Page 4 of 20 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 200
Like Tree394Likes

Thread: Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?

  1. #31
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Ljudi sta da radim imam skoro sve igrace sa 7* a gubim redovno u ligi, dali je moguce da me Nordeus hebe ili sta jer gubim od momcadi koje su vidno slabije od mene, pokusao sam par formacija i taktika ali nista nema pomaka, probao sam i sa bonusima pa nista, prodao igraca i opet nista u cemu je problem
    Macva FC, Najdox and KR1ST like this.

  2. #32
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Ljudi sta da radim imam skoro sve igrace sa 7* a gubim redovno u ligi, dali je moguce da me Nordeus hebe ili sta jer gubim od momcadi koje su vidno slabije od mene, pokusao sam par formacija i taktika ali nista nema pomaka, probao sam i sa bonusima pa nista, prodao igraca i opet nista u cemu je problem
    Trebas redovno da ih treniras i pratis utakmice, bar se to kod mene to pokazalo kao kljucna stvar

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  3. #33
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Trebas redovno da ih treniras i pratis utakmice, bar se to kod mene to pokazalo kao kljucna stvar

    Idemooooooooooo
    Prijatelju treniram ih svaki dan, skoro sve utakmice pratim i nista, hebu me i koferi nemam ih a igraci 7* ko panjevi igraju uzassssss
    Macva FC and t11_fan like this.

  4. #34
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Kakvo kriminalno otimanje bustera morala. Ovo nigde nema.
    Pobedi se 2-1,3-0,5-0,0-9 potpuno nebitno, ali barem jedno sestorici igraca moral mora da opadne.
    Macva FC and lespa like this.

  5. #35
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Dok čekam ligu da stavim sliku posljednjih rezultata:


    Nezna Srdjan koliki sam fanatik, ili valjda želi da eliminiše podršku koju dobijam. A opet možda skida kofere u to vrijeme. Pojačao se i sad ima najjači tim, ali to mu nije pomoglo jer je zadnji u ligi:



  6. #36
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Opet sam upao u buraniju od lige,igram sa starudijama od igraca i ne pratim utakmice i cvrsto drzim 2 poziciju..Znimljivoooo....
    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-screenshot_43.jpg

    Vidim ima novih clanova na forumu,dobrodosli!
    MNK Kaskada, Shadow and KR1ST like this.

  7. #37
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Prijatelju treniram ih svaki dan, skoro sve utakmice pratim i nista, hebu me i koferi nemam ih a igraci 7* ko panjevi igraju uzassssss
    Jednostavno ponovi sezonu na istom nivou, nemaš potrebe da igrač ilegalnom formacijom. Meni se znalo događati da isti igrači jednu sezonu igraju katastrofa, ostanu na istom nivou i sljedeće igraju odlično, ne znam ni kako ni zašto.
    Ja zbog posla ove sezone propuštam mnoge utakmice pa ne očekujem nikakve rezultate.
    Ex top eleven player


  8. #38
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    danas stigla dva omladinca! da nisu blizanci? ;-)

    Attachment 65075
    Jednojajčani...

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-9.jpg
    lespa and Shadow like this.

  9. #39
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Bacim pogled na osobine jednog od napadaca i primecujem veliku razliku izmedju osobina. dok su mi neke osobine na 110 - 120%, osobine markiranje, uklizavanje i (hrabrost) su tek na nekih 70 - 75%. i tako mi je kod svih napadaca jer u trening ubacujem kondiciju i napad.
    i onda vidim da su te osobine prisutne kod treninga "presing igra" tako da moram to da ubacim u trening svojih napadaca. jbg,u ovom segmentu bolja je bila stara verzija gde rucno dodelim skil poen gde treba.

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-capture-454.jpg
    Macva FC and Milan Miki AVFC like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #40
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Bacim pogled na osobine jednog od napadaca i primecujem veliku razliku izmedju osobina. dok su mi neke osobine na 110 - 120%, osobine markiranje, uklizavanje i (hrabrost) su tek na nekih 70 - 75%. i tako mi je kod svih napadaca jer u trening ubacujem kondiciju i napad.
    i onda vidim da su te osobine prisutne kod treninga "presing igra" tako da moram to da ubacim u trening svojih napadaca. jbg,u ovom segmentu bolja je bila stara verzija gde rucno dodelim skil poen gde treba.

    Click image for larger version. 

Name:	Capture-454.JPG 
Views:	27 
Size:	63.5 KB 
ID:	65336
    Ako ti igra kao AMR, onda mu ne treba ništa defanzivno... Ali ako igra kao ST, onda mu je igra glavom slaba, treba da poradiš na tome... Imaš taj trening u defanzivnom delu treninga, "Igra glavom"... Dići će ti i pozicioniranje i kreativnost... i još nešto, ne mogu da se setim šta...

Page 4 of 20 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast