Page 15 of 20 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 141 to 150 of 193
Like Tree339Likes

Thread: Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?

  1. #141
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Posle trolovanja jačeg u LŠ, znao sam da će mi se vratiti krvavo u Ligi... Poraz od 1-4, gde pri rezultatu 1-1 i mojoj defanzivnoj formaciji, moj glupi golman sa 1 na 1 specijalnošću prima 3 gola u situacijama 1 na 1... Prvo, kako, bre 1 na 1 kad igram bunker... Drugo, zar od 3 baš nijedan da odbrani... S*r*m mu se na specijalnost... Kad te golman proda, možeš formaciju i taktiku da okačiš mački o rep... i sve ono što si naučio kao menadžer za sve ove godine, i to okači mački o rep...

  2. #142
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Propustena prilika da se pobedom protiv najblizeg pratioca ode na +9 i udje u mirniju zavrsnicu kad je Liga u pitanju. Cak sam gubio ali sam se spasio golom u 90 minutu ubacivanjem jos jednog napadaca i promenom par postavki tako da je ostala razlika +6.
    Ono sto je zanimiljivo je sledece: protivnik je imao podrsku deset menadzera i na konto toga +15 posed lopte, ali statistika je prikazivala posed oko 52:48 u njegovu korist sto bi znacilo otprilike isto vreme poseda lopte.
    Ali, dok sam pratio mec lopta je oko 70 - 75 % vremena od onih osam minuta bila kod protivnika tako da dobro izvuce i taj bod. Ocigledno znaci kad te mnogo navijaca podrzi i sad ne znam koliko uopste uzimati statistiku za ozbiljno.
    btw, protivnik nije nimalo naivan cela prva postava sve igraci sa spec i kvaliteta 7*.

    Attachment 64506

    Attachment 64507
    Tripl krunaaaa :-)

    Idemooooooooooo
    lespa likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  3. #143
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Posle trolovanja jačeg u LŠ, znao sam da će mi se vratiti krvavo u Ligi... Poraz od 1-4, gde pri rezultatu 1-1 i mojoj defanzivnoj formaciji, moj glupi golman sa 1 na 1 specijalnošću prima 3 gola u situacijama 1 na 1... Prvo, kako, bre 1 na 1 kad igram bunker... Drugo, zar od 3 baš nijedan da odbrani... S*r*m mu se na specijalnost... Kad te golman proda, možeš formaciju i taktiku da okačiš mački o rep... i sve ono što si naučio kao menadžer za sve ove godine, i to okači mački o rep...
    ha ha ha ha ha...
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #144
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951

    Jednostavno nismo mogli vise od ovoga :-( ali smo zadovoljni sa 1/4 finalom. Svaka cast protivniku, zasluzio je 1/2 finale. Sada nam ostaje da dalje vodimo bitke u ligi i nadamo se prolasku u sledeci nivo :-)

    Idemooooooooooo
    MNK Kaskada likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #145
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Posle trolovanja jačeg u LŠ, znao sam da će mi se vratiti krvavo u Ligi... Poraz od 1-4, gde pri rezultatu 1-1 i mojoj defanzivnoj formaciji, moj glupi golman sa 1 na 1 specijalnošću prima 3 gola u situacijama 1 na 1... Prvo, kako, bre 1 na 1 kad igram bunker... Drugo, zar od 3 baš nijedan da odbrani... S*r*m mu se na specijalnost... Kad te golman proda, možeš formaciju i taktiku da okačiš mački o rep... i sve ono što si naučio kao menadžer za sve ove godine, i to okači mački o rep...
    E tu sam lekciju davno naučio, i nažalost moji timovi redovno ponavljaju tu lekciju da ne zaboravim
    Nego daj ti svom timu ime Boranija pa se nećeš ljutit kad igraju loše, nema ti druge

    I naravno, čestitke svima koji već imaju neke trofeje osigurane ove sezone!
    Ex top eleven player


  6. #146
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Šta reći o igrici a da ne ponavljam nečije reči
    Postala je čist promašaj. Nisam ulazio na igrricu možda deset dana. Jdnostavno nemam volje ni želje. Liga je maltene cela u egalu od 113Q do 115Q. Što dovodi do još većeg nasumice odabranog rezultata. Znam ja da je to razlog da se navuku ljudi i da kupuju zelene ali preteruju. Što se tiče novog načina treniranja nemam pojma nisam se ni bakćao sa njim tako da nemam komentar o tome da li je dobar ili ne. Na nekom desetom sam nivou vidim otvara neke sličice xD
    Sve u svemu moje interesovanje je palo na neku mršavu dvojku
    Evo nekih slika trenutnog stanja:



    Liga:



    LŠ:



    Ovo se nije desilo ne pamtim od kada
    Jedina svetla tačka:


  7. #147
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Bayern München vs Benfica u četvrtfinalu lige šampiona.

    Bayern prošao dalje
    NEMA PREDAJE!

  8. #148

  9. #149
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Giorgos Karatziolis, 350 utakmica... Razvaljuje i ove sezone, 34 utakmice, 33 gola...

    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-108.jpg
    MNK Kaskada, Shadow and lespa like this.

  10. #150
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Nešto novo u prodavnici, lijepo

Page 15 of 20 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast