Page 5 of 20 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 41 to 50 of 200
Like Tree394Likes

Thread: Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?

  1. #41
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Belgrade United je stigao do 700 pobeda, 702 trenutno, što je 63.88%

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-8.jpg
    lespa likes this.

  2. #42
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ako ti igra kao AMR, onda mu ne treba ništa defanzivno... Ali ako igra kao ST, onda mu je igra glavom slaba, treba da poradiš na tome... Imaš taj trening u defanzivnom delu treninga, "Igra glavom"... Dići će ti i pozicioniranje i kreativnost... i još nešto, ne mogu da se setim šta...
    On je rezerva i ulazi po potrebi, uglavnom menja najboljeg igrača u timu ( AMR ) i ponekad ST-a. Znači, moram da ubacim napadačima trening "igra glavom" ali i da ima dovoljno vežbi za napad kako bi i dalje dobijali timske bonuse za napad. Ok, hvala druže.
    Ne slažem se sa tobom u vezi sledeće stvari a to je da ja smatram da svi u timu moraju imati dobre defanzivne karakteristike. Recimo, kad se brani prekid svi su bitni i krila i napadači. E sad, da li tako stoje stvari i u T11...? :-)
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #43
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Belgrade United je stigao do 700 pobeda, 702 trenutno, što je 63.88%

    Click image for larger version. 

Name:	8.JPG 
Views:	24 
Size:	44.3 KB 
ID:	65345
    Ovako na prvi pogled, za nekih 20 i kusur sezona 4 titule u prvenstvu je malo. Ali dobro, ja ne znam koliko si ozbiljno vodio tim, da li si neke sezone pauzirao itd itd...
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #44
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Ovako na prvi pogled, za nekih 20 i kusur sezona 4 titule u prvenstvu je malo. Ali dobro, ja ne znam koliko si ozbiljno vodio tim, da li si neke sezone pauzirao itd itd...
    Jedno 15 sezona sam se zajebavao sa omladincima, kupovao sve redom... 80% su bili goli k...c
    A jedno 7-8 sezona sam gubio titule u poslednjim kolima zbog trolovanja u utakmicama protiv drastično slabijih timova sa začelja, neki od njih sa pola igrača van pozicija... i sam znaš kako mene hoće trolovanje, k'o budalu šamar...
    lespa likes this.

  5. #45
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    On je rezerva i ulazi po potrebi, uglavnom menja najboljeg igrača u timu ( AMR ) i ponekad ST-a. Znači, moram da ubacim napadačima trening "igra glavom" ali i da ima dovoljno vežbi za napad kako bi i dalje dobijali timske bonuse za napad. Ok, hvala druže.
    Ne slažem se sa tobom u vezi sledeće stvari a to je da ja smatram da svi u timu moraju imati dobre defanzivne karakteristike. Recimo, kad se brani prekid svi su bitni i krila i napadači. E sad, da li tako stoje stvari i u T11...? :-)
    Pa meni svi defanzivci imaju dobre defanzivne karakteristike, pa igraju k'o strine Nemoj uopšte da gledaš da li je trening ofanzivni, defanzivni ili fitnes, kad treniraš igrače individualno... Samo gledaj da bude što više atributa zastupljeno, koji im trebaju...
    lespa likes this.

  6. #46
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Napadač zanimljivog prezimena...

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-4.jpg
    Macva FC, lespa and Top El like this.

  7. #47
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Pa meni svi defanzivci imaju dobre defanzivne karakteristike, pa igraju k'o strine Nemoj uopšte da gledaš da li je trening ofanzivni, defanzivni ili fitnes, kad treniraš igrače individualno... Samo gledaj da bude što više atributa zastupljeno, koji im trebaju...
    Trening mi je takav da imam dve grupe igraca: jedna je ( zadnja linija + golmani i DMC igraci) koji vezbaju odbrana + fitnes a druga grupa su napadaci + MC koji vezbaju napad + fitnes. Sada bih verovatno morao da grupisem igrace tako da zajedno budu oni ciji su atributi na niskom nivou ( ispod 80%) i da im forsiram vezbe koje daju te atribute. Kako ce to da se odrazi na timske bonuse, saznacu kad probam. :-)
    btw, u novoj verziji ne radim individualno sa igracima jer ne dobijam timske bonuse. Mislio sam da pocnem to da radim sa golmanima, ali mrzi me.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #48
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    na zalost, ispadamo u Kupu rano iako branimo trofej iz prosle sezone. I to od jaceg protivnika koji je nivo ispod
    Posle poraza u prvoj tekmi kod kuce 1:3, poveli smo u revansu 2:0 i delovalo je da je prolaz moguc ali na kraju samo 2:2.
    Za utehu, neocekivano otkljucavamo dostignuce za koje po meni treba imati mnooogo srece da se dobije.

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-capture-1.jpg

    protivnik:
    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-capture-2.jpg

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-capture-3.jpg
    Macva FC likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #49
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Trening mi je takav da imam dve grupe igraca: jedna je ( zadnja linija + golmani i DMC igraci) koji vezbaju odbrana + fitnes a druga grupa su napadaci + MC koji vezbaju napad + fitnes. Sada bih verovatno morao da grupisem igrace tako da zajedno budu oni ciji su atributi na niskom nivou ( ispod 80%) i da im forsiram vezbe koje daju te atribute. Kako ce to da se odrazi na timske bonuse, saznacu kad probam. :-)
    btw, u novoj verziji ne radim individualno sa igracima jer ne dobijam timske bonuse. Mislio sam da pocnem to da radim sa golmanima, ali mrzi me.
    Ma individualno samo sa nordgenima od 18 do 21 godine, za ostale je gubljenje vremena... Pa nordgenima 26-29 godina od 5* treba 5 sezona da skoče zvezdicu, ako samo normalno treniraju i igraju utakmice, bez da trošiš zelene kofere na njih... To je u proseku svaki atribut +1 po sezoni... Nordgeni od 22-25 dobijaju +2 po sezoni...
    lespa likes this.

  10. #50
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Gledam procente za osobine kod igraca sa najduzim stazom i procenti za odbranu su kriminalni!? Ovaj igrac je u napadu bio fantastican tokom sezona, zabijao iz slobodnjaka i iz igre, asistirao iz kornera, e sad da li je ekipa zbog njegove lose odbrane olako primala golove to nigde ne kaze osim sto u novoj verziji asistent kaze da je golman imao los dan i tome slicno. I koliko je sve ovo sminka i koliko je uopste bitno? I sta znaci sto neke osobine imaju ivicu u boji sa leve strane a neke nemaju?

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-capture-455.jpg

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-capture-456.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 5 of 20 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast