Page 5 of 19 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 41 to 50 of 184
Like Tree301Likes

Thread: Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?

  1. #41
    Newbie
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    29
    ARSLAN lagano u gostima u prvenstvu 5 0 i dalje bez primljenog gola
    Veceras liga sampiona ocekuje se pobjeda ali ceka se sutra Kup i pokusaj da se napravi iskorak
    Pozz
    MNK Kaskada likes this.

  2. #42
    Newbie
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by Anrija View Post
    Ovo sranje mozete da igrate do onog trenutka kada shvatite da bez kupovine tokena ne mozete da funkcionistete..
    Pa ti kupi tokene ako ti je igra draga i zanimljiva
    Ni ribu ne mozes zbariti dok na nju koji euro ne potrosis
    pozz

  3. #43
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173




    Lagana pobeda sa pola kondicije

  4. #44
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    kakav preokret u Kupu!

    posle poraza kod kuce od cak 3:0 nisam ocekivao prolaz dalje ali sam pripremio sve za tekmu: timski bonusi 10% osim odbrana ( 8%) i max bonus za pobedu. Kljuc visoke pobede i prolaza dalje je odlicna igra mojih krilnih napadaca ili katastrofalna igra njegovih bekova, sve zavisi kako gledate.
    Od pocetka sezone dosudjena su tri penala u korist mog tima, tako da mi se to cini kao novina u novoj sezoni. Takodje, kada lopta pada u prazno i uzima je moj napadac, vise nije siguran pogodak kao ranije. Ali, isto tako primecujem da neki golovi padaju iz lepih akcija sto je za pohvalu.

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-capture-475.jpg

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-capture-476.jpg

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-capture-477.jpg
    t11_fan, Macva FC, Shadow and 1 others like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #45
    Newbie
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    29
    ARSLAN napokon u 1/16 finala kupa
    Dobio kuci 4:1 nakon prvih 1:1 dosta lagano nego sto sam ocekivao jer je protivnik level vise
    U prvenstvu nova pobjeda od 7:0 i gol razlika 24:0 jos nije go primio; malo liga mi podosadna nadam se sa vecim levelom da ce biti zanimljivije
    MNK Kaskada likes this.

  6. #46
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Kupio 6 igrača za glavni tim, od toga 4 nordgena, što znači da neki stari odlaze, uključujući jednu od najvećih legendi kluba, teroristu slobodnih udaraca.
    221 utakmica odigrana, 83 gola zabijena, igrač koji je bio motor ovog tima još od svog dolaska u klub.
    Nedostaje mu 31 nastup da bi izjednačio apsolutni rekord kluba (252) jednog DC-DMC.
    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-pirzadeh-end-83-221.jpg
    Shadow, lespa and MNK Kaskada like this.
    Ex top eleven player


  7. #47
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ovo je strašno, kakvi su danas idiotizmi od rezultata na programu!!!

    Prvo jedva, na mišiće dobijem 1-0 slabijeg protivnika, još sam imao igrača više...

    Onda jedva dobijem 2-0 ekipu koja je 40% (i slovima, četrdeset posto) slabija od moje ekipe... Imali su skoro isti broj šansi kao mi, sa manje od 30% poseda...

    A onda izgubim 0-3 od 15% slabije boranije... Ovakav igrač nije mogao da se naigra protiv igrača sa 2*... Strašno...
    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-108.jpg

    Onda, jedva dobijem boraniju 2-1... Cela odbrana mi dobije petice, a samo 1 gol primili... Ali zato protivnički DC od 2*, čista osmica...
    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-107.jpg

    Na kraju odigram 3-3 protiv ekipe sa dna tabele... Ceo tim odigra odlično, ali me proda golman, kao i obično... Džabe postavka sa plavim strelicama na MLR i DLR, popijem sva 3 gola od krila... Nemam reči...
    lespa and MNK Kaskada like this.

  8. #48
    Newbie KR1ST's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    С К О П Ј Е
    Posts
    9
    Lepo receno

  9. #49
    Newbie
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    29
    ARSLAN u Ligi sampiona sinoc jedva 1 1 iako sam bio bolji u svim domenima ubjedljivo,na kraju jedva izjednacim
    Jutros Kup dobio 2 1 al jedva iako covjek imao formaciju bez veze
    Veceras ostala liga nadam se da dobijam bez primljenog gola kao i do sada ali kakvi su rezultati ....

    Pozz
    MNK Kaskada likes this.

  10. #50
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Evo i nas...za sada ide sve po planu
    Liga:

    LS:

    Kup:


    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 5 of 19 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast