Page 6 of 20 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 51 to 60 of 193
Like Tree339Likes

Thread: Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?

  1. #51
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Bogami i kod mene katastrofa, pocinje ponovo da lici na onu staru sugavu igricu sa trolovima na sve strane. Danas dva lagana poraza, prvo 2:0 u LS a onda kod kuce poraz od 3:1. Nemam nekii specijalan komentar, osim da ovaj poraz kod kuce od 3:1 je klasicno sranje od Nordeusa. Nadam se da cu uspeti da izdrzim ovu sezonu do kraja ali kako su krenuli ovu sezonu sa mnogo GLUPIM rezultatima, bojim se da necu uspeti. Posle ovog starta i ovolikog miniranja nemam vise taj osecaj do onaj trud i napor koji ulazes kroz treninge, da ti se vraca na samoj utakmici. Daj boze da gresim :-) ali ...... JADNOOOOO

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #52
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Izgleda da ostaje jedino da ekipu gruvas na 9* pa da se onda nadas necemu, jer drugog nacina nema. A ako je to svrha igranja ove igrice, onda vam se serem u istu.

    Idemooooooooooo
    t11_fan and MNK Kaskada like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  3. #53
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Igrao sam danas ligašku sa Šahtarom protiv bar 1* slabijeg tima koji je imao nekoliko igrača od 3 i 4* i 1-2 od 5* i jedva sam izvukao 2-2 iako sam dominirao.
    Za Dnipro se apsurd sa ML-om nastavlja, jedini tim koji ima ML, 2 nivoa je iznad mene, ali svejedno je odbio ponudu od 1T za tog 3* ML-a. Barem da je odredio prodajnu ponudu, pa bi znao koliko trebam dodat da ga kupim. Kupio jesam AML ali svejedno mi fali ML.
    Macva FC likes this.
    Ex top eleven player


  4. #54
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    moram da priznam da mi se svidja novi sistem gde su menadzeri koji redovno treniraju u prednosti u odnosu na neaktivne. Steta samo sto je u igrici svejedno sa kojim igracima se radi trening pa tako kao sto svi znate, odradite trening sa drugom postavom a prva odigra mec.
    Ja sam naivno pre objave novine zamisljao da sa odredjenim igracima recimo 2 MC-a, AML, AMR i ST radim trening " igra po krilu" , " slalom dribling" i recimo "brze kontre" i da utrenirano primene na tekmi. Ali, dokaz da je to sminka je cinjenica da je svejedno ko radi trening samo je bitno da se odrade treninzi koje Nordeus trazi 2 ili 4.
    Ali, dobro ostaje ipak po meni najvazniji boljitak a to je da menadzer koji deset dana ne ulazi u igricu bude zakucan za dno tabele. Naravno, vreme ce pokazati da li je to bas tako.
    Moram da pohvalim kada su u pitanju povrede, naime zalihe su mi stalno na 70-80 crvenih jer kad se desi povreda to se pokrije iz infrastrukture i kofera dobijenih ujutru i posle tekmi.
    Macva FC, t11_fan and MNK Kaskada like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #55
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Danas je na tekmi LP-a pola sata pre kraja usao Gamonal i upisao 400-ti nastup u svim takmicenjima za klub. Ni sanjao nisam da cu imati igraca sa toliko nastupa za klub, ali eto...

    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-stats.jpg
    Macva FC and MNK Kaskada like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #56
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Celtic je završio ovaj loš dan porazom tako da od 4 tima su 3 poražena, samo je Šahtar izvukao bod. Sutra igramo uzvrat u kupu, osim Dnipra koji je ranije ispao, nadamo se pozitivnim rezultatima
    Međutim, loši rezultati na TE i kiša koja pada ne kvare raspoloženje jer je Liverpool igrom zgazio ManUtd i zasluženo slavio 2-0 u EL.
    MNK Kaskada likes this.
    Ex top eleven player


  7. #57
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    moram da priznam da mi se svidja novi sistem gde su menadzeri koji redovno treniraju u prednosti u odnosu na neaktivne. Steta samo sto je u igrici svejedno sa kojim igracima se radi trening pa tako kao sto svi znate, odradite trening sa drugom postavom a prva odigra mec.
    Ja sam naivno pre objave novine zamisljao da sa odredjenim igracima recimo 2 MC-a, AML, AMR i ST radim trening " igra po krilu" , " slalom dribling" i recimo "brze kontre" i da utrenirano primene na tekmi. Ali, dokaz da je to sminka je cinjenica da je svejedno ko radi trening samo je bitno da se odrade treninzi koje Nordeus trazi 2 ili 4.
    Ali, dobro ostaje ipak po meni najvazniji boljitak a to je da menadzer koji deset dana ne ulazi u igricu bude zakucan za dno tabele. Naravno, vreme ce pokazati da li je to bas tako.
    Moram da pohvalim kada su u pitanju povrede, naime zalihe su mi stalno na 70-80 crvenih jer kad se desi povreda to se pokrije iz infrastrukture i kofera dobijenih ujutru i posle tekmi.
    Ma ne možeš ti sa 2 ili 4 treninga da digneš sva 4 bonusa za 2%... Treba ti najmanje 5 + 1 za napadače, a to za minimalnu kondiciju 6% za svaki trening...

  8. #58
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Posle ovakvog trolovanja u 2 utakmice kupa i 2 poraza od boranije, imao bih štošta vulgarno da kažem, ali neću iz pristojnosti...
    MNK Kaskada likes this.

  9. #59
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Ovo je sve gore i gore. Katastrofaaa

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  10. #60
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Stvarno mi je više pun k***c da gubim, zato što je protivnik bio "lucky"!!! Kad će jednom da j***no piše da je moj tim bio "lucky"??? Danas dva poraza, ne zna se koji je veći trol bio!!! I pun mi je k***c da svaki j***ni protivnik ima golmane koji samo protiv mene brane sve i dobijaju 8 i 9, a forma protiv ostalih protivnika im je 5 i 6!!!

    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-152.png
    Macva FC likes this.

Page 6 of 20 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast