doviđenja

    Idemooooooooooo
    lespa and MNK Kaskada like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #15
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    HVALA. Samo tako nastavite i biće to sve kako ne treba.







    A jel može neko pametan iz Nordeusa (ako ima takvih) da objasni zašto ja imam tako loše rezultate u ligi šampiona, dok u ligi igram sasvim dobro.

    Najdox and lespa like this.

  6. #16
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Najdox View Post
    Je li ova Top Eleven 2016 verzija znači da je definitivno kraj Top Eleven 2014 aplikaciji?
    E to je pitanje na koje je teško dati odgovor. TE 2014 još uvijek radi, ne znam koliko dugo...
    Ex top eleven player


  7. #17
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Kako je propao FK PARTIZAN,drugi deo pocinje....
    Sezona 76 - 7.Februar - Kako vam ide?-screenshot_26.pngSezona 76 - 7.Februar - Kako vam ide?-screenshot_27.png

  8. #18
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Pokusavam da shvatim zasto igraci sa Balkana nisu vredni kao npr iz Amerike, Engleske, Nemacke... Ljudi imaju bezbroj reklama za skidanje kofera i tokena i gde je tu pravicnost prema svima? Naravno ja sam skidao kofere i pre neki dan vidim da sam sa 100 limitiran na 3 dnevno.
    Ako vec za nase podrucje nema jebenih reklama, onda nas barem pustite da skidamo kao i do sad. Nismo mi krivi sto zivimo tu gde zivimo.

    Pritom pretpostavljam da sam ja mozda i jedini kojem je udaren limit na 3, sto je jos smesnije jer ima toliko igraca koji rade isto.
    Naravno sve vise igraca (onih pravih, koji su aktivni svakog dana) odustaje.
    lespa and MNK Kaskada like this.

  9. #19
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Sre10 View Post
    Pokusavam da shvatim zasto igraci sa Balkana nisu vredni kao npr iz Amerike, Engleske, Nemacke... Ljudi imaju bezbroj reklama za skidanje kofera i tokena i gde je tu pravicnost prema svima? Naravno ja sam skidao kofere i pre neki dan vidim da sam sa 100 limitiran na 3 dnevno.
    Ako vec za nase podrucje nema jebenih reklama, onda nas barem pustite da skidamo kao i do sad. Nismo mi krivi sto zivimo tu gde zivimo.

    Pritom pretpostavljam da sam ja mozda i jedini kojem je udaren limit na 3, sto je jos smesnije jer ima toliko igraca koji rade isto.
    Naravno sve vise igraca (onih pravih, koji su aktivni svakog dana) odustaje.
    Reci mi, el skupljaš kofere tokom sezone pa u novoj sezoni podigneš ekipu pre nego se formira Liga ili dižeš igrače dok traje Liga? Jer, ako je ovo drugo možda je neko popizdeo pa te prijavio Nordeusu. A možda si na ledu recimo sedam dana pa će ti pustiti ponovo?
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #20
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Prvog dana sezone odmah na 8*, tj zavisi da li nam se ponavlja level ako nema dovoljno ekipa za novu ligu...
    Pa i da je neko popizdeo, ko im je kriv sto su nesposobni, kako se trudis oko igre tako treba i da ti se vrati.

    Jednostavno ako vec ne mogu da obezbede da i mi imamo reklame za gledanje da mozemo da poskidamo po 100, nek nas puste da gledamo kao do sad, a ne da mi limitiraju na 3 dnevno. Pritom ostali koje znam da skidaju, nemaju nikakvih problema sa skidanjem.
    Mada nista me ne cudi, kad su svi sa vrha skidali, jedino sam ja banovan jer jbg igram igricu od starta kad je napravljena pa ne umem da cutim na nelogicnosti da ne kazem namestanja.
    lespa and MNK Kaskada like this.

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast